Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Imao sam tih problema kada sam prebacio broj u A1, zvao podršku, rekli da je sa njihove strane sve uredu, i posle par dana se sve vratilo u normalu.
 
Mene interesuje da li bi po raskidu uo dali da se sklopi novi ugovor sa A1?Tako bih umesto 4k neo neo placao dosta manje,ali nikone zna da mi kaze da li bi dozvolili novi ugovor nakon raskida starog.Cekam kraj meseca pa cu saznati.
Meni niko nije rekao u A1 (pitao vise puta) da ne mogu novi ugovor. Mi smo prosto raskinuli UO zbog toga sto su prekrsili odredbe, nije nista do nas. Sad sklapamo novi po novim cenama i to je to. Samo moramo paziti i opet ako neko zna da ne ubacuju sad u nove ugovore sitna slova da fazon prihvatamo "promenu trzisnih uslova, uskladjivanje komercijalnih cena" i tako te termine.. Da ne bi oni dosli opet u ovu situaciju..
 
Meni niko nije rekao u A1 (pitao vise puta) da ne mogu novi ugovor. Mi smo prosto raskinuli UO zbog toga sto su prekrsili odredbe, nije nista do nas. Sad sklapamo novi po novim cenama i to je to. Samo moramo paziti i opet ako neko zna da ne ubacuju sad u nove ugovore sitna slova da fazon prihvatamo "promenu trzisnih uslova, uskladjivanje komercijalnih cena" i tako te termine.. Da ne bi oni dosli opet u ovu situaciju..
Mislim da po zakonu to ne mogu.
 
Da li su vam nekad izašli u susret i smanjili račun koji je nastao zbog interneta u romingu?
 
Ko je koristio onu foru za odlaganje računa? Za kada se odlaže? Jel se spaja sa idućem mesecom ili se ugovor pomera za taj jedan mesec?
 
Koristio sam, odlagao i po desetak dana nakon roka plaćanja (bio 25. a plata stizala 5. idućeg). Ne spaja se sa prethodnim. Svaki se posebno uplaćuje. Uvek sam plaćao karticom. Datum isteka ugovora ostaje isti (a po zakonu o elektronskim komunikacijama ne bi ni smelo da ugovorna obaveza traje duže od dve godine).
 
Ko je koristio onu foru za odlaganje računa? Za kada se odlaže? Jel se spaja sa idućem mesecom ili se ugovor pomera za taj jedan mesec?
Pa ako je npr rok za placanje bio 05.03. odloze za do kraja meseca. A inace, kao i Mts, nece 10tak dana posle roka da. Uvek sam probijao te rokove i nikad iskljucen. Naravno, kazem, do 10tak dana.
 
Meni niko nije rekao u A1 (pitao vise puta) da ne mogu novi ugovor. Mi smo prosto raskinuli UO zbog toga sto su prekrsili odredbe, nije nista do nas. Sad sklapamo novi po novim cenama i to je to. Samo moramo paziti i opet ako neko zna da ne ubacuju sad u nove ugovore sitna slova da fazon prihvatamo "promenu trzisnih uslova, uskladjivanje komercijalnih cena" i tako te termine.. Da ne bi oni dosli opet u ovu situaciju..
Ja sam pitao na 2 mesta+korisnicki servis i rekli su mi tri razlicite stvari.
 
Ja sam pitao na 2 mesta+korisnicki servis i rekli su mi tri razlicite stvari.
Takodje, slicno.. A mislim da ima clanova koji su vec presli u prepaid i oni sad, pretpostavljam, znaju sta i kako im je sa brojem i sta mogu a sta ne pa ako procitaju neka jave. A ja cu znati posle 18.marta.
 
Ne znam ni sam. Meni u aplikaciji pise ugovorna obaveza istice 06.03.2024. Po tome broj ni mogao da se prenese u drugu mrezu. Ja sam se malo igrao pa podneo zahtev za prenos broja u drugu mrezu i ako prodje ove nedelje cu znati na cemu sam. E sada i ako A1 da broj pitanje je do kog datuma njima placam. Presek je 25.03.
 
Ne znam ni sam. Meni u aplikaciji pise ugovorna obaveza istice 06.03.2024. Po tome broj ni mogao da se prenese u drugu mrezu. Ja sam se malo igrao pa podneo zahtev za prenos broja u drugu mrezu i ako prodje ove nedelje cu znati na cemu sam. E sada i ako A1 da broj pitanje je do kog datuma njima placam. Presek je 25.03.
Meni je presek 17.03 u 24h, 18og idem u poslovnicu. U aplik takodje pise ugovor do 06.03. Obracun racuna ce da traje 3,4 dana tako da negde 21,22.marta stize zbirni finalni racun, placam odmah u poslovnici i onda valjda mogu ako hocu da podnesem za prelazak u drugu mrezu kad sve bude cisto, tako su me savetovali. Mada verovatno ipak potpisujem nov ugovor u A1 bez uredjaja.
 
Ja sam imao taj problem pre dva meseca na Globaltel mrezi ! Njihov odgovor je bio da ce raditi na tome da omoguce ali usled guzve u tehnickom centru , potrajace mozda 10-15 dana . Osim toga , od prelaska na Globaltela na MTS mrezu , nisam dobijao ni OTP kod banke ! Sve reseno u dva dana ... prelaskom u A1 !
 
Meni ponudili 400 dinara popusta na NEO Surf (1250 mesečno da plaćam) do kraja stare ugovorne obaveze, nisam prihvatio. Idem na pripejd, za dalje ću videti. A rekli su mi da mogu već u aprilu preneti broj u drugu mrežu.
 
Meni ponudili 400 dinara popusta na NEO Surf (1250 mesečno da plaćam) do kraja stare ugovorne obaveze, nisam prihvatio. Idem na pripejd, za dalje ću videti. A rekli su mi da mogu već u aprilu preneti broj u drugu mrežu.
Neo surf je 1499rsd, nije to popust od 400rsd ako ces placati kako si napisao.
 
A kad poskupi 10% od 1.4 - 400 dinara je 1250
 
Svima ponudli,samo meni ne ,bitnor prebacili na prepaid,vise ne uzim nosta kod njih,kad vide da neko placa veliki ciftu,od prosecne onda za tog nema popust😂😂😂
 
@wadevr92 Razumem da te nisu dodatno zvali za ponudu ali si spomenuo nešto oko nuđenja neo neo za 400 din preko. Da nisu to smatrali završenim pregovorima?

@Darko95 Yettel je nudio Godata sa 15GB za 950 din kao poslednju ponudu. Podeli ako nešto potpišes, šta si uradio.

 
Poslednja izmena:
Svima ponudli,samo meni ne ,bitnor prebacili na prepaid,vise ne uzim nosta kod njih,kad vide da neko placa veliki ciftu,od prosecne onda za tog nema popust😂😂😂
Nisu ni meni (za sada) ništa ponudili, juče stigle SMS poruke da je raskid ugovora odobren i da se brojevi prebacuju na prepaid od sledećeg preseka. Njihov sam korisnik od tipa 2007. Čekam presek 17. i ako ne bude ponuda odmah podnosim zahtev za prenos broja, malo i konkurenciju da isprobam :)
 
Mene zvali iz teleprodaje ali samo kaže uf imate najjači paket nemam sta da vam ponudim, prenosim kolegama da prebace na prepaid.

Ja u čudu, mogli su da ponude nižu cenu 🤣
 
Dobio sam ja, broj je prebačen na prepaid 06.03, mada s obzirom da sam imao Neo Neo, i da mi je stigao račun 125K sa svim ratama za fon, nisu se nešto pretrgli 🤣 A plaćao sam sve na vreme uvek, tako da ću videti. Za sada sam na besplatnom mesečnom planu, možda ponude Neo Neo sa 50% ako budem malo duže na pripejdu🤣
 
Mene su zvali mesec dana od prenosa u prepaid, tako da možda postoji neka ponuda za prelazak na postpaid, kao što su mi nudili ukinutu intarifu za 500 dinara, a možda i ne. Sve zavisi od trenutne postavke.
 
Vrh Dno