Šta je novo?

iPhone 15

Pa evo pitam se zasto 10/10 ljudi oma isti problem 🤣 puca im veza itd i to s23u s21u ip 11/14/15 to je tako i puca svima

Hint motorola kabal svi furamo 🤪
 
Sami ste sebi odgovorili🤣🤣🤣
 
Sta smo na kraju ustanovili jel bezbedno puniti telefon tipa samsung C kablom ili mora samo za Iphone. Bilo je u pocetku reci da se greju uredjaji ako nije Apple kabl
Ја сам једном пунио, као и пребацао на послу снимке и слике са Samsung каблом и није било никаквих проблема да се грије и слично.
Иначе пуним са iphone пуњачем.
 
Ja punim 15 pro max sa istyle bezicnim punjacem i greje se, ali ne tako mnogo.

Daleko ozbiljniji problem je sto se greje kada se koristi Instagram, tako da sam deinstalirao app i od tada nemam problema. Neverovatno zaista, ne znam da li ste pisali o tome, Apple prebacuje problem na 3rd party, a nikome ne pada na pamet da to resi vec 3 meseca.
 
Insta nemam 🙃 fejs imam ne greje ga :-D kao ni messenger od meta app :) nikad mi se tel nije zagrejao.. probaj 17.3 mozda ti resi problem :p
 
Do daske ga punim iliti do kraja nikada ne korisitm nikakve limite samo do kraja. Evo 14 pro posle 1 god je bio na 100% isto posle 3 mes 15 pro na 100%bh sot duzi nego ikome bas iz tog razloga :cool: jer koristim em sporo punjenje em ga punim do kraja :cool: opustite se i uzivajte u telefonima :) meni je poenta da mi batt traje sto duze tokom jednog dana, i definitivno najduze traje kada se puni sto sporije evo ga i dijagram kako
 

Prilozi

  • IMG_1610.jpeg
    IMG_1610.jpeg
    79.4 KB · Pregleda: 182
Da li je bitno koji region biram kad prvi put uključujem telefon? Imam vec icloud nalog na neku adrusu u Montani i kapiram da je to sledeci korak nakon sto odaberem region. Jel moze region posle da se menja?
 
Region na tel biras zbog kalendara i vremenakog formata kao i nekih app tipa news …
 
Jos jedno verovatno glupo pitanje ali bas ne nalazim opciju, za back dugme se koristi swipe od leve ivice na desno, da li je moguce postaviti da back dugme bude i swipe sa desne ivice na levo? Znaci da oba swipe budu back, a ne da zamenim samo. Trenutno to moze na matorom xiaomi mi 10, a znaci ako koristim desnom rukom telefon...
 
Ne moze, taj swipe sa desne strane mislim da ima samo funkciju u safariju kao forward
 
Jos jedno verovatno glupo pitanje ali bas ne nalazim opciju, za back dugme se koristi swipe od leve ivice na desno, da li je moguce postaviti da back dugme bude i swipe sa desne ivice na levo? Znaci da oba swipe budu back, a ne da zamenim samo. Trenutno to moze na matorom xiaomi mi 10, a znaci ako koristim desnom rukom telefon...
Zato sto to nije klasicna back opcija kao na androidu, ne mozes promeniti nista.
 
Hvala na odgovorima.
Ps kako nije klasicna opcija back, sta pod tim mislis?
 
Insta nemam 🙃 fejs imam ne greje ga :-D kao ni messenger od meta app :) nikad mi se tel nije zagrejao.. probaj 17.3 mozda ti resi problem :p

Ma bre, uvek je poslednji update. :) Ne vredi, Apple je zabrljao i nece da priznaju. Nevidjen blam pogotovu sto insta koristi 99,6% populacije koja izmedju ostalog zato i uzima iphone.

Ma, ne nerviram se vise i ne nadam da ce resiti. Lagali su kad su rekli da su resili pregrevanje sa jednim od prvih apdejta.

Ko hoce moze da proba, i Marquese je isto primetio u svom prvom review-u mada nije lik skontao da je zbog instagrama.

Naravno da ti ne greje kad koristis Facebook, to be treba ni napominjati, samo u nekim aplikacijama je detektovano pregrevanje. Verovatno imas i neku debelu masku pa ne bi ni primetio pregrevanje oko kamere i oko levih tastera. Ali svi se prave ludi i Apple i korisnici tako da sve je super u zemlji Pro Max. ;)
 
Nemam debelu masku alergican sam na to :-D do duse moj je obican 15 pro bez max :-D od starta mi je savrseno i bez pregrevanja 🙃 ali moja zamerka je bila na batt drain do verzije 17.2 od tad do sad je fenomenalno. :)
 
Nema veze to sa tel :) i nije gazela vec most preko Ade i Brankov primetio sam da je telenor pojacao signal pre neki dan preko Branka. Za Adu ne znam nisam pitao ove sto prolaze tamo. Dok brankov def ima bolji signal sad. Urodila kritika plodom😁
 
Jel se nekom desilo ono guljenje boje na 15pm i ako da na kojoj boji.
 
Ja nosim Natural cist kao ruza. Sa suncem u kamerama😁😎 mada vecina koje znam nose black i ko novi su… to guljenje mozda ako ispadne tel…
 
Jel moze da se podesava nivo osvetljenja sata na aod?
 
evo jedne zanimljive mape

l2cp2qxf08fc1.png

ne znam odakle ova cena za Bugarsku, na brzinu sam pokušao da proverim na prvih par sajtova koji su iskočili u pretrazi - niđe veze
 
I jeste ta cena

 
znači lagano razvijanje ajfon turizma na relaciji Srbija - Bugarska
 
to, znači mapa nije validna
 
Ali ne ritejl, vec ovako.
Ritejl cena je daleko veca …
 
oko 1500€ retail kod nas, sad proverio
 
Sto mu dodje na cene iz BG 🙃 fine su cene i oficijalne kod nas nema sta po prvi put su i kod nas riseleri spustili cene :)
 
U poslednjih godinu dana sam koristio ip14pro pa S23ultra i od pre nekoliko dana 15pro max.Utisci vrlo dobri pogotovo za kamere.Baterija u rangu s23 ultre,primetno laksi bolje lezi u ruci,softver na 17.3 i nema primecenih bagova.Od zagrevanja ni traga.Sve u svemu veoma sam zadovoljan!
 

Prilozi

  • IMG-1a76846e19ed9d83e55130d9478f7b68-V.jpg
    IMG-1a76846e19ed9d83e55130d9478f7b68-V.jpg
    120.8 KB · Pregleda: 104
Nazad
Vrh Dno