Šta je novo?

iPhone 15

To ti treba da znaš da li koristiš telephoto kamere ili ne. A i razlika između 15 Pro i Pro Max je u veličini i težini. Ako ganjaš veliki telefon onda pro nas ili max.
 
Meni znaci vise 3x nego 5 ali bih voleo da imam oba jer nekad i zatreba preko 5 ali uglavnom 2 savrseno 3 redje 5 bas retko koristim
 
^ to bi svi voleli. Namerno su razdvojili i po meni napravili grešku što su izbacili PM 3x. Za portret je ok i 2x ali 5x ne vidim neku poentu.
 
Ljudi pitanje jedno, imam 15 Pro i iOS 17.2.1, juče i danas mi se dešava da mi se zaključa sam telefon usred korišćenja. Nosim maskicu, ali pre mi se nije dešavalo ovo?
 
^ probaj bez maske. Možda u nekom trenutku sistsne i zaključa telefon. Čisto dajem primer da probaš.
 
^ videću baš, nisam uhvatio obrazac po kom se dešava, malopre kad sam napisao ovaj komentar, tako se zaključa nasumično
 
Proveri u automatizaciji da nemas nesto za svaki slucaj.
 
2x da tapnes po ledjima ne radi nikako, jedino eto mozda radi slucajno :D Ocajna im je to funkcija, ja koristim double tap to lock i shortcut imam ikonicu za zakljucavanje ali 2x tap ne radi dobro.
 
pozdrav svima, da li neko ima iskustva sa kupovinom iPhone-a u UAE, konkretno u Dubaiu? Izletila mi je mogucnost da ga dobijem otamo, pa me zanima da li i sad za njihovo trziste dolazi bez FaceTime-a i slicno, ili je to promijenjeno? Hvala svima unaprijed :)
 
pozdrav svima, da li neko ima iskustva sa kupovinom iPhone-a u UAE, konkretno u Dubaiu? Izletila mi je mogucnost da ga dobijem otamo, pa me zanima da li i sad za njihovo trziste dolazi bez FaceTime-a i slicno, ili je to promijenjeno? Hvala svima unaprijed :)
Facetime i iMessage nisu dostupni samo kad je region telefona podešen na UAE. Dakle, možeš ga kupiti, region podesiti na SRB (ili neku drugu državu) i koristiti navedene aplikacije.
 
Imsg radi da ja znam i u uae ja ft nisam imao niti imam na uae telefonu ali to je tel iz 2016
 
Ja mislim da su ukinuli taj hardverski lock pre koju godinu i da sada telefon samo treba da bude podešen na region koji nije UAE i da nema njihovu sim karticu, ali nisam 100% siguran.
 
To nisam znao. Uglsvnom se prodaje us model tamo ( bilo pre) kad se juri tel sa ft
 
Ja mislim da su ukinuli taj hardverski lock pre koju godinu i da sada telefon samo treba da bude podešen na region koji nije UAE i da nema njihovu sim karticu, ali nisam 100% siguran.
Tako je. To je pre par godina izmenjeno i sada ovisi od regiona telefona. Ista stvar i sa japanskim telefonima. Pre je isključivanje zvuka kamere bilo hardverski onemogućeno, a sada ovisi od regiona.
 
Nema na čemu, ti svakako proveri još negde jer nisam u potpunosti siguran @Swift22 :D
 
Koja je cena u UAE na primer 15pm? Pitam da li vredi rizikovati.
 
^ ja sam uzeo 15pm sa domaćom garancijom MTS za 1240€ vakum. Ne vidim razloga uzimati tamo.
 
^ ok za to. Ali ja gledam gde mogu da uzmem jeftinije plus dobijam dodatnu godinu garancije. Mi nemamo apple store tako da nije realno poređenje cena.
 
Sta smo na kraju ustanovili jel bezbedno puniti telefon tipa samsung C kablom ili mora samo za Iphone. Bilo je u pocetku reci da se greju uredjaji ako nije Apple kabl
 
Nazad
Vrh Dno