Šta je novo?

iOS 17

Izvini, u pravu si, nikako da se naviknem na novu verziju Vibera. Pošalji jednom kontaktu i onda idi na Forward i možeš da izabereš 8 kontakata.
 
Kako? Daje mi da izaberem samo 1 kontakt ili nijedan :(
Video
 
Probaću kasnije pa javljam šra se dešava.
Sada se psihofizički pripremam za odlazak u treću smenuuuu 😁
 
Apsolutno glupo, ranije je moglo i više sadržaja i više kontakata…
 
Nikako san na oči.
Probao sam i tako radi. Izem im postupak i logiku.
Pošalješ jednom kontaktu pa od njega forvarduješ na 8 proizvoljnih kontakata :(
Bitno da postoji način!

Hvala svima na pomoći/savetima!
 
Instalirao sam svez ios i bagovi su svi ostali, da znate da se ne cimate bzvz ko se razmislja.
Bagovi su sledeci:
Cest pad frame rate kada se spusta notifikacina traka
Kad se vraca not.traka sat zna da ostane 2 reda ispod pa se vrati.
Tap to wake kad se telefon drzi u torbici pa izvadi na jaku svetlost sporo odreaguje ( nd uvek ali desi se )
Kamera app ne otvara tako lepo i fluidno kao na 16ici.
Sve su sitnice, ali xiaomi mi nema te sitne bubice oko tih elementarnih stvari tipa trzanje u not baru kad prevlacis gore dole...
 
Čudi me. Ja na 13tici toga nemam. Radi sasvim normalno.
 
Na 17.2.1?
Kod mene nema ništa slično, nikakvih bagova na 13 Pro i 13 Mini sam pazario pre neki dan i radi super sve.
 
15, ni jedan jedini bag. 17.2.1. Xaomi možda nema te, ali zato ima tonu drugih bagova, nije za poređenje nikako
 
Meni je sve usporeno do bola. Kliknem na nesto,ne sve, i onda sekund a nekad i duze da se izvrsi komanda. Restarti,cak san i ja instalirao sveze ,pre 5 meseci ,jer sam vukao neki bekap od 3g. Isti djavo,bas poceo lose da mi radi telefon. 14 pro,nov uzet pre 6 meseci. Da imam da predjem na nesto drugo,ne bih razmisljao ali Android,to je tek katastrofa.
 
15, ni jedan jedini bag. 17.2.1. Xaomi možda nema te, ali zato ima tonu drugih bagova, nije za poređenje nikako
Vidi, ja sam vise za ios, ali bagove koje mi xiaomi ima su mi premostivi za tel od 200e, ali bagovi koje sam dobio na ios od 17.0.1 verzije su mi nepremostive za cenovni rang ovog uredjaja. I dalje takodje postoji bag sa utisanim tonom notifikacija koje jedva cujes. Pa ovo je bre telefon brate, notifikacije su valjda elementarni deo svakog telefon i glupog i pametnog. Iznervirao sam se ebg..
 
Pa sad...ništa mi život nije lakši ako mi baguje telefon a platio sam ga "samo" 200 evra. A koliko znam Xiaomi ima bagovit sistem i isto se ponaša i na modelu od 200 evra kao i na flegšipu. Imao sam dva njihova flegšipa pre par godina i te gluposti koje sam doživeo ne želim nikad više. Ja na iPhone-u 15 i poslednjem apdejtu nemam ni jedan jedini mikro lag a a kamo li nešto gore. Notifikacije takođe čujem normalno (viber, gmail) tako da nemam na šta da se žalim
 
Iphone 13 Pro, IOS 17.1.2.
Neće da otvori samo KP sajt ni u jednom browseru. Kada ga otvori prikazuje stranicu na kojoj piše da je sajt u fazi ažuriranja.
Brisan je keš, podešavanja resetovana na default, reinstalirani svi browseri, u web content restrictions nema blokade ni za jedan sajt, sve je čisto.
Ima li neko ideju šta da se pokuša?
 
Pa ako je samo KP sajt onda je do sajta. Njihov sajt i jeste često u fazi ažuriranja, tako mi pokazuje bar, mada ga ja otvaram na lap topu
 
Iphone 13 Pro, IOS 17.1.2.
Neće da otvori samo KP sajt ni u jednom browseru. Kada ga otvori prikazuje stranicu na kojoj piše da je sajt u fazi ažuriranja.
Brisan je keš, podešavanja resetovana na default, reinstalirani svi browseri, u web content restrictions nema blokade ni za jedan sajt, sve je čisto.
Ima li neko ideju šta da se pokuša?
App jel si probao?
 
pa ne mozess da otvoris nesto sto ne radi, nije ni do tel ni do browsera vec do sajta

IMG_8006.png
app radi ok

sto se tice iphone i xiaomi. ako jedan radi lose, a drugi odlicno, izbor je lak. koristite onaj sto radi odlicno, a smece prodajte. ne kontam zasto bi se neko mucio i namerno koristio losije? jos stavljas stalno najnoviji update, a ono sve gore nego pre, znaci sigurno nece ici na bolje vec samo na gore.
 
Iphone 13 Pro, IOS 17.1.2.
Neće da otvori samo KP sajt ni u jednom browseru. Kada ga otvori prikazuje stranicu na kojoj piše da je sajt u fazi ažuriranja.
Brisan je keš, podešavanja resetovana na default, reinstalirani svi browseri, u web content restrictions nema blokade ni za jedan sajt, sve je čisto.
Ima li neko ideju šta da se pokuša?
Proveri u icloud da ti nije ukljucena opcija private relay.
pa ne mozess da otvoris nesto sto ne radi, nije ni do tel ni do browsera vec do sajta

Pogledajte prilog 422442
app radi ok

sto se tice iphone i xiaomi. ako jedan radi lose, a drugi odlicno, izbor je lak. koristite onaj sto radi odlicno, a smece prodajte. ne kontam zasto bi se neko mucio i namerno koristio losije? jos stavljas stalno najnoviji update, a ono sve gore nego pre, znaci sigurno nece ici na bolje vec samo na gore.
Svakodnevno ulazim na kp preko browsera vise puta, sve radi normalno.
 
i treba da bude ukljucena
 
onda gubi svrhu, ti sajtovi nesto rade sto ne smeju da rade.
 
onda gubi svrhu, ti sajtovi nesto rade sto ne smeju da rade.
Ne bih znao, ali sa tom opcijom mi je sporije ucitavao sajtove a neke nije hteo da otvori uopste tako da sam iskljucio, svakako vecina ljudi tu opciju ni ne koristi jer nemaju placen icloud niti znaju o cemu se radi.
 
pa ne mozess da otvoris nesto sto ne radi, nije ni do tel ni do browsera vec do sajta

Pogledajte prilog 422442
app radi ok

sto se tice iphone i xiaomi. ako jedan radi lose, a drugi odlicno, izbor je lak. koristite onaj sto radi odlicno, a smece prodajte. ne kontam zasto bi se neko mucio i namerno koristio losije? jos stavljas stalno najnoviji update, a ono sve gore nego pre, znaci sigurno nece ici na bolje vec samo na gore.
Nije bas tako, ispada da treba onda tel da menjamo od update do update, iphone se i uzima da se nosi duze, da sam hteo na par meseci da menjam ne bi ip ni uzimao.
 
Ne otvara ni preko aplikacije. Private relay opcija je ugašena i može se aktivirati samo u slučaju ako se uzme iCloud+.
pa ne mozess da otvoris nesto sto ne radi, nije ni do tel ni do browsera vec do sajta

Pogledajte prilog 422442
app radi ok

sto se tice iphone i xiaomi. ako jedan radi lose, a drugi odlicno, izbor je lak. koristite onaj sto radi odlicno, a smece prodajte. ne kontam zasto bi se neko mucio i namerno koristio losije? jos stavljas stalno najnoviji update, a ono sve gore nego pre, znaci sigurno nece ici na bolje vec samo na gore.
Ne razumem poentu. Kakve veze Xiaomi ima sa IOS-om? Ili sugerišeš prelazak na Xiaomi?
 
Nije bas tako, ispada da treba onda tel da menjamo od update do update, iphone se i uzima da se nosi duze, da sam hteo na par meseci da menjam ne bi ip ni uzimao.
sad znas sta sledece da kupis. jbga skupa greska.
 
Nazad
Vrh Dno