Šta je novo?

Diablo IV

Suvišni postovi su pobrisani. Gospoda koja voli da provocira i preti drugim članovima je udaljena iz teme. Ponašajte se normalno.
 
Prešao sam igru i na WT3
Kako da znam kad ce se pojaviti world boss i jel to jasno vidljivo na mapi, iskoči nešto možda?
 
tacnije u pola dva, za one koji ne rade ujutro :)
 
Čekao sam kao i gomila ljudi na mapi gde je pokazivao helltide sajt i nije se uopšte pojavio world boss
Helltide je aktiviran pa sam to odigrao
Bez grupe jako malo se možeš skupiti onih orbs
 
Čekao sam kao i gomila ljudi na mapi gde je pokazivao helltide sajt i nije se uopšte pojavio world boss
Helltide je aktiviran pa sam to odigrao
Bez grupe jako malo se možeš skupiti onih orbs
Za heltide gledaj da radis one world evente tu pada dosta orbs jer ima puno neprijatelja i lako se nakupi za bilo koji kovceg da se otvara. Prvo skontaj gde je najveci kovceg na mapi onaj od 175 pa kada skontas gde se nalazi odes i radis event i cim skupis pravac da otvoris taj kovceg, najvredniji je i najvise se isplati za otvaranje. Mada ja sam isao pa otvarao i one po 75.
 
Da li odraditi t3 dungeons, imam oko 20ak onih sigila za aktiviranje? Ili krenuti sa T4? Pretpostavljam da necu moci sam T4 tier 20+?

Ja kontam odraditi T3 za levelovanje glyph i onda samo t4 ganjati.
 
Svakako treba igrati i t3 nightmare dungone kao i t4, kada jedno postane lako, prelazis na veci nivo i to je to, to zavisi od geara, lvl i dr.
 
Kako je moguće da se nije pojavio world boss?
Nas bar 10 je bilo na mestu koje je pokazivao Helltide sajt?
 
Ima li neko problem da ne moze da se loguje na battle.net (pokretanjem launcher-a) ? Samo pise 'starting blizzard.net'

EDIT: ok, odradio 'ipconfig /flushdns' i restartovao ruter. Sada 'radi'.
 
Poslednja izmena:
ja obicno dodjem 25 min pre, pa stoji tamo i ceka spawn :)
 
evo bas kako pokazuje i helltides.com

Untitled.png

Untitled1.png
 
ND xp je zaista znacajno veci.
 
Al sto meni ulazi u igru vec pola sata iako pise <1 minute left i to je izgleda novi feature!
 
Rekli su da ce biti maintenance.
 
Jel mozete da kliknete join party?
Meni je sivo...na ps5

Ne mogu cak ni na join a clan and create clan

Screenshot_20230627-205834.png
Mozda ima veze s ovim, ovo bi po naski trajalo do 23h.
 
Poslednja izmena:
Baš se trude oko igre a jedva 4 nedelje kako igra izašla. Za pohvalu :)

Mada malo su mi smešni sa ovim kako će da povećaju količinu elite monstera u endgame sadržaju za sezonu 1. A do sada svugde gde malo odskakalo su smanjivali, samo da ljudi ne grindaju iste lokacije (tamnice) mislim taktički da teraju igrače da sve igraju.

Developer's Note: We are currently working on increasing the monster and elite density of end-game content and plan to introduce this change early in Season 1.
 
Igram već dve nedelje, završio kampanju, sad sam na wt3 i radim sporedne kvestove, helltide, whispere itd... Mogu da kažem da mi se igra sviđa, grafika, priča, estetika, pogotovu za ovaj tip igre. Od kada sam pazario igram samo Diablo. Klasa soreceress, trenutno level 55, sa frost skillovima, ne pratim meta buildove, igram da se zabavim. Video sam ovde na forumu da ima Benchmark klan i voleo bih da se učlanim, nadam se da primate nove članove.
 
primamo :)

samo searchuj u igri Bench, public je, posalji req za invite i to je to
 
Šta se tačno dešava kad se ovo pojača?
Krene da zvoni pre eventa?
 

Prilozi

  • Screenshot_20230628-125023.jpg
    Screenshot_20230628-125023.jpg
    114.7 KB · Pregleda: 35
Zvoni tacno kada pocne event
 
Nazad
Vrh Dno