Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pošto u poslednje vreme stvarno nema šta da se gleda, malo reprizirao Freejack

P.S.
neko pomenu Trit Vilijamsa, malo starija ekipa se možda seća trešine - Mrtva trka
Nikako da pogledam taj Džegerov film. Mislim da jesam jednom samo i to jako davno pa nemam pojma o čemu je (mimo onoga što piše u opisu).
Stoji mi godinu dana u video klubu u "to do" listi.:p

A ovaj sa Vilijamsom, šta ko ima da se seća. Eno svako malo na Pink Hororu, neću svaki put da ga gledam da mi se ne smuči.;) Vilijamsa obožavam bez obzira koliko je film glup, Berger najbolja uloga.
 
Ponovo ja :D


Ne znam gde gresim,al meni ovaj treci deo ubedljivo najbolji do sada (a po ocenama najlosiji :D). Prvi plus odmah u startu trajanje 90 minuta. Bas mi je nekako legao,udubih se u pricu,nema praznina u filmu,ne deluje toliko ni jeftino kao prethodni delovi,a muzika me odusevila.Bas sam se na trenutak vratio u vreme Indijane Dzonsa,jer je u pitanju slicna avanturica... sta znam,mozda najbolje ko zeli da gleda da veze ovako sva tri dela odjednom. E sad,sta li me ceka u sledecem delu,koji je snimljan sa 10+ godina distance videcemo :)
 

Није лоше за љубитеље мрачнијег жанра. Нажалост, ни позната и призната глумачка екипа није довољна да се пренебрегне неспретно испричана прича. Сагласан сам са IMDB оценом.
 
Prizefighter: The Life of Jem Belcher

Bio sinoc na cinestar kanalu, poceci boxa u engleskoj, solidan film.

Russell Crowe glumi samo na pocetku filma, postaje iritantno kako su poceli da manipulisu sa poznatim likovima koji imaju ulogu samo u jednom delu filma samo da se film bolje proda.
srecom ovaj film je dobar.
 

Није лоше за љубитеље мрачнијег жанра. Нажалост, ни позната и призната глумачка екипа није довољна да се пренебрегне неспретно испричана прича. Сагласан сам са IMDB оценом.
Ja počeo gledati sinoć, i toliko me smorio da sam morao da ga prekinem. Mislim ima tu nesto ali...
 
Disturbia (2007)
Generalno zanimljiv zaplet filma, al već posle 15-20 min u filmu kreću gluposti koje se nižu jedna za drugom 4/10.
 
Poslednja izmena:
Nobody (2021)
Akcija u stilu John Wicka. Fino me zabavio.
7/10

The Pale Blue Eye (2022)
Bale na nivou, kao i uvek. Priča dobra, zaplet dobar ali rasplet onako... Kao da nešto fali.
U svakom slučaju, preporuka.
6,5/10

Srećan Božić svima. Hristos se rodi. ❤️
 
2001: Odiseja u svemiru (1968)
Mnogi kad gledaju stariji film koji danas važi za kultni, posmatraju film kroz prizmu sadašnjosti a ne godine kad je nastao.
Fantastično za to vreme. Fantastično.
Knjige me tek čekaju na polici pa se nadam da se nisam zeznuo što sam prvo film...
Skroz je okej, dva i po sata su mi brzo prošla.
7/10
 
2001: Odiseja u svemiru (1968)
Mnogi kad gledaju stariji film koji danas važi za kultni, posmatraju film kroz prizmu sadašnjosti a ne godine kad je nastao.
Fantastično za to vreme. Fantastično.
Knjige me tek čekaju na polici pa se nadam da se nisam zeznuo što sam prvo film...
Skroz je okej, dva i po sata su mi brzo prošla.
7/10
Koji filmovi po tebi imaju npr ocenu 9 ako je Odiseja 7/10?😁

Da, zajebao si se što nisi prvo pročitao romane. Mada nije strašna greška. Ekranizacija je vrhunska iako je knjiga uvek bolja.
 
Ili da ga banujemo ili da za ovo 7/10 kaže da je typo i da je 9,5/10
(onda opet ban što nije 10/10)
 
Koji filmovi po tebi imaju npr ocenu 9 ako je Odiseja 7/10?😁
Inception, Shutter Island, Dark Knight, Stand by Me, The Prestige, 12 Angry Man, Casablanca, itd. 😊
Uvek prvo čitam pa onda ekranizaciju ali rekoh da napravim izuzetak.
Mislim da će mi se svideti knjige. "Kraj Detinjstva" od Klarka me je raspametio.
 
2001: Odiseja u svemiru (1968)
Mnogi kad gledaju stariji film koji danas važi za kultni, posmatraju film kroz prizmu sadašnjosti a ne godine kad je nastao.
Fantastično za to vreme. Fantastično.
Knjige me tek čekaju na polici pa se nadam da se nisam zeznuo što sam prvo film...
Skroz je okej, dva i po sata su mi brzo prošla.
7/10
Interesantno, nikad me taj film nije dojmio... ni klasicna muzika (da se ne vadim na popularna dela), ni balet, ni opera, ni dzez... mozda imaju neku "dubinu" ali jednostavno nije moja prica.

The Pale Blue Eye (2022). Nako... moze da se pogleda. Nivo i produkcija TV drame.
 
Inception, Shutter Island, Dark Knight, Stand by Me, The Prestige, 12 Angry Man, Casablanca, itd. 😊
Uvek prvo čitam pa onda ekranizaciju ali rekoh da napravim izuzetak.
Mislim da će mi se svideti knjige. "Kraj Detinjstva" od Klarka me je raspametio.
Bilo šta od Artura Klarka možeš čitati, nema greške. Kreneš ceo opus od početka. Pri kraju se mogu preskočiti knjige u kojima je koautor, jer mislim da neke nije ni pisao, već samo potpisao zbog honorara. Ali njegov originalni opus, sve remek delo do remek dela. Jednostavno se ne propušta.
 
Interesantno, nikad me taj film nije dojmio... ni klasicna muzika (da se ne vadim na popularna dela), ni balet, ni opera, ni dzez... mozda imaju neku "dubinu" ali jednostavno nije moja prica.

The Pale Blue Eye (2022). Nako... moze da se pogleda. Nivo i produkcija TV drame.

Zato sto u filmu fali dosta toga sto postoji u pisanoj formi. Ima cak jedna knjižica, sažetak, ali sam zaboravio da li je nju dopunio Kjubrik ili ne, koja se "treba procitati prije filma". Davno sam se oko toga cimao pa sam zaboravio. "Skript" koji nije zavrsio u filmu. (ne govorim o knjigama)

Elem, pogleao i ja Nobody (2021). Sjeo mi je mada je zadnjih pola sata pretjerano dok je nazv filma misleading. Sve u svemu puno bolje od John Wicka kojeg sam jedva pogledao s prvim filmom. Dobra zabava. Bob Odenkirk je stvarno sjajan. Ima puno vise potencijala od šmokljanskog advokata.

Dead in a Week Or Your Money Back - Neko ga je spomenuo pa pogledao .Simpatican film. Nista posebno ali nesto drugacije. Moze se pogledati ali ne treba puno ocvekivati.
 
Jungle Cruise 2021

Kakvo glupavo smeće od filma. 3/10
 
Ujjjaaaa..... viiiidim vaaas :D :D :D


Ne znam sto ste toliko ocrnili ovaj serijal,ja bas uzivam... ocekivao sam katastrofalan film,a on bas po mom ukusu... jakih 8/10 i PREPORUKA za ovaj i prethodne Jurassic Park filmove. Mozda je draz i u tome sto sam i sve vezao,pa prica joz zanimljivija. Sve u svemu,ocekivao sam mnogo mracnije filmove,tipa da se sve odvija nocu i da su scene gotovo negledljive.... ovako,ovo meni extra :)
 
Ujjjaaaa..... viiiidim vaaas :D :D :D


Ne znam sto ste toliko ocrnili ovaj serijal,ja bas uzivam... ocekivao sam katastrofalan film,a on bas po mom ukusu... jakih 8/10 i PREPORUKA za ovaj i prethodne Jurassic Park filmove. Mozda je draz i u tome sto sam i sve vezao,pa prica joz zanimljivija. Sve u svemu,ocekivao sam mnogo mracnije filmove,tipa da se sve odvija nocu i da su scene gotovo negledljive.... ovako,ovo meni extra :)
Видећеш каква су наредна два из тог серијала 🙂
 
On the Line (2022)
Zabavan film mada sam slutio kako će se završiti. Baš jaka zabava od sat i po.
Lepo je videti Mel Gibsona, strašan glumac.
7/10
 
The talented Mr Ripley 8/10

Još jedan dobar film koji po prvi put gledam. Lagan tempo, odlični glumci, zanimljiva radnja, meni je to dovoljno. Aj da jurim još neki Dejmonov film 🙂
 
Batman and Superman: Battle of the Super Sons (2022)

prvi skroz CGI crtani film u okviru DCUAOM, neki kažu i prvi takav koji je radio WB. radnja k'o radnja, u skladu sa DCUAOM prosekom. doduše, ima primetno manje krvi, ipak su sinovi tinejdžeri :D ono što mi se dopada je CGI. dosta je korišćen ray tracing, ako se ne varam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno