Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upravo sam probao na Eon box-u (Kaon), radi.
 
Hmmm,imam dva ista sdmc boxa. Na jednom radi na drugom ne. Pozabavicu se danas sa tim.
 
Nisam odavno koristio servis pa rekoh da vidim sta ima novo ;) . Ono sto sam primetio da je novo je to da na Eon boxu kad se koristi aplikacija,ne radi pojacavanje i smanjivanje tona. Probacu danas na Mi boxu i mi stiku 4k. U pitanju je Eon SDMC box.
Kod mene ne radi na mi boxu tj radi kad smanjujem i pojačavam sa daljincem od tv-a ali preko daljinca za box ne radi. Ajde što ne radi nego mi se pojavi neko sr*** preko ekrana i stoji tako 10 minuta, ni restart ne pomaže. Sad držim dalje od sebe daljinac od boxa da se ne zeznem pa smanjim-pojacam na njega.
 
Op-op!

Fjh9aj3XEAQshKw
 
Nadam se da je u 4K Dolby. I ovako imaju sacicu naslova u 4K...
 
Takođe i Station Eleven, zanimljiva je i fino drži pažnju.
 
Gledam sam Shameless letos, sve sezone (11 godina) u nekoliko meseci, jedna od najboljih serija ikada.
 
Stavio sve u watch list.
Osim Fringe ni jednu nisam gledao, tako sa me čeka zanimljiv period 😉
Hvala.
 
  • Like
Reagovanja: a24
nije tema o serijama. hvala na razumevanju
 
Da li je HBO MAX uračunat u cenu Box paketa MTS (tamo gde piše HBO+ uračunat u cenu)?
 
Da li jos neko ima problem sa HBO Max aplikacijom na TVu, sve aplikacije rade savrseno, video vrti u 4k lagano ali kad probam da upalim HBO aplikaciju osetno secka loader i jako sporo ucitava, i kad ucita tesko se krece kroz meni. Uredjaj je LG 50Nanocell 763, webOS 7.2.0
 
Ovi više ne znaju šta rade:
ipak znaju...za svaku seriju koja stoji na raspolaganju i koju će nekad možda neko da pogleda moraju da se naravno i dalje plaćaju honorari i razne takse što nije jeftino...glumci i autori serija hoće svoj deo kolača...tako se štede pare...a uštede su glavna priča kod svih striming servisa...prosto ne mogu da izdrže taj finansijski pritisak kad bi sve serije večno boravile na servisu...nije zgodno za korisnike, ali za vlasnike jeste....
 
Poslednja izmena:
Da li jos neko ima problem sa HBO Max aplikacijom na TVu, sve aplikacije rade savrseno, video vrti u 4k lagano ali kad probam da upalim HBO aplikaciju osetno secka loader i jako sporo ucitava, i kad ucita tesko se krece kroz meni. Uredjaj je LG 50Nanocell 763, webOS 7.2.0
Evo probao sada na Tesla 55S906BUS Andrid 9 sve radi ok, kod mene je to nekako normalno da neku app kada je pokrecem tog dana se dize sporije naravno ne sada da mu treba minut dva ali relativno brzo udje, naravno nije kao neke druge app na telefonu da se bude/dizu instantno ali ja zadovoljan. Sto tice seckanja i tezeg kretanja kroz meni nisam primetio.

Bas sam pustio Black Adam 4k ultra i radi vrhunski. To nam je isto.
 
Dakle krenulo se i sa izbacivanjem serija iz sopstvene produkcije.
Izbacili su pre par meseci i hrvatsku seriju Uspjeh koja je takođe HBO produkcija.
 
Da li jos neko ima problem sa HBO Max aplikacijom na TVu, sve aplikacije rade savrseno, video vrti u 4k lagano ali kad probam da upalim HBO aplikaciju osetno secka loader i jako sporo ucitava, i kad ucita tesko se krece kroz meni. Uredjaj je LG 50Nanocell 763, webOS 7.2.0
Pa ne postoji webos 7
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno