Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Ja bih prešao odmah u globaltel ali me brinu oni njihovi kiksovi sa mrežom i padom iste...
Od ovih A1 paketa jedino neo surf mi dolazi u obzir, ovo je sve ostalo krađa.
 
Globaltel je virtuelna mreza, koriste A1 infrastrukturu. Moze da se desi da im crkne mreza dok A1 radi normalno, ali to bi trebalo da bude jako retko..
 
Istorijski, izgleda da se dešava često, poslednji put pre par dana:
 
Evo bas gledam neke telefone u A1... Sa novom promocijom cene nekih telefona skocile za 200-300 din mesecno... A juce za jos 100 din: ) . Znaci telefon koji sam hteo da kupim uz tarifu je bio 2850 din mesecno, sada je oko 3300.
Cao A1, bilo je lepo poznavati te
 
Da li postoji ikakva opcija povoljnog data rominga (ne mislim na zemlje Zapadnog Balkana, mislim vise na zemlje Evropske Unije)?
Nesto sto mogu da aktiviram kada sam u EU bez bojazni da ce me odrati.
 
Pa imas one roming pakete gde uzimas 1/2/3GB po pristojnoj ceni.
Druga opcija ti je da uzmes lokalnu SIM karticu nekog operatora, obicno moze da se nadje za 10-20e sa nekim data saobracajem ukljucenim..
 
Bio sam u dve poslovnice da se raspitam o paketima, ponudama, jer bih, možda, prešao iz Yetela. U obe radnje gde nema niko nisam nista uradio zato sto u prvoj dvoje pricaju nesto svoje kao da su sami. U drugoj neke devojke jedna je zauzeta nekom babom. Druga sedi i kulira me. U oba slučaja samo sam video telefone i izašao.

Da li su takvi neljubazni i mrzljivi ili sam naleteo na budale?
 
Interesuje me da li se normalno nastavlja sa intarifa ugovorom koji je prestao pre par dana?

Niko me nije kontaktirao još uvek, mrzi me da idem do poslovnice, ugovor koristi ćerka i odgovara joj da nastavi tako i dalje.
 
Naravno da se nastavlja, samo po punoj ceni
Bio sam u dve poslovnice da se raspitam o paketima, ponudama, jer bih, možda, prešao iz Yetela. U obe radnje gde nema niko nisam nista uradio zato sto u prvoj dvoje pricaju nesto svoje kao da su sami. U drugoj neke devojke jedna je zauzeta nekom babom. Druga sedi i kulira me. U oba slučaja samo sam video telefone i izašao.

Da li su takvi neljubazni i mrzljivi ili sam naleteo na budale?
Ili si ti od onih koji vole da ih prodavci salecu s vrata? Ako su slobodni pridjes i pitas, ako nisu cekas red
 
Imam ja intarifu jos par meseci i znam. A gde god se okrenem svima treba net, niko mi jos nije kukao za minute. A ovi sto drze telefone i kucaju poruke po aplikacijama ili gledaju nesto na netu da ne pricam. Samo net net i net. :)
 
Pa dobro ne koriste svi telefone za zabavu, ima ljudi kojima trebaju neograniceni minuti za pozive a net manje vise u svakoj firmi ili kuci postoji wifi pa tako da nema bas tolike potrebe za njime. Ali dobro svako ima svoje prioritete i prema tome ne treba prema svojim potreba odredjivati sta je drugima potrebno jer ne koristimo svi isto telefone.
 
Intarifa nije imala 40+ GB.
Što rekoše ljudi, svakom prema potrebama. Kome treba neograničena priča ima Neo 4 i 20. Kome treba net, ima Surf.

Ja podneh zahtev za prenos broja iz Yettela i uzeću Surf tarifu...do sad sam trošio nekih 200-tinak minuta i tuce poruka mesečno, kao i 20-25 GB. Surf mi se uklapa odlično u taj profil za duplo manje para no svi oni minuti i GB koje sam plaćao u Yettelu a nisam koristio...
 
Intarifa nije imala 40+ GB.
Što rekoše ljudi, svakom prema potrebama. Kome treba neograničena priča ima Neo 4 i 20. Kome treba net, ima Surf.

Ja podneh zahtev za prenos broja iz Yettela i uzeću Surf tarifu...do sad sam trošio nekih 200-tinak minuta i tuce poruka mesečno, kao i 20-25 GB. Surf mi se uklapa odlično u taj profil za duplo manje para no svi oni minuti i GB koje sam plaćao u Yettelu a nisam koristio...
Ja sam uzeo Neo Surf mada moram da čekam 10.septembar da krenem sa korišćenjem.Verujem da će zadovoljiti moje potrebe nakon Intarife,uvek mi je nedostajalo podataka.
 
Kako ko, mene kad zaskoce odmah s vrata "izvolite" dodje mi da vise nikad ne udjem u poslovnicu/radnju/butik/apoteku. Bezi bre, ako mi treba nesto trazicu
Zavisi šta te zaskoči. Ako je mlađana što da ne, ako je bakutaner vadi beli lukac iz džepa.😂
 
Pozdrav.
Uzela sam prošle godine Neo 3 i Ponesi net, a uz to je bila promocija 1TB neta za 24 meseca. Pa me zanima gde proveriti stanje preostalog internet od tih 1TB. Na aplikaciji ne uspevam da pronađem.
 
Istorijski, izgleda da se dešava često, poslednji put pre par dana:
Sa mrezom je sve ok. Trenutno su najbolja opcija.
 
A1 : iPhone 13 + NEO NEO (sve neograniceno) = 6700 din
ili
MTS: iPhone 13 + OMORIKA 16 (16 gb + 100gb poklon u 2godine) = 5860 din (drugih godinu dana 6460 din) ?
 
Gledaj koja mreža ima bolju pokrivenost kod tebe, u MTS ti se uhvati jeftinije ukupno 147840 dinara, dok u A1 ti je 160800 dinara ukupno.
 
Vrh Dno