Šta je novo?

Honor Watch GS Pro

Mudri

Čuven
Učlanjen(a)
04.09.2003
Poruke
1,215
Poena
695
Moja oprema  
CPU & Cooler
R5 5600
Matična ploča
B550
RAM
32gb ddr4
GPU
RX6600
Storage
KC3000
Da otvorim temu za ovaj pametni satic :D

Jeste li zadovljoni sa njim, po meni naj sat za oko 150e. Baterija dosta bolja nego na GT2 Pro, dizajn malo vise sportski.

 

Prilozi

  • 182905827_1207336943050368_589647424542513478_n.jpg
    182905827_1207336943050368_589647424542513478_n.jpg
    118.9 KB · Pregleda: 155
Od mene pohvale za GS pro, doduše koristim ga tek 10ak dana.
Baterija stvarno odlična, koristim ga sa AOD, bez mjerenja pulsa, notifikacije uključene za 5-6 aplikacija, djeluje da će bez problema izdržati preko 15 dana.
Malo nervira što notifikacije ostaju i kada ih otvorim na telefonu, kao i što nema ikonica za viber.
Udoban je i nije tako glomazan kako ga opisuju u recenzijama.
Gps, i ostale sprotske parametre nisam puno pratio, vjerovatno rade ok.
 
Koristim ga već 7-8 meseci, odličan sat. Pogotovo baterija, zaboravim na punjač. On me samo podseti kad jr prazan, i za 1h je opet pun i spreman. Ne koristim mnogo sportske funkcije, za hodanje i vožnju bicikla najčešće. Ima sve potrebne podatke, i rutu kretanja po završetku.
Jedino što sam promenio narukvicu, ne sviđa mi se ona crna fabrička, pa sam uzeo na Aliju neku imitaciju kože za par eura.
Skinuo i Moldovanu Health app, tako da mogu i WF po želji da ubacim, mada u poslednje vreme i u Health izbacuju dosta dobrih WFa.
1604768736402-01.jpeg1604841382810-01.jpeg
1612363319314-01.jpeg
 
zanima me kakvi su razgovori preko sata , koliko se glasno čuje sagovornik preko zvučnika i kako zvuči drugoj strani u odnosu na telefon ?!?
 
Pošto i ja imam od skoro ovaj sat - pored svega dobrog, jedino što zameram je da se ono par puta kad sam se javio na poziv preko sata sagovornici žale da prekida tj da se loše čuje,...
 
Ja sam od onih ljudi koji vole da menjaju...
Od Amazfit Pace, pre par godina, preko Samsung Gear S3 Frontier, sada na Amazfit Neo, pa me sada "svrbi" me da opet nešto uzmem...
Nisam do sada obraćao pažnju na Honor Watch GS Pro, pratio sam Amazfit GTR 2, ali sada, kada vidim koliko mu je pala cena, ispada jako dobra kupovina.
Ako sam dobro shvatio iz recenzije na Benchmarku, to je prepakovani Huawei GTR 2 Pro? Uz par slabijih stvari (bežično punjenje, materijal kućišta) ali i sa boljom baterijom.
I trenutnom cenom na oglasima od samo 135€? Da li je moguće da je to ta cena ili sam ja nešto pogrešno našao?
 
To je to. Robusniji je od GTR 2 Pro, koliko se secam ima stariju verziju bluetooth-a, baterija mu je vrhunska. U vreme kad sam ga ja kupovao bio je 150e. Vrh sat za te pare.
 
Hvala lepo @Mudri.
Trenutno ga nema u crnoj boji nigde po normalnim cenama, moram malo sačekati.
 
please, does this watch have GPS reverse navigation?
 
Koja vam je verzija software na satu? Meni je 10.1.3.52 vidim da postoji novija ali ja ne uspevam da ga azuriram.
 
Imam veliku dilemu izmedju GS pro i GT2 pro ipak srce me vuce vise na ovaj GS jer mi izgleda vise sportski a volim satove koji su tipa G Shock ma da u kolekciji imam i elegantnih.
Sad imam priliku da kupim beli GS za 20e jeftinije od crnog.Nemam nista ni protiv bele boje jedino me muci pitanje kako na belom izgledaju narukvice u drugim bojama.Gde god sam gledao da vidim kako mu stoje narukvice u drugoj boji uvek su menjane narukvice na crnom modelu.
Ima li ko iskustva sa belim?
 
Screenshot_20220217-103510.jpg
Konačno export u health aplikaciji
 
Узео стриц данас овај сат и има одмах проблем. Кад прима позив или поруку нема нити звука нити вибрације иако је све подешено
 
Uspeo da odraim update prema ovom upustvu....

Finally i was able to install 11.0.4.20 on my gs pro with android and not root required.
  • uninstall health in your phone
  • make sure you uninstall HMS Core (go to settings>app>hmscore>uninstall)
  • install this modded version of the app link tnx to Canal Recreativos (telegram)
  • disconnect gs pro from BT and try to connect in the app (sometimes you need to try more and more till is connected)
  • update to 11.0.4.6
  • once you have finished go to setting>app>health delete cache and close force (sometimes you need to do this multiple times to make it work)
  • re-open the app and go to update if you see 11.0.4.20 do it otherwise go back and force close
 
Pridružih se i ja ekipi.
Dobih sat juče.
Imam par problemčića,neće da mi prebaci vremensku prognozu na sat i neće da proveri dali ima update.
Kako to mogu da rešim,ako može mala pomoć.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220806-102620_Health.jpg
    Screenshot_20220806-102620_Health.jpg
    29.3 KB · Pregleda: 70
Uspeo da odraim update prema ovom upustvu....

Finally i was able to install 11.0.4.20 on my gs pro with android and not root required.
  • uninstall health in your phone
  • make sure you uninstall HMS Core (go to settings>app>hmscore>uninstall)
  • install this modded version of the app link tnx to Canal Recreativos (telegram)
  • disconnect gs pro from BT and try to connect in the app (sometimes you need to try more and more till is connected)
  • update to 11.0.4.6
  • once you have finished go to setting>app>health delete cache and close force (sometimes you need to do this multiple times to make it work)
  • re-open the app and go to update if you see 11.0.4.20 do it otherwise go back and force close
Meni prijavljuje network error, da li si imao sličan problem?
 
Jel ima neko od vas honor watch gs 3,da li radi automatsko osvetljenje na always on ekranu
 

Prilozi

  • Screenshot_20231129_180747_AliExpress.jpg
    Screenshot_20231129_180747_AliExpress.jpg
    71.8 KB · Pregleda: 89
Da li se ispalti kupiti ovaj sat posle ovoliko vremena,ima ga na Ananasu za 19990,00 plus oni dnevni popusti....?
 
Vidi ja sam zadovoljan ima sve sto mi treba a 80% posto onoga sto ima i ne koristim.Uglavnom je to vreme i da se javim na tel preko sata ako sam u nekom poslu.
Za ovo moje koriscenje sat koji je star neke 2 godine izdrzi mi 15-20 dana bez punjenja,
Sad ima li boljih ima ima i lepsih ali i dosta skupljih tj.duplo pa i troduplo ali za ono sto meni treba stvarno ne bih davao vece pare jer svaki ti vremenom dosadi pa promenis.
 
Ovo je jedan od retkih satova koji podržava skijanje a najviše mi treba zbog toga a da ne košta puno.Plivanje i hodanje podržava i Honor band 6 narukvica koju trenutno koristim.Na Aliju je trenutno oko 7000din ali piše da je CN verzija.U čemu je razlika u odnosu na EU?
 
Vrh Dno