Šta je novo?

Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

Prodajem 1500 USDT-a. Na TRC20 mrezi, bez provizije.
Moze za bilo koje mesto, i preko uplate na racun.

Ako nemate poverenja, moze u vise manjih transakcija.
 
Prodajem kripto u vrednosti od 3000$. Novi Beograd - lično - bez provizije.
 
Medo jel to 20.000? 😮
 
Prodajem 520 USDT.

Može uplata na račun za ovdašnju kripto ekipu :)
 
Prodajem 900 usdt/busdt,bgd licno bez provizije,Binance.
 
Nisam još u koine ušao, stojim u USDT, čekam da vidim šta će biti. Ne bih da srljam.
Ovo danas nije los popust, a svakako se nadam da ces uplate rasporediti na nekoliko nedelja a ne all in jer mart ce biti i te kako zelen ali krajem meseca (posle 20 og) ocekujem jos jednu rundu crvenila.
Srecno 🤞
 
Kupujem vecu kolicinu USDT, bez provizje, iskljucivo online. Samo provereni clanovi sa foruma
 
Sorry ako je vec negde objasnjeno, ali nisam nasao,
Kada se napise prodajem ili kupujem sa provizijom (1-2%) sta to znaci ?
Da li onaj koji prodaje kripto za lovu uzima proviziju, ili kupac dobija popust ?

Na primer neko prodaje 10.000 USDT sa 1% provizjom, da li kupac placa 9.900 $ ili 10.100 $ ?
 
Zar nije 1 usdt = 1 evro, pa onaj ko prodaje taman zaradi razliku u kursu? Cemu provizija?
 
1 usdt = 1 evro ?!?!
pa da nije to malo guljenje koze sa ledja ?
nije bas mala razlika.

Sto ne bi bio 1 usdt = 1$ ?
 
Pa deluje mi da ljudi daju evro za usdt i dobijaju natrag, sumnjam da neko ovde trguje sa dolarima.
Naravno uvek je tu dogovor da se uplati onoliko evra koliko vredi 1000 dolara.
Ali ako je tako, onda plus provizija, lepo se tu moze zaraditi samo okretanjem neke sume novca u krug. :D

Mada dolar sve jaci, jos malo pa ce da bude 1 prema 1 sa evrom.
 
Meni je interesantno to što skoro niko ne prodaje i ne kupuje prave kriptovalute, kao što su BTC, LTC, ETH, DASH, BCH itd., već sve vrti oko stablecoin-a.
To mi je indikator da su se ovde ljudi masovno prebacili sa rudarenja na trgovinu.
 
To mi je indikator da su se ovde ljudi masovno prebacili sa rudarenja na trgovinu.

Svi koji majnuju prvo prodaju u USDT po ceni koja se njima svidja pa posle kada skupe koliko im treba onda podignu.
Isto je i u obrnutom smeru kada se kupuje neki kripto, prvo se udje u USDT pa se ceka dip npr za ulazak u zeljeni coin.
 
Jednostavnije je u usdt, da ne bi dolazilo do zabune, tipa dogovorimo se danas za 10 ltc koja vrede 1000, sutra recimo vrede 1100, a kupac i dalje hoce da uzme 10 za 1000 jer je tako bilo juce ... Itd...
 
Meni je samo besmisleno držati kripto u stablecoin-ima, kada je osnovna ideja kriptovaluta da se otkačimo od fiat-a.
Valjda će se to vremenom promeniti...
 
Pozdrav, prvi put sam ovde. Moze li mi neko objasniti kako se vrsi ova kupovina/prodaja?? Jel se uzivo nadju ljudi, jedan drugom posalje kripto, drugi da kesh ili kako? Sori ako je vec bilo pitano
 
Nazad
Vrh Dno