Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Avax ne kani da stane. Ustvari, stace kad kupim.

Ne znam kako sada da ne pomenem i JOE koji ga prati, a da ne bude da je za moonshot temu.
 
PNG, QI skroz smešne cene još uvek.
Mali MC ozbiljni projekti.
Pangolin je danas u top 10 DEX, a QI je coin lending servisa Benqi sa 3.5 milijarde TVL.
 
Ljudii postoji tema o menjacnicama o moonshotu, sta da kupim, sta imam u porffoliu, opšta diskuusija i slicno.
Ova tema je za diskusiu o cenama.
Ali kako da prost čovek zna da li je neki coin moonshot, shitcoin, ili dobar projekat? Za nekog je LTC shit, dok je za nas pripadnike kulta jedan od boljih coina. Zar to nije relativno?
Ja hoću, na primer, da komentarišem cenu SHIBE, i ti kažeš:
Mrš odavde govedo, imaš temu za shitcoine pa tamo raspravljaj tvoju SHIBU. Ovo je ovde ozbiljna tema.
ili
Slobodno diskutujte SHIBU i na ovoj temi, to je ozbiljan projektaj sa velikim market capom koji zaslužuje našu pažnju
?
 
Ali kako da prost čovek zna da li je neki coin moonshot, shitcoin, ili dobar projekat? Za nekog je LTC shit, dok je za nas pripadnike kulta jedan od boljih coina. Zar to nije relativno?
Ja hoću, na primer, da komentarišem cenu SHIBE, i ti kažeš:

ili

?
Post se odnosio na pricu gde ima sta da se kupi. Postoji tema o menjacnicanama, temu o moonshot sam pomenuo u nizu kao i jos pet drugih.
Komentarisi slobodno cenu shibe, necu nikome reci mrs, ne znam odakle vam takve ideje. Relativno je sta sve ima veze sa cenama , ustvari nije, sve ima veze sa cenama, ali necemo sve stavljati u ovou temu jer nece biti citljiva, te zato postoje odvojene teme. Nije ova tema ozbiljnija niti manje ozbiljna od bilo koje druge, vec ne mozemo sve u istu temu.
 
Skinuh 20% AVAX profita na 135dolara, i taj deo stavih u LUNU na 41,5dolar, mislim da je lep ulaz. Na LUNUsam isto bas bullish a zaronila je lepo sa ATH-a.

AVAX vec na 143dolara, pretpostavio sam da ce da skace al ovoliko...
 
Slazem se ali evo npr, ja sam u etc, avax i jos par altova pored btc-a. Ne menjam pozicije vise do prodaje i iskreno ocekujem da ce mi npr. avax napraviti veci profit od btc-a (uzet je naravno na 50 i kusur $). Ali svakako ima uporedan rast sa btc.

Avax prema market capu verovatno moze jos duplo sigurno, koliko ce da ide gore jos, videcemo su. Ja cu otprilike na 110 da krenem sa prodajom, to je duplo od ulaza.
Svakako mi je premasio sva ocekivanja, malo i da se pohvalim, ne zamerite :)
 
Imamo jos tacno 10 dana u novembru ..

Ako je ovo bio kraj korekcije mozda nas Novembar ipak "prijatno" iznenadi i odvede ponovo u neki ATH ili barem navece zatvaranje mesecne svecice ( oktobar smo zavrsili na 61k ), a trenutno smo -3% u ovom mesecu..

Interesantno je da kad bi od ovog nivoa ponovili skok iz oktobra ( ~40% ) stigli bi lagano na 84k :)

Sto bi bilo jako lepo videti ... -> Naravno sve su ovo moje fantazije i pomalo ocekivanja...

Cestitam svima koji su usli u AVAX -> Ja sam se razmisljao ali nisam...

Sad ga necu kupovati sigurno...

MATIC I ADA su mi pocrkali valjda ce BTC da ih ozivi do nove godine ili malo iza ..
 
Inače, čemu panika? BTC samo ide da ispipa dno kanala. Možda eventualno sklizne i malo niže do 52k da poseti 21WMA. Ako paničite zbog takvih stvari, to je znak da imate previše para u ovome.

Pogledajte prilog 324588

I eto ga, baš kako sam i rekao. S tim što ovaj vikend rally verovatno neće trajati, nego će cena opet sutra pasti da propisno navali na dno kanala umesto da ga samo pipne fitiljem, dakle nešto slično kao prošli put. Posle toga bi moralo da krene u pravi rally ako ćemo mi od ovoga videti hleba, jer vreme polako otkucava. Warren Buffet nastavlja da rasprodaje akcije, Michael Burry je prodao 99% portfolia. :eek: Vreme nikako ne radi za nas, ako je Cowen u pravu i vrh stvarno bude negde u drugom kvartalu, lako može da bude prekasno.

screenshot.png
 
Da upravo tako vrijeme otkucava, nisam ocekivao novembar u crvenom, na ovaj datum ocekivao sam 70k+, vidit cemo do kraja mjeseca sta ce biti, ali nije ovo bas ocekivan razvoj situacije, bar sam ja drugacije ocekivao a mislim i vecina ovde. Bilo je sve izgledno da u Novmebru napravi jaci rast, ali ajde da sacekamo jos ovih 10 dana.
 
Meni je malo smenso kako vi znate kada je vreme, da li ga ima ili ga nema itd.
Vi mora da ste na izvoru informacija, da ne kazem vodite investicione fondove?

Ako me je nesto zivot naucio to je da ko je na vrhu taj kolo vodi i bice kako on/oni zamisle, logika nema nikakve vrze sa time, pogotovo ne na ovom "trzistu". Za mene samo jedno je sigurno, ako milijarder ulozi u nesto ulozio je da zaradi jos vise, a da bi on zaradio raja mora da izgubi. Mi smo tu da pokupimo mrve zato sedi, smrdi i cuti i cekaj svoju cifru, bilo sada, za 2 godine ili za 5 svakako predvideti neces, mozes samo da ostanes bez gaca ako pokusas da predvidis.
 
Meni je malo smenso kako vi znate kada je vreme, da li ga ima ili ga nema itd.
Vi mora da ste na izvoru informacija, da ne kazem vodite investicione fondove?

Ako me je nesto zivot naucio to je da ko je na vrhu taj kolo vodi i bice kako on/oni zamisle, logika nema nikakve vrze sa time, pogotovo ne na ovom "trzistu". Za mene samo jedno je sigurno, ako milijarder ulozi u nesto ulozio je da zaradi jos vise, a da bi on zaradio raja mora da izgubi. Mi smo tu da pokupimo mrve zato sedi, smrdi i cuti i cekaj svoju cifru, bilo sada, za 2 godine ili za 5 svakako predvideti neces, mozes samo da ostanes bez gaca ako pokusas da predvidis.
ja se vodim ciklusima iz 2013 i 2017g i na osnovu toga mislim da nije ostalo puno vremena za ovaj ciklus. Tim ciklusima se vecina vodi i vecina ljudi ima iste ili slicne zakljucke, uostalom pricom o tim ciklusima i dosli smo do ovih vrtoglavi cifri....
 
Da li je moguce da se ponedeljak-utorak odigra jos jedan flash crash, pa tek posle da se nastavi rast, kao sto je vec bio slican scenario nekoliko puta prethodnih meseci.
Razmisljam cak i da je crni petak ove nedelje, pa svakako mozemo ocekivati i manji priliv novca u kripto, a mozda i izvlacenje istog, od ove nedelje pa sve tamo do katolickog bozica.
 
jer vreme polako otkucava. Warren Buffet nastavlja da rasprodaje akcije, Michael Burry je prodao 99% portfolia. :eek: Vreme nikako ne radi za nas, ako je Cowen u pravu i vrh stvarno bude negde u drugom kvartalu, lako može da bude prekasno.
I šta sad ovo znači, da je vreme kripta završeno i da i mi obični smrtnici treba da prodajemo portfolio i izvlačimo pare
ili da ulazimo u dugi zimski san kao i prethodnih godina?
 
I šta sad ovo znači, da je vreme kripta završeno i da i mi obični smrtnici treba da prodajemo portfolio i izvlačimo pare
ili da ulazimo u dugi zimski san kao i prethodnih godina?

To znači da se dokazani pametni investitori pripremaju za stock market crash. Kad se to desi, krešovaće i kripto. Mi obični smrtnici treba da se pripremimo, pre svega pametno upravljajući rizikom.
 
To znači da se dokazani pametni investitori pripremaju za stock market crash. Kad se to desi, krešovaće i kripto. Mi obični smrtnici treba da se pripremimo, pre svega pametno upravljajući rizikom.
Ok, lepo rečeno i odgovora bez,
suma sumarum niko ne zna šta će biti nego eto, aj da pišemo velike reči ne bi li zvučalo uverljivije.
 
Ok, lepo rečeno i odgovora bez,
suma sumarum niko ne zna šta će biti nego eto, aj da pišemo velike reči ne bi li zvučalo uverljivije.

Ne znam šta si ti očekivao, da ti kažem prodaj u petak na 72k, pa kupi opet kad padne na 18k? Niko ne može da ti pruži tačno vreme i nivoe, sam postupaš prema svom apetitu za rizik.
 
Ceo dan testiram buy indikatore, na mojoj platformi neke sličnog tipa (ADX + DI, RSI), dobijam buy signale i čekam rasplet da vidim da li lažu ili ne i gle, isitinu govore, ode chess 50%+ a ja ostah gledajući :ROFLMAO: .
Kladim se da će da me sahrane kada budem krenuo da ubacujem real money,
 
Ne znam šta si ti očekivao, da ti kažem prodaj u petak na 72k, pa kupi opet kad padne na 18k? Niko ne može da ti pruži tačno vreme i nivoe, sam postupaš prema svom apetitu za rizik.
Ma ne, sve kul, nisam očekivao u % 100 tačnosti i datume i cifre,
samo sam pitao šta znači što veliki igrači izlaze,
ništa drugo, jasno mi je da niko ne zna ništa i da su sve samo puka nagađanja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno