Šta je novo?

Tidal-konacno u Srbiji! (Pravila u prvom postu)

Da li na " porodicnom" nalogu ima HIFI i/ili MASTER opcija ?
 
Ako neko uzima i zafali mu roDžak , evo me :) (y) :cool:
 
Ovo sa video sadržajem je baš dobro,castujem na CC3,zvuk i prikaz fantastični.Fudbal nisam gledao jer sam se "zalepio" za ekran.Žao mi je što se ranije nisam upisao na Tidal.
Može malo opširnije ovo oko video sadržaja, postoji neki stream preko Tidala ?
 
Kako se importuju Spotify plejliste, čini mi se da je neko napisao da je moguće ? Pokrenuo sam trial ako budem zadovoljan pravicemo porodicu😁
edit: utisak 1. fantastican zvuk
 
Imas programe na netu koji prebaju sve sa svih servisa
 
Registrovah se za 30 dana free trial, šta znam, premalo je master sadržaja, pitanje je vrijedi li doplate u odnosu na klasičnu pretplatu.

edit: Mada u suštini vidim da pretplata uključuje i HiFi sadržaj dok je downgrade Premium pretpostavljam samo mp3 tako da zaboravite šta sam rekao. :D
 
+1 za tunemymusic
Utoliko sto je meni sam Tidal putem mejla preporucio taj fajl za transfer muzike i sve je proslo glatko😊

ps. neka javi neko ako ima insajdersku informaciju kad ce sbb pustiti Tidal
 

Prilozi

  • 44F2826B-4785-42A0-8B07-81ABE48CEC2F.png
    44F2826B-4785-42A0-8B07-81ABE48CEC2F.png
    204.2 KB · Pregleda: 48
pa posto je ugovor tek skoro potpisan sumnjam da ce to tako uskoro krenuti sa implementacijom. Cekace se na ovo par meseci sigurno
 
Moj drugar pokrece jednu grupu za tidal. ima par mesta.
javite mi se u pp i poslacu vam broj.
 
Ja sam kupio 3 meseca na Ebay,tako da ću sačekati kada ti budeš pravio grupu.;)
 
necu ja praviti grupu. Nemam hifi opremu pa mi je tidal visak
 
Registrovah se za 30 dana free trial, šta znam, premalo je master sadržaja, pitanje je vrijedi li doplate u odnosu na klasičnu pretplatu.

edit: Mada u suštini vidim da pretplata uključuje i HiFi sadržaj dok je downgrade Premium pretpostavljam samo mp3 tako da zaboravite šta sam rekao. :D
Format nije mp3 nego m4a
zavisi i od drzave gde je nalog UK-USA....neki albumi se nalaze u drugim drzavama i kvalitet se razlikuje pogotovo Tidal MQA
Imam dva naloga USA i UK MQA qvalitet se razlikuje od drzave recimo album Metallica USA je 24bit-16bit 44.1Khz A UK 24bit 96Khz vecina albuma se razlikuje?
Tidal,deezer,spotify u srbiji vezan je za region i puno je drugacija ponuda i ostalih albuma nego USA-UK jedino qobuz ne pravi veliku razliku vezano za nalog
 
Koja je razlika u poredjenju sa deezer HQ kvalitetom ?
 
U Deezeru ti je Hi-Fi 16 bita/1411 kbps, znači, takođe nekompresovani CD kvalitet i za sada sam sve što me je interesovalo našao u FLAC-u, dakle milioni numera, ogromna datoteka, tako da je sličan Tidal-u.
Dakle, kvalitet je takođe studijski.
 
U Deezeru ti je Hi-Fi 16 bita/1411 kbps, znači, takođe nekompresovani CD kvalitet i za sada sam sve što me je interesovalo našao u FLAC-u, dakle milioni numera, ogromna datoteka, tako da je sličan Tidal-u.
Dakle, kvalitet je takođe studijski.
Pod "studijskim kvalitetom" se obično misli 24bit/192KHz ili više. CD kvalitet 16bit/44.1KHz je nešto skroz drugo (bio kompresovan ili ne).
Druga je priča koju opremu treba da imaš da bi mogao da reprodukuješ "studijski kvalitet".
 
Zakupio sam TIDAL Family HiFi tri meseca.

Poklanjam dva naloga, šaljite mail preko privatne poruke.

Capture.PNG
 
Ne znam kako nema te opcije.

Sada sam ti poslao privatnu poruku.

Može li još neko da proveri da li može da mi pošalje privatnu poruku (klik na moj nickname pa start conversation)?
 
Ne znam kako nema te opcije.

Sada sam ti poslao privatnu poruku.

Može li još neko da proveri da li može da mi pošalje privatnu poruku (klik na moj nickname pa start conversatiI

Izgleda da nema opcije start conversation kada se klikne na tvoj nickname. Ako je ostao neki slobodan slot, zainteresovan sam...
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ok. Hvala. Kontaktiraću moderaciju...
 
Vrh Dno