Šta je novo?

Samsung Galaxy S20 Fan Edition

Probaj, meni je pomoglo, malo se dozvao sebi posle A11 koji je dosao.
 
Jel koristi neko od vas Nova launcher? Ja koristim novu prime jer sam navikao da namestim sve po svom ukusu, i ono sto me iznenadjuje je da uopste ne radi fluidno, uvek se oseti stutter kad se vraca na pocetni ekran, ima trzaja na sve strane.

Verujem da je do UI, ima Samsung jos mleka da pije da to bude na nivou klot androida ili oxygen-a, da ne pominjemo iOS.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Meni na prime-u sve leti. Fludino mi radi sve ali sam radio factory posto je mene Viber zezao na Nova launcher-u.
 
Ja kad izlazim iz aplikacije na svajp bas se vidi da animacija ne radi fluidno, stutter je primetan i na 120hz.


Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Za sada nemam problema a koristim isto svajp kao i ti, pošto samo Nova-u furam godinama, po meni je najbolji.
 
Onda ili mi imamo razlicite kriterijume za to kako nesto radi ili nam telefoni stvarno razlicito rade.

Bukvalno svaki put kad izlazim iz neke aplikacije ta animacija stucne. Mislim da me to najvise nervira.

Uskoro cu napisati neke opste utiske, ali da napomenem da nemam green tint na ekranu vec "samo" na nekim mestima tamnije/svetlije delove, i to se vidi na minimalnom osvetljenju na sivoj ili tamno plavoj pozadini (kao onoj na Vajberu).

Ono sto sam do sad uocio kao najvecu manu je da je odmah pocelo da se primecuje urezivanje tastature. Koristim crnu gboard koja gasi piksele, i kad se udje na vajber vidi se blagi otisak koji nestane nakon nekoliko sekundi. Jeste da moras da se zagledas ali ja to lako vidim. Nesto sumnjam da je to slucaj samo kod mene nego verujem da to ljudi ne primecuju ili ne zele da primete.
To i ova stucanja su jedina dva problema, sve ostalo je odlicno ili vise nego odlicno.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Bolje da si uzeo iPhone, nego ovo stucanje sa 120hz :p :d
 
Verovatno bih uzeo da je bio u ponudi, ali nestala 11-ica par dana pre toga a 12 mini ipak preskup [emoji1]

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Sta je ovo :D Svi korisnici galaksija polako prelaze na iPhone :d
 
Neki od nas se nikad neće predati... [emoji41]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
A neki smo se predali *mjau**mjau**mjau*...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ono sto sam do sad uocio kao najvecu manu je da je odmah pocelo da se primecuje urezivanje tastature. Koristim crnu gboard koja gasi piksele, i kad se udje na vajber vidi se blagi otisak koji nestane nakon nekoliko sekundi.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Pokušaj sa promenom colour settings ili kako god da se to zove na samsungu.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja drzim na natural sto bi trebalo da manje utice na burn in. Ocigledno je do tehnologije, odnosno lose implementacije Samsunga.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
2021 godina, imamo burn in na telefonima
I ti telefoni koštaju poprilicno.
Hiperprodukcija...samo daj daj
Kvalitet 0
 
Od 2010 sam na Amolede.
Nikad burn in.
Nikad pazio previše.

Ili korisnici "nasviraju" osvjetljenje konstantno na maksimum (što je njhovoo pravo samo što dobiju upozorenje da će se ekran oštetiti), ili stave da se ekran ne gasi poslije 30 sekundi neaktivnosti.

Ne vidim drugi razlog za ovo, jer ako neko dr da telefon dnevno to sam ja...

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Skoro nikad ga ne drzim na maksimumu, plus telefon je nov, imam ga par dana.

Na ajfonima se niko ne zali na burn in a Samsung to ne moze da resi sa panelima koje sam proizvodi.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Ja sam se oprostio od svog S20 FE, ide sutra put Niša drugom vlasniku.
 
Zasto i na sta prelazis?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Koliko god probao da prežvaćem bateriju i Exynos nisam mogao. 24/7 mail-ova, odgovaranje sa telefona, Viber, pozivi, poruke, neka standardna upotreba, baterija ne može da sastavi više od 6h a da ne mora da ide na punjač. Jednostavno to mi je bio službeni telefon i ne ispunjava i ne prati me u toku celog dana. Ostaće mi N20 Ultra koji je još gori po pitanju baterije a moram dobro da razmislim da li da čekam 2100 ili da jurim neki Samsung sa SD.
 
Jeste losa baterija, Exynos je ipak opravdano napljuvan iako sam mislio da ljudi preteruju.

Ja sam prethodni telefon punio pet puta dnevno pa mi je sadasnja upotreba sasvim zadovoljavajuca, ali objektivno govoreci baterija je ocaj, nema sanse da izdrzi dan.

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Tako je jos ne koristim aparat onako kako bi trebalo, da ne kazem oslobodjeno. Robujem mu, a ja sam ga kupio tako da trazi neko drugo mesto. Ipak neke stvari ne mogu da se tolerisu.
 
Tel sa 4500mah bateriom bi trebao stvarno duze trajanje da pruzi! Oneplus od 3800mah koji imam pa izgura 5.5 - 6h, mogu zamislit da imam jos tih 700mah na mojem OP 7T.
 
Slazem se, ispada ni da ga 5000mAh ne pokriva za ceo dan.
 
Ja presao sa S9 na S20 FE ali imam subjektivni osecaj i to ne samo moj da S9 ima bolji stereo zvuk... Primetio neko razliku u kvalitet zvuka?

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
 
Kako si zadovoljan prelaskom? Ja bih sa S8 presao na FE i kapiram da bi mi sa sadasnjih 2 ipo 3h max sot ovo bio skok u nebo :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kako si zadovoljan prelaskom? Ja bih sa S8 presao na FE i kapiram da bi mi sa sadasnjih 2 ipo 3h max sot ovo bio skok u nebo :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Види ако можеш набави S20FE 5g верзију и боли те уво...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Vidim da na gsm areni s20 SE 5G ima dobre ocene za bateriju
 
Hahah pa bre prosto mi je neverovatno da je tako?!? Ovaj S8 se USIJA i neprijatno ga je drzati u rukama i star je skoro 4 god pa opet ako izadje 2 ipo 3 sata, da li je moguce da ovaj nov samo sat vremena moze vise...
5g bih uzeo ali iskreno ne bih da dam 150e vise. Ako bude toliko lose prodacu ga pa idem dalje... planiram da kupim za 380-400 na kp. 5g zacepili na 550 plus nema nikakvu garanciju.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno