Šta je novo?

PlayStation 5 - opsta tema

Da li ovo što je Peca dobio konzolu znači da će nas već zvati po preorder ili je kozola dobijena zbog unboxing recenzije? Još 11 dana čekanja
 
p.s. Pretece me mare. Ja koliko znam nosioci ce biti na svakom sistemu. Plus ako hoces goste opet na svakom moze i to

Tako je, brzo kucao pa kasno je bilo da prepravim. U suštini bukvalno isto kao PS3-PS4 period.
 
Niko ne pominje da li je i dalje limit 16 naloga na konzoli?
 
Da li ovo što je Peca dobio konzolu znači da će nas već zvati po preorder ili je kozola dobijena zbog unboxing recenzije? Još 11 dana čekanja

Dobili su konzolu zbog recenziranja. Nama sledi čekanje... Nadam se da ćemo do kraja meseca dobiti konzole koje smo preorder-ovali i već platili. :D
 
iz cl kazu kasnice ne zna se koliko... kad dobiju potvrdu kolicina zovu ljude
 
 
iz cl kazu kasnice ne zna se koliko... kad dobiju potvrdu kolicina zovu ljude
Kako može da kasni kad Sony svima isporuči(preorder količine) da imaju na stanju 19. Novembra? Neozbiljno. Jedino ako svima kasni u regionu..

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako može da kasni kad Sony svima isporuči(preorder količine) da imaju na stanju 19. Novembra? Neozbiljno. Jedino ako svima kasni u regionu..

Sent from my GM1910 using Tapatalk
ja nesto nisam ni ocekivao da ce biti bas 19og. em korona em potraznja veca od saplajajaja...da li je neozbiljno cemo znati tek kada se konzola pojavu... tacnije ako se kod nekog pojavi pre nego kod drugog... sto se mene tice kad dosla dobro dosla dal sad 19og il na svetog Nikolu necu da se zamaram
 
Svi koji su platili preorder dobijaju 19.11. Svi ostali čekaju poziv.

Sent from my OnePlus 7T using Tapatalk
 
Većina nije imala opciju plaćanja unapred, valjda 2 radnje samo.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja sam morao da platim u Gamecentru, znam da je i kod Gigatrona bilo plaćanje odmah...
 
Nije bilo puno tih što se plaćalo unapred ali ko je dobio tu mogućnost taj ne mora da brine.
 
Bio sam danas u Gigatronu gde sam pre-order-ovao PS5 i platio punu cenu. Rekli su mi da cu dobiti konzolu u decembru ili januaru.
 
Manje vise, više izgleda kao dlc.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
U 60FPS modu izgleda isto kao na PS4, ali RT verziju treba videti uživo a ne pod žestokom YT kompresijom
 
Bio sam danas u Gigatronu gde sam pre-order-ovao PS5 i platio punu cenu. Rekli su mi da cu dobiti konzolu u decembru ili januaru.
Ako je tako to je baš bezobrazluk... morali su imati info o količini za launch kad već traže uplatu unapred.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
Baci pogled https://youtu.be/mGTNTpuJspo

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Da, ipak su ove refleksije brutalno odrađene a i okolina izgleda dosta dosta bolje nego u prvom delu (možda tome doprinosi i sneg)...

Mada u pojedinim sekvencama ovog videa koje prikazuju prvi deo baš se vidi da su namerno spustili kvalitet grafike prvog dela ispod realnog da bi u upoređivanju novi deo izgledao dominantnije (npr od 9:23 pa narednih pola minuta), a igrao sam skoro prvi deo i jasno se sećam da nijedna sekvenca nije izgledala tako isprano i sa tako malo detalja (a igrao sam na PS4 slim, ne PRO).

Jedina zamerka, prilično neživotan i priglupo skriptovano kretanje stanovništva i vozila, kojih em nema mnogo, em se idotski kreću i idotski reaguju na okolinu (dakle kao i u prvom delu)...
 
Manje vise, više izgleda kao dlc.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Posle 7-8 sati igranja i prepunom mapom sa ikonicama, definitivno nije DLC. Ovo je puna ekspanzija sa dobrom main kampanjom [nisam jos gotov] i gomila zanimljivog side contenta.
 
You bloody srecnik :p
 
Nazad
Vrh Dno