singapurcanin
Slavan
- Učlanjen(a)
- 29.09.2009
- Poruke
- 440
- Poena
- 235
Fudbalski prenosi:
Utorak 03.03.
16:00 Aluminij-Olimpija / SK1
17:00 Rapide-FAR Rabat / Arryadia
18:30 Trabzon-Fenerbahce / SK2
18:30 Saarbrucken-Fortuna / AS1
19:00 Rijeka-Zaprešić / AS4
19:00 FUS-Khouribga / Arryadia
20:45 Chelsea-Liverpool / NS
20:45 Schalke-Bayern / AS1, ARD
20:45 Hibernian-Hearts / AS3
21:00 WBA-Newcastle / SK2
21:00 Reading-Sheffield Utd / SK5
21:00 Famalicao-Sporting / SK4, RTPi
21:00 Perugia-Benevento / RS
23:15 Defensa-Santos / AS1
01:30 Caracas-Boca Juniors / AS1
Sreda 04.03.
13:00 Mariupol-Vorskla / SK3
15:00 Istra-Osijek / AS1-BH
16:00 Zvezda-Midtjylland (U19) / AS1
16:00 Akhmat-Zenit / AS3
16:00 Olimpik-Desna / SK3
17:00 Partizani-Teuta / SK5
17:30 Celje-Maribor / SLO2
17:30 Spartak-CSKA / AS2
17:30 AEK-Aris / AS4
18:00 Borac-Željezničar / AS5
18:00 Shakhtar-Dnipro / SK3
18:30 Leverkusen-Union / AS1, Sport1
18:30 Antalya-Alanya / NS
19:00 Hajduk-Dinamo / AS3
20:30 PAOK-Olympiakos / AS1
20:45 Juventus-Milan / NS, RAI1
20:45 Tottenham-Norwich / SK4
20:45 Sheffield Wed-Man City / SK5
20:45 Leicester-Birmingham / SK8
20:45 Frankfurt-Werder / AS2, ARD
20:45 Livingston-Celtic / AS4
21:00 Mirandes-Sociedad / AS3
21:10 Lyon-PSG / SK2
23:15 Tigre-Palmeiras / AS2
01:30 LDU Quito-River Plate / AS2
Četvrtak 05.03.
17:45 Randers-Sonderjyske / SK3
19:00 Hermannstadt-Steaua / SK4
19:00 De Safi-Zemamra / Arryadia
20:45 Napoli-Inter / NS, RAI1
20:45 Derby-Man Utd / SK1, SK6
20:55 St Etienne-Rennes / SK5
21:00 Granada-Bilbao / AS1
23:00 Estudiantes DM-Racing / AS2
01:00 Binacional-Sao Paulo / AS2
Utorak 03.03.
16:00 Aluminij-Olimpija / SK1
17:00 Rapide-FAR Rabat / Arryadia
18:30 Trabzon-Fenerbahce / SK2
18:30 Saarbrucken-Fortuna / AS1
19:00 Rijeka-Zaprešić / AS4
19:00 FUS-Khouribga / Arryadia
20:45 Chelsea-Liverpool / NS
20:45 Schalke-Bayern / AS1, ARD
20:45 Hibernian-Hearts / AS3
21:00 WBA-Newcastle / SK2
21:00 Reading-Sheffield Utd / SK5
21:00 Famalicao-Sporting / SK4, RTPi
21:00 Perugia-Benevento / RS
23:15 Defensa-Santos / AS1
01:30 Caracas-Boca Juniors / AS1
Sreda 04.03.
13:00 Mariupol-Vorskla / SK3
15:00 Istra-Osijek / AS1-BH
16:00 Zvezda-Midtjylland (U19) / AS1
16:00 Akhmat-Zenit / AS3
16:00 Olimpik-Desna / SK3
17:00 Partizani-Teuta / SK5
17:30 Celje-Maribor / SLO2
17:30 Spartak-CSKA / AS2
17:30 AEK-Aris / AS4
18:00 Borac-Željezničar / AS5
18:00 Shakhtar-Dnipro / SK3
18:30 Leverkusen-Union / AS1, Sport1
18:30 Antalya-Alanya / NS
19:00 Hajduk-Dinamo / AS3
20:30 PAOK-Olympiakos / AS1
20:45 Juventus-Milan / NS, RAI1
20:45 Tottenham-Norwich / SK4
20:45 Sheffield Wed-Man City / SK5
20:45 Leicester-Birmingham / SK8
20:45 Frankfurt-Werder / AS2, ARD
20:45 Livingston-Celtic / AS4
21:00 Mirandes-Sociedad / AS3
21:10 Lyon-PSG / SK2
23:15 Tigre-Palmeiras / AS2
01:30 LDU Quito-River Plate / AS2
Četvrtak 05.03.
17:45 Randers-Sonderjyske / SK3
19:00 Hermannstadt-Steaua / SK4
19:00 De Safi-Zemamra / Arryadia
20:45 Napoli-Inter / NS, RAI1
20:45 Derby-Man Utd / SK1, SK6
20:55 St Etienne-Rennes / SK5
21:00 Granada-Bilbao / AS1
23:00 Estudiantes DM-Racing / AS2
01:00 Binacional-Sao Paulo / AS2