Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ja sam pokušao sa karticom MTS banke, nije htelo da prodje ni karticom niti preko PayPal-a.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni je pre par dana istekla pretplata, uzeo sam je samo zbog Forze. Ima na Kinguin-u Xbox Game Pass 30 dana trial oko 2€. Normalno prolazi aktivacija iz Srbije (preko Windows Store-a..Redeem a code). Nalog je naravno na USA adresi.
 
Poslednja izmena:
Već sve aktivirano.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
^ Ubuduće maskiraj malo ili zamijeni neka slova. Botovi ih brzo pokupe.
 
Kako sam i rekao, krš igra.

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001.jpg


13 people online. Good.
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam key na cdkeys-u ali nikako ne uspevam da ga aktiviram. Stalno mi izbacuje gresku
Sign in
Something went wrong and we can't sign you in right now. Please try again later.
The Microsoft account login server has detected too many repeated authentication attempts. Please wait a moment and try again.
 
Autocross Madness steam gift
brisi recenicu OVAJ
OVAJOKT7CIG-JAY2L-NWP5B
YNRKE-Z0IB3-VVB2NOKOVAJ
OVAJOKQFAXK-YT0NI-PH77Z
 
Uzeo sam key na cdkeys-u ali nikako ne uspevam da ga aktiviram. Stalno mi izbacuje gresku
Sign in
Something went wrong and we can't sign you in right now. Please try again later.
The Microsoft account login server has detected too many repeated authentication attempts. Please wait a moment and try again.
Proveri jesi li uzeo igru za tvoj region.
 
Lepo piše:

The Microsoft account login server has detected too many repeated authentication attempts. Please wait a moment and try again.

Probaj sutra opet. Ako ne radi kontaktiraj podršku.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Hvala još jednom :)
 
Sins of a Solar Empire

besplatno na HB
 
Nema potrebe da se ponavlja svako 10 minuta, slobomo je već napisao.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Da, matora je to igra vec ali dobra.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nema potrebe da se ponavlja svako 10 minuta, slobomo je već napisao.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Sloba je toliko brz, da bukvalno ne stignem da ga ispratim ;) Naravno da nisam video.
 
Nisi jedini koji je postovao poslije njega ali izgleda da su moderatori obrisali. Zato sam napisao. A njegovu brzinu nećemo komentarisati. xD

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno