Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Та епизода има да се преузме на неким сајтовима али не знам да ли је са Амазона.
 
Javi se na PM ako ti i dalje treba
 
На https://polishsource.cz који се карактери са сличице укуцавају при пријављивању? Никако не могу да потрефим унос, увек ми каже да сам погрешне знакове унео.
 
Happy Hours na Pedro´s
 
IMAM OPET IPT pozivnice, 3 komada... Ako je neko zainteresovan neka se javi..
Znam da je bilo 2-3 coveka koji su ranije trazili, ali su zakasnili..

Nemam neke posebne uslove, u sustini jedino je bitno da niste napravili benchmark forum nalog u zadnjih mesec dana.. Verujem na rec....
 
nema vise, razdelio sam sve 3... 1 se izgubila usled greske u tumacenju maila (forum je konvertovao ": P" u ":p" bzvz... cim dobijem ponovo pozivnice, javicu vam
 
Imam ja 3 za ipt kome treba nek mi sibne pm.

Podrazumeva se da su članovi sa stražom i odredjenim brojem postova kao i dokaz o dobrom vladanju na nekom privatnom trekeru u slučaju da osećam potrebu da tražim uopšte.
Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
3x hd space
 
Potrebna pozivnica za bilo koji od sledecih:

- Bit HDTV
- Cinemageddon
- HDBits
- HD Torrents

Ko je voljan, mogu da prilozim i dokaze o kvalitetu mog naloga na drugim trekerima...
 
Malo me kopkalo kako se menjaju koeficijenti za seedovanje na PTP pa sam napravio grafikon, možda nekome pomogne, znači ovaj koeficijent se množi na kraju sa veličinom u GB i dobijaju poeni

000.jpg
 
@FTN

Javi mi se na PM sa email-om za BitHDTV.
 
Malo me kopkalo kako se menjaju koeficijenti za seedovanje na PTP pa sam napravio grafikon, možda nekome pomogne, znači ovaj koeficijent se množi na kraju sa veličinom u GB i dobijaju poeni

000.jpg
Amateru [emoji14]
Ja napravio Excel kalkulator i poređenje ako si u prvih 10 sidera sa gold varijantom torenta :D
 
Nazad
Vrh Dno