Šta je novo?

Orion Telekom

Je li neko stavljao orion internet u vikendici ili nekom mestu van grada, koji je najbolji provajder po tom pitanju ?

Računaj da VIP, kao i Orion (verovatno, moraš potvrditi) rade CGNAT i bez zakupa dodatne statičke ip adrese nema gledanja kamera (ako ih imaš u vikendici) od kuće.
 
Ja koliko znam vip ne izdaje javne ip adrese fizickim licima
 
Evo jedne pohvale za orion,raskinuli smo ugovor bez placanja penala,nisu uspeli da otklone adsl kvar,to jest adsl je pucao minimum 5 puta na dan,sto je meni smetalo.Sve intervencije su probali i nisu uspeli da rese.Mogli su da me vozaju da to radi ok i slicno,ali su ispali ok.
 
Sve zgrade koje su u nadleznosti kucnog saveta firme home unity u NS (preko 100 zgrada) ce imati uskoro odobrenje za uvalcenje Orion optike
Tacne cene koje vec imaju nisam detaljno zapamtio ali znam da ce biti dosta povoljnije kako za zasebene internet pakete kao sa box pakete
Kad budem saznao tacnu ponudu javljam ovde!
 
Poštovani,


Molimo Vas da izdvojite par minuta Vašeg vremena i popunite Orion korisničku anketu. Kompanija Orion telekom želi da čuje šta mislite o uslugama koje koristite, da li ste zadovoljni podrškom koju Vam pružamo i šta biste želeli da unapredimo.


Ne znam da li je neko od vas dobio na mejl ovu anketu:


http://oriontelekom.rs/anketa-za-orion-korisnike/



Izgleda da im je kao stalo da naseg misljenja...:D
 
Poslednja izmena:
Juče kod nas delili flajere vrata do vrata. Nažalost nisam bio kod kuće, kod nas Orion zvanično nije uša u zgradu, a komercijalista je navodno rekao da su već tu. E sad jedino ako koriste Targovu mrežu...

Meni u principu treba samo Net, eventualno Net + TV, a cene su veoma konkurentne. Ima li ko ovakav kombo?

Edit: zarotirao fotku, da ne krivite vratove..
 

Prilozi

  • Orion.jpg
    Orion.jpg
    1,019.9 KB · Pregleda: 268
Poslednja izmena:
Morali bi da pojacaju TV ponudu,pogotovu kod sportskih kanala.Sve Arene i bar 3 Sport kluba.
 
TV me ne zanima, imam već PTT kablovsku.... Zanima me kako radi njihova famozna optika (ako je kao WiFi, da bežim), i naravno kako radi telefon.
 
Ko ima Arene ne moze da ima i SportKlubove, i jedna i druga strana uslovljavaju da konkurencija bude eliminisana iz ponude. :) Ali naravno uvek ima nekih politickih veza i tako to pa onda nude sve sto stignu. :)
 
TV me ne zanima, imam već PTT kablovsku.... Zanima me kako radi njihova famozna optika (ako je kao WiFi, da bežim), i naravno kako radi telefon.

Prelistaj malo u nazat temu pa ces saznati kako im radi optika.

Ko ima Arene ne moze da ima i SportKlubove, i jedna i druga strana uslovljavaju da konkurencija bude eliminisana iz ponude. :) Ali naravno uvek ima nekih politickih veza i tako to pa onda nude sve sto stignu. :)

Moze,imaju provajderi koji daju i jedne i druge,vec sam video,ali se ne mogu setiti gde.
 
Ko ima Arene ne moze da ima i SportKlubove, i jedna i druga strana uslovljavaju da konkurencija bude eliminisana iz ponude. :) Ali naravno uvek ima nekih politickih veza i tako to pa onda nude sve sto stignu. :)
Bio kod Sat Trakt-a jedno vreme.Nema više [emoji19]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Eto,ima i PTT KDS,znaci moze.
 
Ako bi neko sa optikom bio ljubazan da poseti ovaj sajt, https://pubg.disquse.ru/ te da pinguje dole navedene servere?

Takođe i ako bi mogao da pinguje google, čisto da uporedim sa beogridom...

Drugo pitanje: Kako rade torrenti? Kako ide DL kako UL?

Da li ima usporenja/prekida?

Takođe nisam video da je neko okačio foto ONT-a, koliko ima portova, kakav je Wifi?
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    13.7 KB · Pregleda: 183
Poslednja izmena:
a093957b-20ee-4f9c-b5c9-278bce9b8410.png

Pinging www.google.com [216.58.206.164] with 32 bytes of data:
Reply from 216.58.206.164: bytes=32 time=6ms TTL=57
Reply from 216.58.206.164: bytes=32 time=6ms TTL=57
Reply from 216.58.206.164: bytes=32 time=6ms TTL=57
Reply from 216.58.206.164: bytes=32 time=6ms TTL=57
 
Poslednja izmena:
Ruter je moj, Asusov, njihov je samo media konverter (optika->ethernet), neki TP-Link.

Ono što su oni obično davali kao ruter/ONT nije me interesovalo.
 
Ovaj ONT daju i meni radi sasvim korektno,nemam problema.
Neki ruski model...

2017-11-24_141729.jpg
 
  • Like
Reagovanja: M J
Evo,jos jedan provajder ima sve Arene i SK kanale.
 
Замолио бих оне који користе тренутно услугу интернета и ТВ у пакету код Орион Телекома да кажу каква имате искуства са услугом истог код Ориона. Замолио бих Вас да одговорите што пре јер не знам колико се исплати да узмем у пакету интернет и ТВ код Ориона.
 
Ja imam adsl,koristim od njih iptv i internet, brzina 10/1 brze ne moze, ne postoje uslovi, al radi mi ok i jedno i drugo, jedino kad skidam preko torenta onda od iptv nema nista il preko pop corna pustim film da ucita upalim iptv nema sanse da se gleda zakucava slika.
 
Vrh Dno