Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Kakve veze ima to sa BL ... To je neki bug u ROM-u...

Sent from my RN3 Pro
 
Kada bi procitao temu "Otkljucavanje Bootloader-a kod Xiaomi telefona" , mozda bi i nasao odgovor zasto nece.

Sent from my RN3 Pro
 
Jel zna neko kako da resim problem sa proximity senzorom? Stalno mi se pali ekran tokom razgovora.
 
Kada bi procitao temu "Otkljucavanje Bootloader-a kod Xiaomi telefona" , mozda bi i nasao odgovor zasto nece.

Sent from my RN3 Pro
Mislio sam da moze preko stable da se nabaci beta....da ne instaliram sve ispocetka...a i nemam komp kod sebe i direktno iz tel a ne preko fastboot-a...posto ne stavljam twrp za sada...

Sent from my Redmi Note 3 PRO
 
Pa moze, sa stable na dev i sa dev na stable preko updater app...ali sve brise sa telefona.

Sent from my RN3 Pro
 
Nece

f155947810fd1861ed156ba3b5456bde.jpg

d0fff24194f4e0e17480930d66678e81.jpg

4ad7dfedaa474754861f8bb15eec4c6f.jpg


Sent from my Redmi Note 3 PRO
 
Skini opet ili probaj drugu verziju da skines, desava se to ponekad.

Sent from my RN3 Pro
 
Ovo je sa njihovog sajta 3 puta skidao...

Sent from my Redmi Note 3 PRO
 
Skini verziju pre...Ako nece ni tako, onda mora preko EDL mod-a...nema drugi nacin.

Sent from my RN3 Pro
 
Poslednja izmena:
Ja imam problem sa redmi 3s. Ni viber ni wa ni messenger mi ne stiže dok ne uđem u njih. Šta učiniti?
 
Tema je redmi note 3, a imas posebnu temu za redmi 3(s).

Sent from my RN3 Pro
 
Morace opet da popravlja..Mada mene vise brine sto je zvanicni dev napustio RR rom...mada pojavio se neki novi lik, izbacio dve tri nezvanicne RR verzije...Videcemo u kom smeru ide ovo sa RR rom-om...Izbacio i 5.7.4 verziju.

Sent from my RN3 Pro
 
Pa kako planiras preko fastboot-a kada imas zakljucan bootloader.

Sent from my RN3 Pro
 
Citao sam temu kako otkljucati xiaomi...posto se meni javlja greska prilikom otkljucavanja na 50% pise da nije odgovarajuci rom....kako da ubacim odgovarajuci rom i koji je...nemam pojma ...rootovao sam skoro svaki tel...dok sam imao iphone-ove...i tu sam se za*ebavao sa otkljucavanjem i jailbreakom...ali ovo mi ne ide ...ili sam vec umoran od svega...i budzenja..

Sent from my Redmi Note 3 PRO
 
Poslednja izmena:
Lepo :) Skines fastboot dev rom i metodom posta #1808 ubacis i i otkljucas bl.

Sent from my RN3 Pro
 
Metodom #1808 sam ubacio u startu sa nekog 7... Na global stable i dobijao update...sada sam dobio unlock pa sam hteo za pocetak ove bete miui 8....ili ako ima nesto zanimljivije a da sve radi..

Sent from my Redmi Note 3 PRO
 
Poslednja izmena:
Ne vredi, moram da crtam.... :D

Ovde skines rom

http://en.miui.com/a-234.html

Sa nazivom

Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download

Skines zadnji winrar ako nemas i raspakujes ga...

Post # 1808 kako ubaciti telefon u edl mod.

Kada ubacis telefon u edl mod, kacis na komp(posto vec imas Mi flash jer si radio Global rom, ne instaliras ga opet) nego

Ucitas ovaj raspakovani rom u Browse u Mi flash i flesujes ga...

To je cela mudrost.

Dobijes dev rom 6.9.15 ...



Sent from my RN3 Pro
 
Poslednja izmena:
Inace, Radon 2.7 za CM je stabilan, nema problema. Pa ko hoce, moze da predje na njega... Pozeljno posle fleshovanja. odraditi wipe cach and dalvick.

Sent from my RN3 Pro
 
Po meni dok ne izađe note 4 pro sa Snapdragon procesorom nema svrhe uzimati. Na MTK stave slabiju kameru itd, a i dosta je lošija podrška za MTK nego za SD

i baterija je malo losija na mtku,i graficki zaostaje,jedino sto je malo mocniji ne primecuje se u radu.
sta mislis o ovom?,narucio bih kod ujaka u cg tamo se do 150e ne placa carina i pdv,za 125e nema bolji telefon?
https://www.aliexpress.com/item/Ori..._7&btsid=e467877f-2cdf-4606-87b8-48568ffcc8ce
 
Vrh Dno