Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Netflix ne mogu da proverim,nemam nalog,niti me zanima...D3 takodje,nemam uslove,nisam njihov korisnik...Youtube nudi do 1080p...
Nemoj da me pogrešno shvatiš,nije da neću,jednostavno za one dve stavke nemam opciju...
Mislim da imaš na Wetek forumu nešto oko Netflix-a
Ok,daću ti nalog za d3go ako ti nije problem da ga probaš,imam poverenja u tebe.
Netflix mozežeš da probaš,ima probni period i posle ti vrate mislim 10 usd tako nešto.
 
Za D3 ok...Netflix stvarno nemam nameru...nemam ni uslova trenutno da napravimo probni nalog...
 
Spojio MXIII-G 2GB/16GB na LG LCD i pola menija na kineskom??? Na mom Samsung LCD televizoru sve normalno. Ima li to veze sa HDMI-CEC language opcijama na TV i boxu, kako da ispravim?
 
Spojio MXIII-G 2GB/16GB na LG LCD i pola menija na kineskom??? Na mom Samsung LCD televizoru sve normalno. Ima li to veze sa HDMI-CEC language opcijama na TV i boxu, kako da ispravim?


Ja sam se tako zajebao kad sa čačkao settingse, čak mislim da je bio neki drugi egzotični jezik...Dakle ta neka automatika kod HDMI
 
Za D3 ok...Netflix stvarno nemam nameru...nemam ni uslova trenutno da napravimo probni nalog...
Ok.Hvala.
Gde si ga nabavio,direktno sa wetek sajta na inostranu ili domaću adresu.Vidim da je za srbiju 20 eura transport i da nisu skinuli porez što mi daje utisak da se salje iz Kine.Da li šalju iz eu ili iz direktno iz Kine?
Sutra izgleda da kreću sa naručivanjem za play 2 model.Naručiću njega posto nije neka velika razlika u ceni.
Ako ne bude radio D3go bicu jako razočaran,jer to znači da moram imati dva uređaja na stolu.Saljem ti nalog na pm.
 
poslat je iz Slovenije(Ljubljane)mom ortaku koji zivi i radi u Kopru(a onda meni druga osoba donela u Srbiju)....D3Go..mogu da probam..posalji nalog,ako je samo on bitan...
 
HDMI samo obrati paznju da salju TNT-em za Serbiju.
Ogromni su troskovi i carina+pdv+njihova usluga+magacinski troskovi se ne mogu izbeci....
Vidi da uradis slicno kao 6pack.... tj da ti neko od preko naruci pa donese (ako je to "preko" u EU imas i trosak PDV-a).
 
Imam iskustvo sa pošiljkama ,dhl je najgori ,oni su đavolja rabota.
Idem sve na fedex, jer sami sve obracunaju na ulaznu fakturu i nema ni usluge spediceije ni ostalih gluposti ide samo carina ako treba plus pdv.
Na wetek sajtu piše standardna pošiljka 20 eura ,valjda to ide na državnu poštu.
Ako nema opcija fedex, onda samo na državnu poštu.
 
ubacio sam D3Go,pa ako zelis baci nalog da probam,i ne brini,meni pored CS i IPTV to nije potrebno
 
Stigao mi mele f10pro i pri povezivanju sa MXlll G blaga katastrofa, zeznuo mi je izlazni zvuk na boxu i uspeo sam da sredim instalirajuci soundabout aplikaciju i samim tim mi ni 3.5 izlaz na daljincu ne radi a to je bilo primarno zašto sam ga i uzeo. Pola dugmica ne radi, ne postoji neko rešenje za mapiranje, home dugme ne reaguje, nema back dugme... zali bože bacenih para.

Sent from my D6603
 
E krastavac do 16h sam bio kući,sad proba tek oko 21h...javim...
 
Ja nisam ali EU skladište nalazi se u Londonu i pritom ne šalju za Srbiju. Plus sam čuo da se carine paketi svi preko 3300 dinara vrednosti i ide verovatno preko DHL tako da ti ne gine i njihovo skladištenje od 4000 dinara. I takođe preko EU skladišta imaš samo UK priključak mada to se generalno lako rešava.

Ako ti nije hitno, uzmi iz kineskog skladišta stiže za otprilike 15 dana. Meni je moj Nexbox A95X stigao za 14 dana ali nije bio na carini hvala Bogu, samo trebam da ga podignem u pošti ovih dana pošto nisam bio tu kad je bio poštar pa ću napisati neki pregled ovde. Nadam se da će biti dobra kupovina za 20$. :)
 
test.jpg
Za poznavaoce Boxova Antutu 3D test 6.1 bodova 71747 sto je cini mi se odlicno ?
za ovaj Android box Xiaomi Mi TV Box 3 http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_333724.html
Napravio sam gresku jer sam narucio uredjaj za Kinesko trziste, ne znam ima li za Englesko.
Namucio sam se za instaliranje APP na ovom XIAOMI MI3 ...
I dalje mi ne radi google play.
Nego posebno svaki APK rucno instaliram uz pomoc Usb kabla iz PC-a.
 
Poslednja izmena:
Stigao mi mele f10pro i pri povezivanju sa MXlll G blaga katastrofa, zeznuo mi je izlazni zvuk na boxu i uspeo sam da sredim instalirajuci soundabout aplikaciju i samim tim mi ni 3.5 izlaz na daljincu ne radi a to je bilo primarno zašto sam ga i uzeo. Pola dugmica ne radi, ne postoji neko rešenje za mapiranje, home dugme ne reaguje, nema back dugme... zali bože bacenih para.

Sent from my D6603
desni klik ti je back ?home dugme imas na navbaru a ako to je bas potrebno na tastaturi pokusaj da je naucis (moze dva daljinca)ili u ROM da ubacis kl files da bi radilo_Ocigledno da u romu 108l1 5.1.1 na tvom uredjaju ne postoji opcija za biranje tjst prebacivanje na odgovarajuci izlaz
(zadnji 4.4.2 je imao tu opciju)kad nemas zvuk na TV imas ga na tastaturi jednostavno prebacis u toj apk ?Potpunu funkcionalnost mele tastature imaju samo na mele uredjajima a na ostalim zavisi od podrske tjst sw .Mozes da je probas I na kompu I videces da je potrebno ceprkati u opcijama zvuka
 
Pogledajte prilog 207288
Za poznavaoce Boxova Antutu 3D test 6.1 bodova 71747 sto je cini mi se odlicno ?
za ovaj Android box Xiaomi Mi TV Box 3 http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_333724.html
Napravio sam gresku jer sam narucio uredjaj za Kinesko trziste, ne znam ima li za Englesko.
Namucio sam se za instaliranje APP na ovom XIAOMI MI3 ...
I dalje mi ne radi google play.
Nego posebno svaki APK rucno instaliram uz pomoc Usb kabla iz PC-a.

Da sasvim korektan rezultat,koliko se secam da ti je receno da ima cimanja za tim boxom,ventilator ;)dali ti smeta zvuk?
 
Samo pri paljenju podizanju sistema, odnosto ako ga restartujem cuje se taj bucniji zvuk ventilatora.
Nije da nervira, vise nerviraju ostaci kineskog jezika u Meniu i to sto nece da mi proradi googleplay.
Inace sve je ovako brzo ko munja i odlicno reprodukuje fullHD materijal.
Cak ni you tube nisam uspeo pravilno da sredim.
Mozda sam trebao ovaj da narucim umesto onog sa GearBesta.
http://www.alibaba.com/product-deta...60473835123.html?spm=a2700.7724857.0.0.1WkJRF
 
Samo pri paljenju podizanju sistema, odnosto ako ga restartujem cuje se taj bucniji zvuk ventilatora.
Nije da nervira, vise nerviraju ostaci kineskog jezika u Meniu i to sto nece da mi proradi googleplay.
Inace sve je ovako brzo ko munja i odlicno reprodukuje fullHD materijal.
Cak ni you tube nisam uspeo pravilno da sredim.
Mozda sam trebao ovaj da narucim umesto onog sa GearBesta.
http://www.alibaba.com/product-deta...60473835123.html?spm=a2700.7724857.0.0.1WkJRF
Ides grlom u jagode ,ok slazem se da je solidna masina ali ti treba vremena da je podesis (ako znas).Ventilator se pali kad gledas recimo film na nekih 25-30mina I jako je bucan (bez ikakve potrebe! cak uredjaj nije ni mlak to treba da optimizuju)....sa srecom(tako se uci)
 
Poslednja izmena:
Jel koristi neko Rii I8 upravljač? Koji upravljač koristite? Neke preporuke? :)
 
desni klik ti je back ?home dugme imas na navbaru a ako to je bas potrebno na tastaturi pokusaj da je naucis (moze dva daljinca)ili u ROM da ubacis kl files da bi radilo_Ocigledno da u romu 108l1 5.1.1 na tvom uredjaju ne postoji opcija za biranje tjst prebacivanje na odgovarajuci izlaz
(zadnji 4.4.2 je imao tu opciju)kad nemas zvuk na TV imas ga na tastaturi jednostavno prebacis u toj apk ?Potpunu funkcionalnost mele tastature imaju samo na mele uredjajima a na ostalim zavisi od podrske tjst sw .Mozes da je probas I na kompu I videces da je potrebno ceprkati u opcijama zvuka

Desni klik ne reaguje kao ni skoro cela prednja strana dok tastatura najnormalnije radi, home dugme ne radi,pritiskao sve zivo i nisam mogao da izađem iz neke aplikacije. Nema zvuk ni na daljincu kada ga nema na tvu, probao da ubodem sluške, stiskao sve zivo, ma doslo mi da ga bacim u kantu. Znao sam da moze da bude nekih poteškoća ali ono, na prednjoj strani radi samo levi klik misa i onaj kursor, nista drugo. Vratio stari provereni flymote af106 koji radi bez greške vec godinu dana.
E druže moj kada bih ja znao da se bakcem sa romom i ubacim kl files.. ovako mogu samo da ga gledam ili eventualno neki tut sa podešavanjima da ispratim.. toliko.


Sent from my D6603
 
Desni klik ne reaguje kao ni skoro cela prednja strana dok tastatura najnormalnije radi, home dugme ne radi,pritiskao sve zivo i nisam mogao da izađem iz neke aplikacije. Nema zvuk ni na daljincu kada ga nema na tvu, probao da ubodem sluške, stiskao sve zivo, ma doslo mi da ga bacim u kantu. Znao sam da moze da bude nekih poteškoća ali ono, na prednjoj strani radi samo levi klik misa i onaj kursor, nista drugo. Vratio stari provereni flymote af106 koji radi bez greške vec godinu dana.
E druže moj kada bih ja znao da se bakcem sa romom i ubacim kl files.. ovako mogu samo da ga gledam ili eventualno neki tut sa podešavanjima da ispratim.. toliko.


Sent from my D6603
Proveri tastaturu na kompu,mislim da ima malo reset dugme koliko se secam,da je nisi prebacio na neki drugi mod,krastavac trebalo bi da Ide ton na zvucnik tjst na sluske daj probaj je obavezno na win.....
 
Poslednja izmena:
Ides grlom u jagode ,ok slazem se da je solidna masina ali ti treba vremena da je podesis (ako znas).Ventilator se pali kad gledas recimo film na nekih 25-30mina I jako je bucan (bez ikakve potrebe! cak uredjaj nije ni mlak to treba da optimizuju)....sa srecom(tako se uci)

Srecom ucim se na jakoj masini.
Svaka pomoc bi dobro dosla u vezi google play-a
 
Proveri tastaturu na kompu,mislim da ima malo reset dugme koliko se secam,da je nisi prebacio na neki drugi mod,krastavac trebalo bi da Ide ton na zvucnik tjst na sluske daj probaj je obavezno na win.....
Probao i da resetujem ,ne pomaze.. kako mislis u drugi mod da prebacim?
Na win radi mis i desni klik, i na skype mi je pronašao mikrofon i pitao hocu li koristiti taj ili obican. Ostali dugmici ne reaguju ni na win, tastaturu nisam probao.

Sent from my D6603
 
samo da potvrdim da aplikacija D3Go radi na Wetek Hub uredjaju....ide i mali klip...
daljinac mi nije bio od koristi za ovaj program,pa sam morao da koristim neki Kineski USB Mis sa kablom od pola metra..:)..Uglavnom D3Go radi na WetekHub Android TV-u
Slika na HD kanalima dobra(prvih par sekundi izgleda kao SD,pa se izbistri)..SD kanal onako.....
https://www.youtube.com/watch?v=T9SXozVhjPM&feature=youtu.be
 
Nazad
Vrh Dno