Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne razumem zasto nekoga treba smatrati intelektualno inferiornim zbog njegovog akcenta?
Ja svoj recnik smatram bogatijim od vaseg jer uvek mogu da govorim kao vi a vi nikada ne bi mogli nas fazon gi-gu-ga.
Ja licno se ponosim svojim akcentom i govorom a to sto su Stojkovici i ostali likovi koje opet pise neki Beogradjanin predstavili ostatak Srbije kao zaostale, sve je to zbog zabave naroda.
Beogradjani imaju dosta problema sa akcentima jer smatraju da su ti ljudi dosli sa strane i zauzeli neka njihova mesta, sto opet ne statram tacnim.

Klip o kome se diskutuje nisam ni pogledao jer ga ne smatram ni zanimljivim ni smesnim.
A, ipak si gledao klip :D...
 
Ma opusteno, drzavna preduzeca su prepuna takvih. Samo da ne guta tolko slova pa bi i razumio sta prica, al vako ko na pijaci stoku da prodaje, sam recnik i nacin komunikacije mu je za stajgu, ili najlon.
 
Poslednja izmena:
to vazi za slepacka drzavna preduzeca ... evo svi sa fakultetskim diplomama direktori tamo .... a vidimo rezultate ... kapiram da kravi sa njive das da vodi drzavno preduzece po principu nasumicnog odabira odluka u vidu prilaska oznacenoj bali sena (ala tipa hobotnica sto je pogadjala rezultate) da bi dala bolje rezultate nego 90% direktora javnih preduzeca.

Za privatno preduzece .... mozes sam sebe da nazoves direktorom i to je to.

Star je klip ali odgovara situaciji

 
Poslednja izmena:
Ono kad ti leopard uleti u skolu...(svo vreme ga pucaju s krovova) 6 povredjenih a Leoparda su uspavali i pustili.

 
Poslednja izmena:
Idemo na Kosovo, idemo na Kosovo! SRBIA!
 
Ne, nego ce sad svi da ih velicaju kad su uspeli, a pre toga niko ih ne vidi. Secate li se kad su vaterpolisti autobusom pre par godina putovali na takmicenje u Zagreb? Vaterpolo savez digao kredit - a sad kad su nanizali uspehe, sad odjednom ima i za bonuse. Misle politikanti da im slikanje sa uspesnim sportistima dize rejting.
 
Svaka njima čast na uspehu, bio sam u Areni i navijao, ali mislim da je veoma pogrešno da država finansira profesionalni sport. Pogotovo siromašna država kakva je naša.
Futsal je tu još i super, UEFA pokriva kompletnu organizaciju, čak je platila preimenovanje kompletne arene u "Beogradska", doneli su i postavili specijalnu podlogu, tako da država nije tu imala nekih velikih izdataka.
Za razliku od futsala, ne mogu da verujem da će država platiti 2,5 milona evra za košarku i 1,5 milion evra je već platila za vaterpolo. Sa jedne strane nema se za penzije, a ovamo se daje 4 miliona evra profesionalnim sportovima!? Banana država...
 
 
Ne razumem zasto nekoga treba smatrati intelektualno inferiornim zbog njegovog akcenta?
Ja svoj recnik smatram bogatijim od vaseg jer uvek mogu da govorim kao vi a vi nikada ne bi mogli nas fazon gi-gu-ga.
Ja licno se ponosim svojim akcentom i govorom a to sto su Stojkovici i ostali likovi koje opet pise neki Beogradjanin predstavili ostatak Srbije kao zaostale, sve je to zbog zabave naroda.
Beogradjani imaju dosta problema sa akcentima jer smatraju da su ti ljudi dosli sa strane i zauzeli neka njihova mesta, sto opet ne statram tacnim.

Klip o kome se diskutuje nisam ni pogledao jer ga ne smatram ni zanimljivim ni smesnim.

nisi gledao ali znas da ovde pametujes ..... sta tiu pricas majke ti ???? akcenat ?????? ko je rekao da je u tome problem ... ovaj polumozak na drzavnoj fotelji ne zna RECI SRPSKIG JEZIKA jel kapiras ti to ??? ili jedes vazduplohovne sendvice i ne kapiras neke osnovne stvari .... bitno je da si se posrao po nama a da nisi ni video o cemu je rec ....
 
Hahahah hvala ti !

smiley-face-clip-art-thumbs-up-clipart-two-thumbs-up-happy-smiley-emoticon-512x512-eec6.png
 
Welcome to Burek
 
Koliko je jak poligon za vezbu ,aaaa ...
 
[YOUTUBE]WBA7pjaVZQ0[/YOUTUBE]
 
 


:d :d
 
Jel to unuk od ove :sceptic::

maxresdefault.jpg :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno