Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
The Vatican tapes, jos jedan o egzorcizmu, ali dobar, vredi paznje
 
niko nije gledao son of saul? Dobitnik zlatnog globusa, cannes grand prix i prvi favorit za best foreign language film
 
pa nisam ni ja nasao zato pitam al mora negde da postoji, jer film se prikazuje vec pola godine...
 
U Cloverfieldu nema vanzea, samo necural bajo moj.
In the final scene where a few seconds of the original taped-over footage of Rob & Beth in the Coney Island Ferris Wheel is shown, the camera, looking out to sea, appears to inadvertently catch the dysfunctional satellite that plummeted to Earth and woke the monster sleeping in the sea for thousands of years.
Od tih "jurcam s kamerom" filmova spanski REC i njegov americki Quarantine rimejk (ovaj je malo logicnije odradjen) VHS samo prvi deo, Trollhunter (ovo je u stvari dokumentarac :))i Afflicted mi padaju na pamet a da nisu totalni trash.

Slažem se, s tim što Trollhunter nisam gledao, Afflicted, gledljiv i svež po načinu rada...

Sad sam se setio, ima i ovaj - Willow Creek
Gledao pre mesec-dva, iznenadjujuce visok ''fresh'' procenat na RT :) Ocajna gluma, (skoro) sve vec vidjeno (a i sta ocekivati od bigfoot tematike) ali ''vredi'' odgledati zbog poslednje trecine filma (gde takodje iritira ocajna gluma, posebno tog lika) ali

Gledao ga odavno i malo je falilo da ga zbog te big foot tematike zaobiđem, ali to što kažeš u spojleru... To me je kupilo, onih dvadeset i kusur minuta je po meni moglo trajati i čitav sat :D
E a ovaj sam pogledao skoro, čekao se prevod jako dugo i po meni najači ff u poslednjih nekoliko godina. Vredi za sve pare ako se zna da je ovaj žanr odavno izgubio sve ono na šta smo lipsavali u Bler prodžektu, REC-u.
http://www.imdb.com/title/tt2836202/
 
Poslednja izmena:
Stariji, ali zanimljiv filmic, preporuka za one koji vole tinejdzerske komedije :)
Accepted (2006)
http://www.imdb.com/title/tt0384793/
A high school slacker who's rejected by every school he applies to opts to create his own institution of higher learning, the South Harmon Institute of Technology, on a rundown piece of property near his hometown.
 
Straight Outta Compton (2015)
Hehe, tesko mi je da budem objektivan. Odrastao sam uz njih.. pogodio me film pravo, odmah posle filma sam upalio YT i krenuo sa ponovnim preslusavanjem do duboko u noc, a zavrsio na Prtiju :D
Jedino sto mi se ne svidja su neki cheese momenti, inace suze su mi stajale u oku celo vreme.. EUFORIJA!

9/10
 
Zanimljiva stvar u vezi tog filma je da je, u sceni kada je Kjub pricao menadžeru kako mu treba lova kako je dobio sina i mora da ga izdržava, glumac zapravo govorio o sebi :-D
Odlican film, stvarno. Kao sto rekoh pre nekog vremena, jako mi je drago sto je tako dobro prosao na blagajnama.
 
A vidis ja krenuo i na pola filma se smorio i batalio ga.. Iako gotivim tu muziku prosto me je film smorio..
Mozda mu ponudim za koji dan drugu sansu :)
 
Straight Outta Compton - 9/10
Vrhcina film, odugovlacio sam sa gledanjem ali ovo je fenomenalno! Gluma je vrhunska... Vraca u dobre stare dane film!
 
Locke

Uz film Buried verovatno nešto najdosadnije što sam ikada gledao.
Divim se sebi kako sam izdražao sat i 20 minuta a da ne prekinem film...
Bukvalno se ništa ne događa u filmu osim što lik vozi kola i priča na telefon :wall:
 
Reziser Peaky Blindersa, i Hardy.. s druge strane covek koji se cepa na "Skali ****li vanzemaljci", moracu da se uverim sam :)
 
Locke

Uz film Buried verovatno nešto najdosadnije što sam ikada gledao.
Divim se sebi kako sam izdražao sat i 20 minuta a da ne prekinem film...
Bukvalno se ništa ne događa u filmu osim što lik vozi kola i priča na telefon :wall:
Pa u tome je i fora. Da se samo to dešava i da opet film ispadne izuzetan, što i jeste, je pravo umeće. Ja sam ga sa zadovoljstvom slistio. Odličan film.
 
Dobar je Locke.

Spectre je zato tako dosadan i mlak film, e njega sam jedva pogledao a kao neka akcija lol.
4/10
 
Bridge of Spies - jako slabo. Od spilberga nisam ocekivao nista ali od Coena jesam. 6/10. Moj sistem ocenjivanja je studentski
 
Straight Outta Compton - 9/10
Vrhcina film, odugovlacio sam sa gledanjem ali ovo je fenomenalno! Gluma je vrhunska... Vraca u dobre stare dane film!

Nemoj samo reci da ti je ovo u nicku godiste?
 
Meni taj Locke i nije bio nešto, očekivao sam mnogo više, baš zbog tog jednog kadra u celom filmu.
 
Locke, tesko da mogu da nadjem film u poslednjih par godina koji mi se toliko svideo, izgleda mi je bas legao.

The Signal 2014, 7/10, neko je skoro preporucio, zanimljiv film, vredelo je gledati.
Nesto mi doslo da pogledam The good, the bad and the ugly, nikada nisam voleo vesterne, ali ovo je filmcina :). 9/10.
 
Poslednja izmena:
Buried je dobar film.
 
Fora je sa tim filmovima tipa Locke,ili Buried....sa malo para,malo ljudi(glumaca) napravit nešto gledljivo,nešto šta ćeš zapamtit
Oba su dobri,nisu vrh al su bolji od reecimo .....Interstelar,ili Marsovca :p

back,odgledao Cannibal Holocaust http://www.imdb.com/title/tt0078935/ film je zaista šokantan,po meni 7/10.....čak sam i navijao za ljudoždere :)
 
Meni samo nije jasno zašto ljudi insistiraju na gledanju filmova koji im se ne sviđaju.
Uz malo googlanja videli bi šta je.
ali to je verovatno onaj sindrom, idem redom po popcornu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno