Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ja koristim Windows phone, preko uc browser-a moze da se skine video sa YouTube, verovatno je isti slucaj i sa android verzijom...
 
Je l' vam rade sve liste sa bokijevevlcliste za iptv?
Posto meni radi samo ona volimtv, kad pokusam da pustim nesto na ovim drugim, samo kaze can't play this link..
....
...Иначе IPTV горе поменути некад зна да забрљави тј не отвори канале иако је m3u листа ажурна, брисање кеша и враћање на фабричка подешавања (саме апп из подешавања апликација у подешавањима уређаја) помаже...
 
Ma jok, sad sam probao.
Svaki kanal sa liste volimtv pusta uredno, a sa druge liste ni jedan jedini kanal nece da pusti, cim pritisnem na kanal odma mi izbaci can't play this link..
 
Sta predlazete za skidanje youtube klipova direktno s youtube na telefon da je sto lakse, probao sam nekoliko i nijedna ne radi kako treba......treba mi za offlajn gledanje da skinem dok sam na wifi da malisan kuci gleda crtace jer imam na fonu samo 1gb interneta.....

Dajte sugestije sta sad radi...
Snaptube sa apkmirror je odlican program

105c5839ca53a4c3db48aca0aaef126a.jpg


ecb14b18933396a66127b25f711906d5.jpg
 
Sta predlazete za skidanje youtube klipova direktno s youtube na telefon da je sto lakse, probao sam nekoliko i nijedna ne radi kako treba......treba mi za offlajn gledanje da skinem dok sam na wifi da malisan kuci gleda crtace jer imam na fonu samo 1gb interneta.....

Dajte sugestije sta sad radi...
Samo ogyoutube, odavno sam izbrisao stock YouTube zbog ove odlične aplikacije. Pored mogućnosti download - a u video ili mp3 formatu različitog kvaliteta, moguće je i puštanje u pozadini
 
ES file explorer je dobio redizajn.
Konačno materijal design. :)
 
ES file explorer je dobio redizajn.
Konačno materijal design. :)
Na žalost, ne uspevam da mu instaliram staru Classic temu :( Valjda samo privremeni problem, nadam se... Ne bih da gledam previše u bilo šta "material" ;)

EDIT: hm, kad se stavi crna pozadina i svetlo plave ikonice i fontovi, onda izgleda solidno. Nije baš "Classic", ali pristojno je. Još kad bi mogla da se izmeni boja onom plavom "toolbaru" ili kako se to već zove - ne sviđa mi se što stausbar poplavi.

@ STriderKOCOBO: a što nema te app (OGyouTube) na APKmirror i sličnim sajtovima? Jel pouzdana app?
 
Poslednja izmena:
Zato što je nema na Play prodavnici, zabranio Google sve aplikacije koje omogućavaju download sa YouTube - a, sve takve aplikacije smatra za warez. To je u suštini modifikovana stock aplikacija, sve dok se ne loguješ na svoj nalog možeš da skidaš šta god želiš.
 
A, ok, samo to, mislio sam da ne nastaju tada neki problemi ;) U svakom slučaju, nemam razlog da budem ulogovan u YT :)
 
Predlog za neki minimalni .m3u plejer?
Samo da razjasnim: mislim na m3u listu onlajn radio stanica. Skoro da je neverovatno da ne postoji neki plejer koji to normalno pušta.

MX plejer pušta, ali (koliko sam ja provalio) samo prvi URL... On radi lepo, ali nisam našao kako da pređem na sledeću radio stanicu.
 
A, ok, samo to, mislio sam da ne nastaju tada neki problemi ;) U svakom slučaju, nemam razlog da budem ulogovan u YT :)
Imaš ogyoutube xposed, rešava problem sa logovanjem. Jednostavno od početka ogyoutube je ovaj problem sa logovanjem, znaju i šta je problem ali nema načina da poprave u aplikaciji, zato mora xposed
 
Hm, izgleda da može iz VLCa, mada nisam našao mogućnost da mi izlista sve stanice iz te m3u liste. Mogu samo da se prebacujem između stanica u krug, tj. PREV/NEXT ;)

Nije sjajno rešenje, ali je ipak solidno :)
 
Ја сам за те листе користио bs player.
 
Ljudi moji treba mi pomoć. Zanima me ako neko koristi swiftkey da li mu se dešava da iznova mora da kuca neke reči? Kod mene se stalno dešava da reči zaboravlja i da moram ponovo da ih unosim, ja ih unesem i one budu tu neko vreme i onda opet nestanu. Da li u samoj aplikaciji postoji neki broj koji označava broj reči kojih ima u rečniku? Imam utisak da sam dostigao neki limit u broju reči i da zbog toga mi stalno briše reči. Aplikaciju koristim baš dugo vremena ali me ovo izluđuje.
Meni se to dešava sa beta verzijom SK.
 
Postoji li sms app ili poseban app koji automatski briše poruke ili cele razgovore posle zadatog vremena?
 
ima li neko da koristi YATTA SMS...treba mi apk za smajlije,koje vise nema na marketu,a do skoro se skidala iz Yatte...da nema neko sacuvano...
 
Stock weather widget na Samsungu (mislim da je Accuweather) mi ne prikazuje rodjendane (koje sam uneo u google contacts) iako ih lepo vidim kada odem na S Planner.

1. Jel moze ovo nekako da se resi?
2. Koju aplikaciju vi koristite za takve podsetnike? Po mogucstvu da ima cloud sinhronizaciju (ako ne daj boze ode rom/telefon)...
 
Ja koristim Google kalendar. A kao Widget za događaje iz kalendara koristim Chronus koji mi prikazuje Google kalendar događaje.
 
Poslednja izmena:
Ja koristim sunrise (povezao dosta stvari u njega) + wunderlist (kao podestnik).
 
Ljudi neki dobar download manager da radi mesto chromovog, ima li to znaci u chromu da me pita hocu li preko DM da skinem i gde :) hvala
 
MX Player plus AIO kodeci za DD/DTS.

Meni treba aplikacija koja će ili da ugasi telefon nakon pogrešnog unosa šifre, ili da obriše telefon. Što zanimljivo nije deo samog Androida, a definitivno bi trebalo da bude.
 
Sta ti imas ustekano na tom mobu ? :)
I koje je tvoje misljenje o zastiti moba preko otiska prsta ?

Jeste ot ali..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno