Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ma troluje te Loznica, poenta je da nema svrhe raditi to. To je "recents" dugme, ako pobrišeš odatle, brišeš keš, i sledeći put se pokreću ispočetka. Ali ajde, pobriši sve odatle, i uđi u ram zauzeće, videćeš da su aktivne aplikacije facebook, viber, whatsapp, evo kod mene npr. onedrive, neki LG weather widget... Ako je app napisana da bude aktivna u ram-u, to je to, možeš da brišeš iz recents menija koliko hoćeš... Jedina opcija je greenify.
 
Kako skidate apk sa play store-a? Treba da posaljem par aplikacija nekome kome je zakljucan ps...

Gledao sam neke ekstenzije za Chrome ali nijedna ne daje direkt dload kad se logujem.
 
Bio je pre neki program za Windows, mada najlakše je skinuti sa apkmirror ili 4pda. Takođe mozes da skineš, tj. instaliraš na tvoj telefon pa ih kopiras iz data/app i posaljes.
 
U vezi sa QuickPicom, svojevremeno sam pitao developera šta mu je interes, pa da onako dobru app razvija bez reklama i neke premium opcije. Lepo mi čovek rekao da mu je cilj da jednog dana prodao app nekoj kući, pre svega misleći na Google, ali kako Google dobi svog konja za trku, dobro je da je iko ponudio neki novac.
 
Имам проблем са титаниумом, неће да ми очита про кључ који је нормално радио до пре пар недеља.
 
U vezi sa QuickPicom, svojevremeno sam pitao developera šta mu je interes, pa da onako dobru app razvija bez reklama i neke premium opcije. Lepo mi čovek rekao da mu je cilj da jednog dana prodao app nekoj kući, pre svega misleći na Google, ali kako Google dobi svog konja za trku, dobro je da je iko ponudio neki novac.
A sta vam to ne valja na QuickPicu? Koristim ga skoro dve godine i sve je bolji i bolji.
 
O, ne, nisam znao to za QuickPic :(
Sad čitam na Netu da ga je kupila jedna od onih ljigavih kompanija, specijalizovanih za gluposti&adware :(
http://www.androidpolice.com/2015/0...ought-by-cheetah-mobile-and-users-are-pissed/

Da proverim da li je moguće sprečiti apdejtovanje sadašnje verzije... Ili da počnem da tražim neku tako laganu aplikaciju, a sa korisnim opcijama.

EDIT: može da se isključi apdejt i za pojedinačnu app: http://gadgets.ndtv.com/apps/featur...ndroid-ios-windows-phone-81-windows-81-634685
Ukratko: 1. To turn on auto-update for any app, go to the app page in the Google Play app. 2. Tap the three vertical dots in the top right. 3. Check Auto-update.
 
Poslednja izmena:
EDIT: može da se isključi apdejt i za pojedinačnu app: http://gadgets.ndtv.com/apps/featur...ndroid-ios-windows-phone-81-windows-81-634685
Ukratko: 1. To turn on auto-update for any app, go to the app page in the Google Play app. 2. Tap the three vertical dots in the top right. 3. Check Auto-update.
Taj način nije 100% siguran, tapatalk se na primer znao ljudima updateovati iako je isključen na taj način.
Jedini permanentan i 100% siguran način za sprečavanje updatea je potpisivanje aplikacije, pisao sam pre stranicu ili dve o tome.

Lepo mi čovek rekao da mu je cilj da jednog dana prodao app nekoj kući
Normalno, koliko god da mi se ne svidja kome je prodat Quickpic, ali developerovo je pravo da unovči svoju aplikaciju ako to želi i na način na koji želi.
 
Pa naravno. Svi bismo tako postupili.
Sreća pa smo na androidu i imamo tonu aplikacija da biramo. :D
 
Имам проблем са титаниумом, неће да ми очита про кључ који је нормално радио до пре пар недеља.
Пиши њиховој подршци и објасни им. Генерисаће ти текстуални фајл који ће да замијени ПРО апликацију. Треба ти број поруџбине само.
Мени се то десило недавно.
 
Пиши њиховој подршци и објасни им. Генерисаће ти текстуални фајл који ће да замијени ПРО апликацију. Треба ти број поруџбине само.
Мени се то десило недавно.
Писао чекам одговор, добио сам онај аутоматски одговор ал сам искулирао. А пишу ћу да нађем број поруџбине.
 
Predlog za neki minimalni .m3u plejer?
 
Има ли неко проблем да види апликације које су на промоцији на Амазону? Када уђем на "Underground" линк, ништа не показује већ неколико дана.
 
To je izgleda i zamisao, da ne budu vise "free apps" na Amazonu, vec da sve bude na (nama nedostupnom) Underground-u.
 
Meni dostupan underground i skidam normalno. Prijavljen sam na US store ako znaci sta...
 
Underground je nova applikacija, skida se sa amazona, ali nije mi jasno sto su to tako uradili, sad imam dve indenticne aplikacije a ni jedna nema free paid apps :-(
 
Kod mene obe imaju. Proveri da li si izabrao US kao zemlju.
 
Je l' vam rade sve liste sa bokijevevlcliste za iptv?
Posto meni radi samo ona volimtv, kad pokusam da pustim nesto na ovim drugim, samo kaze can't play this link..
 
Ljudi moji treba mi pomoć. Zanima me ako neko koristi swiftkey da li mu se dešava da iznova mora da kuca neke reči? Kod mene se stalno dešava da reči zaboravlja i da moram ponovo da ih unosim, ja ih unesem i one budu tu neko vreme i onda opet nestanu. Da li u samoj aplikaciji postoji neki broj koji označava broj reči kojih ima u rečniku? Imam utisak da sam dostigao neki limit u broju reči i da zbog toga mi stalno briše reči. Aplikaciju koristim baš dugo vremena ali me ovo izluđuje.
 
Jok, ni blizu neceg takvog mi se ne desava sa sk, a koristim je mozda i 2-3 godine, ne znam tacno. Od kad je izasla eto.
 
Sta predlazete za skidanje youtube klipova direktno s youtube na telefon da je sto lakse, probao sam nekoliko i nijedna ne radi kako treba......treba mi za offlajn gledanje da skinem dok sam na wifi da malisan kuci gleda crtace jer imam na fonu samo 1gb interneta.....

Dajte sugestije sta sad radi...
 
Ja bih ipak skidao na kompu, nekako mi lakše tako...
 
Nazad
Vrh Dno