Šta je novo?

LG Nexus 5

Meni se desava nezavisno od provajdera. Kuci mi je telekom adsl i bas mi se jutros desilo pa sam posle toga napisao post ovde.
 
ja imam problem sa whatsaopom i wifi. naime internet radi najnormalnije (surfovanje ,tapatalk) a poruke preko wa prorade samo kada se rekonektujem na wi fi. i to se desi sugurno 15ak puta na dan.

znam da je do raspalog sbb rutera ali nemam jos uvek volje da ga razbijem od zid
 
Ponovo SBB, primetio sam da kada dodjem kuci baterija umire, izadjem napolje nista, odem kod roditelja tamo se nakacim na wifi sve super, dodjem kuci nakacim se na wifi baterija dumire.

Jbt sbb i njihovu raspalu mrezu, i raspalu opremu.
 
Može jedino do rutera da bude, nema veze da li je SBB, Telekom ili bilo ko drugi.
 
Izgleda da mi je otisao zvucnik u slusalici, jedva se cuje sagovornik a pojacano do maksimuma. Restart ne pomaze, ostalo nisam probao. Jel se sreo neko sa takvim problemom pre?
 
Na to mi se i jedan drugar žalio da jedva čuje sagovornika, jel to normalno, dal da nosi u servis?
 
Neka nosi ako je pozudan servis.

Ne znam sta je kod mene, odjednom je prestalo da se cuje normalno.
 
Od juce me zeza WApp, nece da radi preko wifi-a, samo preko mobilne mreze...kada ugasim i upalim wifi, onda radi neko vreme ali se opet zaglupi...
 
tu muku ja mucim vec sigurno 4 meseca..

imas sbb ruter ?
 
Ja imam SBB, pa nemam taj problem. EPC 3928s.
 
Pa ako ruter pravi problem onda bi trebalo da i meni pravi. Očito onda nije ruter problem nego telefon.
 
pa mozda se ne mirisu ruter i telefon. tako da je do rutera koliko i do telefona.

znam da mi je na starom kinezu od 1000din radio kao sat
 
pa što ne tražiš da ti zamene i stave samo modem, a ti staviš svoj ruter?
 
to ce i da bude.. ali sve me mrzi da ih zovem :)

plus ne znam koliko je to izvodljivo posto mi je i linija za fiksni na tom ruteru ?
 
Poslednja izmena:
Imam SBB wifi vec preko godinu i po. I kuce je prvi put da me je zezao.
 
Ma taj Cisco je ****** živo. Pojede mi bateriju.
Isplanirao sam da postavim neki WRT enabled router.
 
Ma da.. Sutra cu zvati da ga nose ,neka ga vrate na djubriste odakle su ga i uzeli. Jaoo sta bih dao da imam mogucnost za nekog drugog provajdera u zgradi,sbb ocima ne mogu da gledam.

Inace vec dva dana koristim s3 umesto nexus 5.. Sta reci a ne zaplakati. Ponekad pomislim kako samsung nije bilo sramota da izbace ovakav softver, oci mi sece dok ga koristim.

Ali ipak,od amoleda nema boljeg displeja.. Pocecu da stekam pare za s6 :)

S6 gpe edition ,da postoji verovatno bi bio najbolji mob ikada napravljen.
 
Poslednja izmena:
Tako sam i ja jedno vreme pricao za Amoled ali svaki novi telefon ima sve gori displej. Neujednaceno osvetljenje, smearing koji ubija na nizem osvetljenju, uzasne boje itd. Dobar IPS je toliko prijatniji da nemam reci.
 
Da li neko koristi bežični punjač, kakva su iskustva, jel imate neku preporuku?
 
Nazad
Vrh Dno