Šta je novo?

LG G2

meni je jos na kk bez update (UAE) , hteo bi mađara ubaciti, samo sam uradio root, twrp nisam, moram preko flashtool kdz da uradim ili može drugacije?
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima , imam jedno pitanje. Imam LG G2 D802 koje je stock nije root 4.2.2 JB. Skinuo sam D80220H i D80230A. Zelim da update na lollipop. Da li su ovi romovi u redu i da li mogu da flashujem odma D80230A ili moram da idem redom prvo KK pa onda lollipop? Planiram da koristim ovaj flashtool http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2797190.
 
pa sve ne znam sta bi, da li da čekam ili da ga flesnem jer mi se cini da je UAE malo zapostavljen što se tiče update, još smo na 20c.. [emoji3]
 
Samo me interesuje kojom logikom pustaju LL. Malo "open" verzija je dobilo, uglavnom brendirane imaju. Moj "open Germany" ce izgleda bas se nacekati.
 
Hvala puno to ce mi skratiti muke. Samo ne znam gde da skinem D i da li da idem da CDMA ili da promenim nesto u podesavanju? I da li ima veze to sto je model 16GB ili 32GB to sa A ili D?
 
Znači stigao Lollipop, ima i rut za njega i TWRP rikaveri cheers

Još ako ne bude morala dodatna aplikacija za kameru biće fenomenalno !!!

Samo Tajvabac i dalje na 20C koliko vidim :)
 
Pozdrav,
novi sam na forumu i iscito sam poslednjih 30 tak stranica u vezi nadogradnje, pa ako ima neko upuceniji da mi odgovori sta se desava sa update-om preko LG PC sute, telefon je kupljen u Telenoru verzija je A6NHBK?
 
Pa kako vam se cini taj port od lizaljke jel vredi da vas cujem ukratko? Sad se bas neckam da li da cekam ota ili da flesnem taj port :D
 
Mislim da je najbolji od svih do sada, uključujući i aosp i G3 portove. Svakako vredi flešovati, rom je značajan napredak u odnosu na kitkat.

Da ponovimo još jednom, na sve D802 modele, bez obzira za koje su mreže i za koje su tržište (open ili brendirani) može bilo koji kdz za D802, bio on za neku mrežu ili za europe open.
Bitno je samo da bude D802 model i D802 kdz.
80230a je najbolji izbor za sada.
 
Ne prica se o portu vec 2 dana:) pojavila se zvanicna verzija ROM-a,medjutim nisu svi dobili mogucnost za update pc suiteom,pa se koristi lg flash tool.
Inace,utisci fenomenalni za sada,iako nije proslo ni 24h kako imam L,osetna razlika,kao sto i ranije napisah.
 
Posto planiram da predjem na stock rom sa cloudy g2 3.0 preko kdz-a imao bih par pitanja za vas. Da li je dovoljno samo pod opcijom kdz da nadjem fajl koji sam skinuo ili su potrebna jos neka podesavanja? Sta da radim sa ovim port-ovima? CSE ili normal flash?
 
Telenor
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-04-03-20-37-36.png
    Screenshot_2015-04-03-20-37-36.png
    171.4 KB · Pregleda: 227
@nemanja-992

Startujes flash tool kao admin,nadjes kdz fajl,telefon u download mode i onda na cse flash i start...Proveri da li su ti drajveri za mob lepo instalirani,kad si u download modu,treba da imas u device manageru telefon,modem i serial.Pisali smo o mogucim problemima par strana unazad,imas i jedan moj podugacak post.
 
Posto planiram da predjem na stock rom sa cloudy g2 3.0 preko kdz-a imao bih par pitanja za vas. Da li je dovoljno samo pod opcijom kdz da nadjem fajl koji sam skinuo ili su potrebna jos neka podesavanja? Sta da radim sa ovim port-ovima? CSE ili normal flash?
Kako imas cloudy g2 3.0 kad je on za f320s/l/k?
 
@nemanja-992

Startujes flash tool kao admin,nadjes kdz fajl,telefon u download mode i onda na cse flash i start...Proveri da li su ti drajveri za mob lepo instalirani,kad si u download modu,treba da imas u device manageru telefon,modem i serial.Pisali smo o mogucim problemima par strana unazad,imas i jedan moj podugacak post.

A portove nista da ne menjam?

@krupac: To je port Zota81... Od prvog dana ga koristim i jos uvek mi se nije desilo da zabaguje...
 
A portove nista da ne menjam?

@krupac: To je port Zota81... Od prvog dana ga koristim i jos uvek mi se nije desilo da zabaguje...
Koje portove?

Prelistaj malo unazad,Boki i ja smo pisali s kakvim problemima smo se susretali i kako smo resili...Naravno to ne znaci da ces i ti imati tih problema..
 
@krupac: zbog garancije ga vracam.
@Zota81: nikad nisam ni sumnjao u tebe :D :p
Valjda je instalirao sve ove drivere... Na telefonu mi pise firmware update. Do notunplug the USB i 0%
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno