Šta je novo?

Samsung Galaxy S6

Гизмо је вођа екипе овде. :)
Један је од админа/модератора форума/сајта. ;)
 
Нема на чему. :)
Има на YT већ сада доста добрих снимака овог телефона, комшије из Хрватске су га такође имале на тесту.
 
Toni je genijalac, malo strpljenja i videćete ;)
 
Vidis, Gizmo, to i nije tako losa ideja... Pa, nije Marcus izmislio YT :D
 
Nisam ja takav medijski tip, ne leži mi video, zato i izbegavam da se pojavljujem u toj formi :) Nego, ujutru će biti pušten test i prateći video, u koje vreme tačno nisam siguran, ostaviću vam link na temi ako baš ne pratite Benchmark stranicu.
 
Ma da, plava i zelena ce tek za 3 meseca verovatno, ostale su dostupne.
Bolela bi me glava od brsanja otisaka, tako da ciljam na beli edge

Edit: imaju i wireless charger izlozen zajedno sa telefonom na njemu, moram priznati korisna stvar za kod kuce da se tako puni, redovno mi se desava da u sat vremena 10 puta skidam i stavljam telefon na punjac sto je na S5 jako frustrirajuce zbog poklopca, sporo puni ali barem skrati muke. Nadam se da cu ga dobiti uz pre order.

Tozo gledas u BestBuy da ga porucis zbog bezicnog punjaca?
Sacekaj Verizon ce imati bilo koji telefon za trade-in $100 ce racunati (smartphone naravno), ako ti to znaci nadji neki stari fon ili idi u Target I uzmi neki za $20-$30
pa ustedis koju kintu.... osim ako nisi zapeo bas za taj bezicni punjac....

sorry za off
 
Tozo gledas u BestBuy da ga porucis zbog bezicnog punjaca?
Sacekaj Verizon ce imati bilo koji telefon za trade-in $100 ce racunati (smartphone naravno), ako ti to znaci nadji neki stari fon ili idi u Target I uzmi neki za $20-$30
pa ustedis koju kintu.... osim ako nisi zapeo bas za taj bezicni punjac....

sorry za off
Cekam ja 1 april svejedno, trebalo bi da mi da Verizon da uzmem na 24 rate. To je 30$ mesecno, a znas sam da u Best buyu mozes da uzmes preko Verizona. Samim tim cu dobiti i punjac i telefon na 24 rate. Trenutno mozes samo za full retail price da se uzme Verizon u Best buyu(koji je 850$). Ako mi ne daju na rate onda cu u Verizonu da uzmem za 700$(cudi me da best buy nije izjednacio cenu i da je cak za 150$ veca, cak me jeftinije za 100$ ispadne da platim i punjac 50$ u verizonu).
 
Poslednja izmena:
imas PM
ja ti iznad napisao mozes I za manje od $700 ako imas neki stari smartphone , trade in ce biti $100 (izadje te $600), I zavisi koji paket imas mesecni mozes ga za dzabe dobiti
pisi na PM
 
Tozo da si ga narucio na t-mobile vec bi ga sada imao u ruci. Mislim na obican s6 :)

Gledam sada unboxing i primetim da na poledjini ispod natpisa samsung pise i galaxy s6. To do sada nisam primecivao..

Prvi put da tako brendiraju galaxy mob ?
 
Gde si to video? Nigde nisam sreo takve primerke, piše samo Samsung pozadi.
 
Samsung Galaxy S6 Unboxing:

[YOUTUBE]3uRRixf9uC8[/YOUTUBE]

malo je na cudnom mestu ali mi se svidja :)
 
Gde si to video? Nigde nisam sreo takve primerke, piše samo Samsung pozadi.
Ja sve slike koje sam video pise na njima Galaxy s6 ili Galaxy S6 edge pozadi, meni se to svidja. Moguce da demo modeli nemaju ali retail ima.


@fkloznica Ne zurim ja da ga dobijem pre svih, gledam da prodjem sto jeftinije ali da ga imam u rukama do sredine aprila :D

c05ee8f89bc9a564a86804b98fc757aa.jpg
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]vmYPacztVTE[/YOUTUBE]
 
Odmah sam prebacio na autonomiju :) Toliko o tome, kada nije placen test u pitanju. S6A ce biti pun pogodak ako stvarno bude imao 3500 mAh.

A sad polako ceo test da se procita..

@ Gizmo, mislim da S sestice nemaju isocell senzore, Note 4 se proizvodi sa 2 senzora - isocell i imx240 a oba S6 samo sa imx240 koliko mi je poznato..
 
Poslednja izmena:
Vid' stvarno, izmenio. Ja mislio stavili Isocell.
 
Ja sam očekivao oko 5 i nešto sati. Dosta je ovo slabo. Mada dodjem kući sa posla, stavim na punjenje, istuširam se i on je pun...

Da je moglo bolje moglo je, ali opet ni M9 ne blista, doduše on nigde ne blista sem u zvučnicima, dok ekran, kamera su mu ispod proseka.
 
@ Gizmo

Da su stavili isocell (onaj iz S5) neke boje bi i dalje vristale :) A moguce da i LL performanse ne bi bile na ovom nivou.

Stvarno odlicna kamera, posebno pri povoljnom svetlu, sve sto prosecnom korisniku treba ''u dzepu'', OIS pomaze za LL, prikaz boja deluje bolje od S5 a konacno je tu i odlicna stabilizacija kamkordera bez koje je 4k imao ogranicenu upotrebljivost a sada je sve to daleko bolje. Bravo za Samsung. Ipak najavljeni S6A ce se pop**ati po obe ove sestice ako bude imao 3,5k mAh a da ostatak hardvera ostane isti :)
 
Poslednja izmena:
I radi li manual camera? :)

Nemam pojma, nisam isprobao, zaboravih na to :) Biću večeras na prezentaciji u Jugoslovenskoj kinoteci, možda isprobam tamo ako mi bude dosadno.

@hsv

Odlična je zaista :) Nego, S6 Edge je prvi Galaxy koji bih ponovo hteo da kupim nakon S3.
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma, nisam isprobao, zaboravih na to :) Biću večeras na prezentaciji u Jugoslovenskoj kinoteci, možda isprobam tamo ako mi bude dosadno.

@hsv

Odlična je zaista :) Nego, S6 Edge je prvi Galaxy koji bih ponovo hteo da kupim nakon S3.
Gizmo kako ti se cine crna i bela boja za ostavljanje otisaka prstiju pozadi? Ja sam ih cackao 15 min ali mnogo ljudi je stavljalo kandze na njih pa se na crnom vidi milion otisaka a na belom skoro nista.
kako izgledaju u svakodnevnom koriscenju od strane jedne osobe?
 
Baš tako, bela boja ih mnogo bolje maskira, crni se umusavi za čas. Ne pomaže ni to kad ga samo jedna osoba koristi, uzmeš ga par puta u ruku i otisci se vide, nema tu pomoći osim neke folije ili stalno da ga briskaš krpicom.
 
@ Gizmo

Izvali ovo :)

s6.jpg


Znaci u ovom njihovom testu i S6 i IP6 imaju daleko bolju autonomiju (za oko 3h!) i to bas na 250 cd/m2, primetno vise izvlace nego u tvojim testovima dok se rezultati za Z3 npr razlikuju samo za par minuta tj ti si dobio mozda 2,3 min kraci rez. ali u sustini ste dosli do iste autonomije Z3. Ako se dobro secam isto vazi i za M8 i OPO.

Kako sad ovo objasniti? Ne bih da optuzujem tek tako ali izgleda jabuka i samsung stvarno lepo placaju :)

Aj bas da vidimo kako ce M9 proci u bench testu..
 
Poslednja izmena:
Zašto su zabranjeni benchmark testovi na S6 edge i kako je onoliko brži od običnog S6 na onom testu poređenja? Drugačiji softver, ili nešto drugo?
 
Nazad
Vrh Dno