Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ocisti sa SD Maid ili nekim drugim programom.
 
na nexus preko fastboota (mada za njega imaš i nove twrp verzije koje podržavaju img flash, sem ako nije neki nexus S i sl). drajveri na komp, restart u bootloader, fastboot flash boot boot.img i to je to. https://www.dropbox.com/s/lvjo5dtgfz027e4/adb.zip?dl=0 ako nemaš fastboot.

za s2 možda da probaš da u neki postojeći kernel u zipu ubaciš taj boot.img koji imaš i da onda flešuješ zip iz recoveryja. koji je to kernel uopšte kad je u img formatu?
Pa taj kernel sam ja ručno izvukao iz RR roma, izvadio sam img file. E sad, ja sam našao neku stariju aplikaciju koja može da flešuje img i gde ljudi tvrde da im radi na S2 ali kod mene je umesto da flešuje samo obrisalo stari kernel. Ovo što si mi predložio da ubacim img u neki drugi kernel ću probati ali pre toga da uradim backup, ko zna šta tu može da ispadne zbog kompatibilnosti.
 
uspeo neko da skine zaycev.net aplikaciju za download mp3? nasao sam neku prethodno aktuelnu verziju ali ne radi . ako neko ima pa da zakaci negde
 
Pa ovo mu dodje kao iz sistema :)
Kliknes jedno dugme i cao ;)

Edit: mada verovatno ovaj program ne moze da snima kada se video pusta na mobu. Znam da nema opciju snimanja dok gledas youtube klip

Meni snima sve, bas sve i yt itd...
 
Imam rutovan Acer B1-730HD (android 4.4.2) i AppMgr pro III. Hoću da prebacim aplikavije na sd-card , ali dugme "move to sd card" ne postoji u AppMgr pro III. AppMgr pro III- kaže da se pritisne dugme "move to sd card" koga nema.
 
Zna li neko koliko MB vuce online slusanje radia. I koja aplikacija je najbolja.
 
Tune in radio. Koliko vuče zavisi od bitrate-a streama. To možeš i sam da izračunaš.
 
Tune in radio. Koliko vuče zavisi od bitrate-a streama. To možeš i sam da izračunaš.
[emoji5] ja sam "devojcica" [emoji6] - apropo da mogu i sam da izracunam.
Ajde mi molim te reci sta i kako da podesim da mi ne vuce mnogo jer mi treba preko gprs da slusam. Uopste se ne razumem u bitrate stream-inga . I jel je ok ova sa stora il da jurim pro. Hvalaaa
 
[emoji5] ja sam "devojcica" [emoji6] - apropo da mogu i sam da izracunam.
Ajde mi molim te reci sta i kako da podesim da mi ne vuce mnogo jer mi treba preko gprs da slusam. Uopste se ne razumem u bitrate stream-inga . I jel je ok ova sa stora il da jurim pro. Hvalaaa
u pro verziji nema reklama i moze da snima sadrzaj koji slusas.. ne moras traziti pro. zavsi od same radio stanice koje streamove ima. da bi radilo na gprs, moras naci neku sa 32kbps streamom.. ovako:

uploadfromtaptalk1427408755747.pnguploadfromtaptalk1427408766447.pnguploadfromtaptalk1427408775951.pnguploadfromtaptalk1427408786323.png

ako sam dobro izracunao to je oko 14MB za sat vremena slusanja..
 
[emoji5] ja sam "devojcica" [emoji6] - apropo da mogu i sam da izracunam.
Ajde mi molim te reci sta i kako da podesim da mi ne vuce mnogo jer mi treba preko gprs da slusam. Uopste se ne razumem u bitrate stream-inga . I jel je ok ova sa stora il da jurim pro. Hvalaaa

Obicno je oko 32kbp/s, sto je nekih 4kb/s.
Dakle, za nekih sat vremena slusanja = 4*60*60 = 14 400kb, odnosno oko 14mb.
Zavisi koji je bitrate, al' obicno je 32kb/s.
 
Uhhh matematika ☺ moze li samo pojasnnje za ovo 4x60x60 da bi mogla i sama da izracunam. Ovo jedno 60 su minuti a sta je ovo ostalo. Inace divni ste puno ste mi pomogli.
Nisam ni znala da je mimica musko ime , meni je to nadimak od Mima , pa Mimica je mala Mima ☺ . Haha ja bi da promenim nick.
Edit.
Evo sad sam pustila Top Fm izabrala u opcijama 32 kbps ,al mi na glavnoj strani pise 128k. Jel tako treba il sa pogresila
 
Poslednja izmena:
A odakle je ovo 4 kb? Vidim da je ustvari 32 kbp/s . A kako da izracunam na primer ako je stream-ing 192 kbp/s?
 
192 kilo bita po sekundi podeljeno sa 8 = 24 kilo bajta po sekundi puta 60 = 1440 kilo bajta po minutu puta 60 = 86400 kilo bajta po satu podeljeno 1024 = 84,375 megabajta po satu
 
I samo jos jedno pitanje i necu vise [emoji6] jel isto trosi na 2g i 3g. Ja sam potpuni laik za ovo. Nikad nisam merila protok nicega. A na predhodnom telefonu sam imala offline radio ..
I hvalaaaa vam svima [emoji5]
 
^Ne troši isto - bateriju :)
 
Nazad
Vrh Dno