Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

^^ e to bi bilo dobro?

Mene zanima aplikacija za unosenje potrosnje goriva i kilometraze ali da ima i web sajt na kome mogu rucno da unosim i sinhronizujem sa aplikacijom. A bilo bi dobro da moze da importuje excell tabelu.
iGO vec koristis i treba samo da upotrebis i tu njegovu funkcionalnost.
 
Ima li neka aplikacija koja ce da sinhronizuje slike sa wa i viber?
 
Po imenima vezuje, možeš i ručno da ispraviš/dodaš. U principu napravi haxsync nalog na telefonu koji ima svoje kontakte (odnosno tvoje sa fb) i onda te svoje kontakte spaja sa već postojećim kao što radi npr whatsapp.
 
Super ovi ostali samo programi sinkuju slike samo ako ljudi imaju objavljene brojeve na fejsu.
 
Nije ni to bas najbolje resenje. Ja bih da probam neko drugo.

Ako već hoćeš da unosiš potrošnju, predjenu kilometražu itd. Lepo napraviš tabelu u google sheets i gotovo. Imaš sinhronizaciju sa svim uredjajima, po meni najprostije moguće rešenje. Ne mora baš za sve da postoji posebna aplikacija...
 
Koristi li neko D3Go SBB aplikaciju na root telefonu? Posto ona nece da radi na root telefonu dok se ne sakrije root. Za to sam koristio apk Hide My Root i radila je posao, medjutim sad sam update-ovao D3Go apk i sad iako je root sakriven, izbacuje istu poruku, sakri ili ukloni root :(. Posto sam 10k km daleko od kuce, trebala bi mi apk. Ima li neka druga apk za sakrivanje root da probam?
 
Neka alternativna za Flashify aplikaciju?
Treba mi da flešujem kernel boot.img
Ili neka druga varijanta kako da flešujem img od kernela?

Hvala
 
Koristi li neko D3Go SBB aplikaciju na root telefonu? Posto ona nece da radi na root telefonu dok se ne sakrije root. Za to sam koristio apk Hide My Root i radila je posao, medjutim sad sam update-ovao D3Go apk i sad iako je root sakriven, izbacuje istu poruku, sakri ili ukloni root :(. Posto sam 10k km daleko od kuce, trebala bi mi apk. Ima li neka druga apk za sakrivanje root da probam?
Imas xposed modul za to, root cloak, tako nesto se zove.
 
Koji telefon? Twrp od skorijoj verzija podržava flash IMG fajlova. Ili fastboot.
Na s2 bih da probam. A onda možda i na nexus. Fastboot sam čitao ali nikad nisam probao. Rom insraller sam probao, piše da je flesovanje uspešno ali mi kernel ostane isti. A ovo za twrp nemam opciju flash img.
 
na nexus preko fastboota (mada za njega imaš i nove twrp verzije koje podržavaju img flash, sem ako nije neki nexus S i sl). drajveri na komp, restart u bootloader, fastboot flash boot boot.img i to je to. https://www.dropbox.com/s/lvjo5dtgfz027e4/adb.zip?dl=0 ako nemaš fastboot.

za s2 možda da probaš da u neki postojeći kernel u zipu ubaciš taj boot.img koji imaš i da onda flešuješ zip iz recoveryja. koji je to kernel uopšte kad je u img formatu?
 
Poslednja izmena:
Neka preporuka za englesko - engleski rečnik. Ali bitno je da favorites ili recents mogu da sync sa tabletom.
 
Hvala, probacu bas.

P.S. Nazalost ne pomaze, ubacio apk u listu, ali opet istu poruku izbacuje :(.

Zbog cega su napravili apk koja ne radi na root telefonima, nije mi jasno?!?
Да не би могао да снимаш програм. То ми једино пада на памет.
 
Pa na loliju ima screen record program i bez ruta... :)
 
Aha, znam za ovo, nego sam mislio da ima direkt iz sistema neka prečica ili nešto kao za ss. Hvala u svakom slučaju
 
Pa ovo mu dodje kao iz sistema :)
Kliknes jedno dugme i cao ;)

Edit: mada verovatno ovaj program ne moze da snima kada se video pusta na mobu. Znam da nema opciju snimanja dok gledas youtube klip
 
Poslednja izmena:
Ima li neka aplikacija koja snima video šta radim na telefonu,nešto kao što ima za PC. (Screen Recorder)

EDIT: Za (ne)rotovan telefon,i Android 4.4 (KitKat)
 
Poslednja izmena:
Što bi se zezao,treba mi pa pitam.
Pitam upravo zbog ovog što mi piše...

26-03-2015 001.jpg
 
Poslednja izmena:
Да не би могао да снимаш програм.
Nasao backup prethodne verzije D3Go koju sam napravio sa TB, vratio, ali sad prijavljuje da nema konekciju sa internetom :(. Kao da su negde ostali neki podaci od nove verzije pa zeza sad i stara. Naravno pre deinstalacije idem clear cache i data, pa stopiram pa onda deinstalacija, tako ne bi trebalo da ostanu neki "repovi" ?
 
Nazad
Vrh Dno