Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ok Waffles imam, samo ga nisam koristio. Hvala za preporuke.

Imam jednu pozivivnicu za Waffles, a tražim taj WhatCD. Ko želi, na PM: )
 
E jel zna neko dal jos vazi za mailru free 1TB prostora?I dal neko zna jos neke servise koji nude free prostor. Izvinjavam se za offtopic

Ako si nalog napravio do 20.01.14. onda ti free prostor važi doživotno. I dalje možeš da praviš naloge na mail.ru ali je sad ograničenje 100GB. Tamo na temi o mail.ru ćeš naći i linkove za neke Kineske cloud-ove od čak 10TB ali ne znam baš koliko su upotrebljivi jer je neki Kinez ovde na Benchu meni nudio nekoliko takvih za jedan mail.ru ...pisao mi i na profilu, pogle kako sam mu odgovorio :D:D

@goxxxy i pretpostavljao sam da nisi ti lagao o postojanju našeg prijateljstva u stvarnom životu ali svejedno mi je drago što si potvrdio da istripovani laže a ne ti jer je to dodatna potvrda da on ima demone koji ga gone i zbog čega u svemu vidi te iste demone.
 
Hvala za info, kontam da cu napraviti MailRu akaunt, kako ne uzeh tad kad je bilo aktivno *****i...A znao sam da ima
 
Marxista, da li znas u cemu moze biti fora, regovan sam 08.01 ali 100gb mi je prostor...mozda sto duze vreme nije koriscen ?
 
Ja sam dugo pratio dešavanja na ovoj temi i posle iscrpne analize IP adresa, vremena logovanja na forum i ostavljenih poruka, došao sam do zaključka da da iza naloga marxista, B0ban i goxxxy stoji ista osoba koja na ovaj način budži svoj broj postova.

:D

Ljudi opustite se malo, ko god da je u pravu svi izgubiste nerava i vremena na besciljnu raspravu... :)
 
Marxista, da li znas u cemu moze biti fora, regovan sam 08.01 ali 100gb mi je prostor...mozda sto duze vreme nije koriscen ?
Jos tada si trebao da instaliras i aplikaciju na PC kako bi ti sa 100GB podigli na 1TB. Sad stvarno ne znam da li je uslov za dobijanje 1TB bio kreiranje naloga u tom periodu ili je morao nalog da bude i kreiran i instalirana aplikacija do kraja tog perioda. Probaj sa instalacijom aplikacije, nista ne gubis iako su sanse male da je onako kako bi tebi odgovaralo.

@all zamolio bih vas da ako ikako mozete izdvojite potrebno vreme za citanje linkova koje je objavio B0ban, tako biste stekli kvalitetniju sliku o raspravi koja je juce vodjena a na osnovu toga ispravan zakljucak o nama involviranim u dogadjaj o kome se polemisalo. Ako nadjete da sam ja napravio bilo kakvu gresku molim vas da mi to saopstite ili javno ili privatno kako bih mogao ili da se opravdam ili da ispravim gresku. Uzvratite mi na kraju krajeva za sve moje dosadasnje pametovanje. :D
 
Poslednja izmena:
Ajde da pitam opet posto su svi preleteli preko posta.

Koliko HDBits materijala ima na PTP?
 
Ajde da pitam opet posto su svi preleteli preko posta.

Koliko HDBits materijala ima na PTP?

Pa koliko sam video stavljaju dosta viethd filmova kao golden popcorn tamo.Ima uglavnom dosta isto od ebp i don.U principu mislim da ima vecina,e sad brzine da li su iste kao na hdbits je pitanje.
 
HDClub je odličan po tom pitanju (količina + brzine), samo je nezgodno što se često uz film dobije 10-20 neželjenih audio strimova.
 
Drugari, treba mi pozivnica za neki bolji torenent gde mogu da se skidaju filmovi i serije. Trenutno sam registrovan samo na IPTorents - u. Imam i 3 pozivnice ako nekog zanima.

*Nisam mnogo u tim vodama tako da bi mi svaka preporuka za izbor torenta dobrodošla.
 
Idi na TorViet,odličan je a otvoren za registracije.Takodje i HDSpace je otvoren,mani se IPT-a:)
 
@vladat1

ako te zanima, mogu ti ja poslati pozivnicu za HD Space. Nije los, a nije problem ni odrzavati ratio.
 
@Jozef
HDSpace je otvoren za registraciju do kraja godine,verovatno su pozivnice suspendovane do tada
 
Idi na TorViet,odličan je a otvoren za registracije.Takodje i HDSpace je otvoren,mani se IPT-a:)

A sto da se mane IPT? Sta njemu smeta njihova politika i njihov rat koji vode izmedju sebe i jedan drugome uteruju patku? Ako mu odgvara da ga koristi neka ga koristi ako mu ne odgovara onda koferce u ruke i naput na drugu adresu!

@vladat1

A sta kao na IPT nema filmova i serija pa zato moras da trazis alternative.

Stvarno mrzim ljude koji traze preko hleba pogace.
 
Pa koliko sam video stavljaju dosta viethd filmova kao golden popcorn tamo.Ima uglavnom dosta isto od ebp i don.U principu mislim da ima vecina,e sad brzine da li su iste kao na hdbits je pitanje.

Onda je ok. Koliko je tesko odrzavati ratio?
 
Ima li naznaka da će biti u skorije vrijeme otvoren neki od poznatijih tackera?
 
@Bobane pitao si gde je @zmajček,eto ga,stigao je;)
 
@kroko

meni licno na IPT-u najvise smeta sto vecinu stvari imaju u arhivama. To me neopisivo nervira.
Mislim na filmove i serije.
 
@B0ban

ma znam, ali me to svakako nervira. Na trekerima specijalizovanim za filmove i serije nema RARovanog materijala.
 
@B0ban

ma znam, ali me to svakako nervira. Na trekerima specijalizovanim za filmove i serije nema RARovanog materijala.

Ako ti je to problem e onda si stvarno nasao sta ce da ti bude razlog!

Kao da je bitno da li je film u rar fajlu ili je raspakovan, zar nije bitnije da su brzine skidanja u full-u nego to da li je zapakovan ili nije.

Zar ti je bolje da ti je film raspakovan pa da ga skidas 3 dana ili zapakovan pa ga skines za sat ipo vremena i odvojis jos 5 minuta da ga raspakujes?
 
A sto da se mane IPT? Sta njemu smeta njihova politika i njihov rat koji vode izmedju sebe i jedan drugome uteruju patku? Ako mu odgvara da ga koristi neka ga koristi ako mu ne odgovara onda koferce u ruke i naput na drugu adresu!

@vladat1

A sta kao na IPT nema filmova i serija pa zato moras da trazis alternative.

Stvarno mrzim ljude koji traze preko hleba pogace.

Stvarno ti je glup post. IPTorent je moj prvi , i za sada jedini torent. Da bi razumeo i znao da je dobar, ili ima nešto bolje, valjda treba promenim i probam nešto drugo.

Hvala članovima @paradizo i @Jozef na konkretnim odgovorima. Probaću TorViet i HDSpace.
 
Ako ti je to problem e onda si stvarno nasao sta ce da ti bude razlog!

Kao da je bitno da li je film u rar fajlu ili je raspakovan, zar nije bitnije da su brzine skidanja u full-u nego to da li je zapakovan ili nije.
Ili mu je bitno i jedno i drugo, pa je zato i pitao. Ne znam sto pametujes.
 
@kroko

Postoje i drugi trekeri sa kvalitetnijim izdanjima nego sto su na IPTu, a sa odlicno seedovanim materijalom.
Jos veci problem mi arhive prave sa igrama nego sa filmovima. Moram da imam na disku i otpakovano i rarovano zbog seedovanja.
 
MPC HC pušta filmove u rar fajlu ako neko još nije upoznat.
(Nisam se Peji javno zahvalio na ovoj vrlo korisnoj informaciji za mene, pa to činim sada).
 
Neka mi pošalje neko pozivnicu za TorViet. Izgleda da ide samo sa pozivnicom.
 
MPC HC pušta filmove u rar fajlu ako neko još nije upoznat.
(Nisam se Peji javno zahvalio na ovoj vrlo korisnoj informaciji za mene, pa to činim sada).

Nema na čemu, sasvim slučajno sam otkrio, do tada sam izbegavao RARovan sadržaj.:)

EDIT: mali offtopic, ugašen je tehparadox. :-/
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno