Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Izgleda da je i na torviet.com freeleech...
 
Cudilo bi me da nije , s obzirom da muku muce sa peer-ovima. Nek se dignu, navijam za njih
 
Već sam ranije govorio o BTN i dobivanju pozivnica.Pitanje koje se nameće samo po sebi:"Kako regularno (šta god to značilo) dobiti pozivnicu za BTN ili bilo koji kvalitetniji torrent tacker"? Ima li neko riješenje?
 
Mozda donacija ?
 
I na HDT moze da se upadne donacijom.
 
Na BTN ne može u to sam se lično uvjerio kada su mi rekli da sam "prekršio" pravila o dobijanju pozivnice sa foruma i sl.
 
Da li se seed smatra aktivnim torrentom ili samo download?

Naime, tek sam sada pronašao da je NAS ograničio broj torrenata na 30 a meni treba da seedujem nekih bar 100 ako ne i više.

screen-shot-2014-12-14-a.png
 
Valjda aktivnim. Svi koji ili skidaju ili seju su po definiciji aktivni.
 
FTN na 100-tom mestu? Jel on uopste radi vise, to je mozda jedini tracker za koji nikad nisam nasao (free) pozivnicu. :)
 
Dobri su im ovi komentari uz svaki tracker ponaosob. :)
 
Sve zavisi ko trazi i na koji nacin trazi ;)
Da kazemo, upola lakse od recimo pozivnice za HDBits ...
 
Danke her Miki :) Ja jurim BitMe, kad smo kod toga

Nudim:
Bitspyder x4
 
Postao sam power user na BTNu i odmah zatrazio na forumu invite za PTP. Koliko se u proseku ceka na dobijanje istog?
Podrazumeva se da sam u poruci ostavio email i screenove od par trackera na kojima sam aktivan (izmedju ostalih i IPT, da li sam se zeznuo?)
 
Nisi se zeznuo, ali moras biti jako strpljiv, pogotovo sad u poslednje vreme kad je cela ova gungula oko IPT-a i ostalih sajtova u vlasnistvu tog jednog coveka koji pravi probleme ostalim respektabilnim trackerima.
 
@darlington77 jesi se zeznuo! A toga ces postati svestan onda kad ne dobijes pozivnicu. Ko te bre terao da u kuci obesenog spominjes konopac?

@daxyco vise od mesec dana zivis pod pritiskom koji je posledica toga sto nisi ispostovan od onoga kome si i pored pravila da se pozivnica nikad ne daje za trece lice, ipak izasao u susret. Za moje pojmove ti si lud ako ne trazis deaktiviranje tog naloga ...covek kome si cinio uslugu nema nikakvo pravo da pisne, i sve sto bi govorio a nije beskonacno izvnjavanja, svejedno sto si deaktivrao nalog, bi za ovu temu bilo suvisno. Postoje ili su postojali ljudi na bitcointalk koji drze otvorene oglase za prodaju pozivnica/naloga - sta mislis kako dolaze do robe? I da li se prazan nalog moze dovesti s tim u vezu? Da sam ja staffer na BTN ovako bih izvlacio zakljucke a verujem i ti, zato je i za tebe i za zajednicu bolje ako preseces. :)

@makiacaveki kao dopuna onoga sto smo vec na drugoj temi apsolvirali potrebno je samo reci da je aktivan onaj torrent na kome se trenutno desava saobracaj - DL ili UL potpuno nebitno ...to je dakle dinamicka odrednica koja iskljucivo moze biti posledica podesavanja a nikako ne neka stavka podesavanja na kojoj se moze intervenisati.
 
Poslednja izmena:
Koliko HDBits materijala ima na PTP?
 
E jel zna neko dal jos vazi za mailru free 1TB prostora?I dal neko zna jos neke servise koji nude free prostor. Izvinjavam se za offtopic
 
RevolutionTT nudi Christmas pozivnice, moram da ih potrosim valjda do nove godine, te ako je neko bas zeleo da udje na Rev, evo mu prilike.
Samo bacite mail na PM i ako nudite pozivnice za druge trekere bilo bi lepo.
 
Koji tracker je tata-mata za muziku, pre sve mislim na visokokalorične FLAC, APE formate?

Hvala
 
Koji tracker je tata-mata za muziku, pre sve mislim na visokokalorične FLAC, APE formate?

Hvala

WhatCD (najvecu bazu torenata), Waffles i Pedro's, imas i zasebne trekere za zasebne zanrove tipa DeepBassNine i TranceTrafic. Za sve ove ti trebaju pozivnice tj to su privatni trekeri, a za pocetak ti je odlican rutracker.org koji ima puno loseless muzike a stalno su otvorene registracije
 
Nazad
Vrh Dno