Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Marco Polo pitanje:
gledam 8. epizodu trentuno... da li se uopste resava ko je poslao ubice ili sam nesto propustio?
Sve mi aludira na "Plavusu", ali mi se ne uklapa.
 
Imam osecaj kao da si morao odgledati tih par minuta, samo da bi ovde ostavio komentar. :d


Znaci, nesrecni Homeland je ipak vredan gledanja? (cetvrta sezona)
A vidim i visoke ocene sevaju na imdb...
Lagao sam izgleda, gledao sam oko 15 min. ali mi se činilo kraćim. Sad sam završio epizodu. Serija ima otrcane momente, cenim da se masama sviđa. Mogla je da bude vrhunska, ali neće biti, mada je možda bolja vremenom.
I košta 90 mil. za 10 epizoda, čime je samo GoT skuplji. Visok budžet joj prija, izgleda odlično, prelepi pejzaži.
 
Odgledao četiri sezone Sons of Anarchy. Vrlo dobar utisak u početku, ali što je više odmicala to postaje nepodnošljivija za gledanje. Toliko bespotrebnog razvlačenja radnje, odugovlačenja rešenja očiglednih problema, stalnog ponavljanja istih grešaka(pre svega skrivanja ili iskrivljivanja istine). Razumem da serija treba da traje što više zbog love ali stvarno postaje bolno kad svi likovi u seriji imaju IQ od 60 :) Neubedljiv i neuverljiv scenario mi je zaista uništio užitak, mislim da se neću mučiti sa još tri sezone copy-paste zapleta jer već pretpostavljam nastavak:
Klej ne umire uskoro, već postaje antagonista Džeksu verovatno uz pomoć kako nekog od članova MC tako i nekog znanog ili neznanog autsajdera. Džema još duže ostaje na sceni(na moju ogromnu žalost) i izvući će se sa još jedno 200 spletki da bi zaštitila jbn klub i naravno Kleja(kome će se potpisujem vratiti) i naravno u tom procesu uništiti Džeksovu porodicu i samog Džeksa. Ostali, verovatno samo glineni golubovi-ipak se treba imati nešto za ubiti da ne bude opšta monotonika :D
Ajde ljudi, ko je odgledao sve, nek mi kaže dal sam bar blizu da se ne nerviram sa ovim sraniem :)

Primer u vezi skrivanja ili iskrivljivanja istine i lošeg scenarija:
kad je pri kraju četvrte sezone Klej ranjen od strane Opija, Džeks kaže i članovima da su pucala dva crnca! što dovodi do Tigovog pokušaja osvete nad vođom Najnersa i sveg sranja koja ona sigurno pokreće u petoj sezoni. Mislim, bio je baš WTF momenat-u gradu koji nastanjuju pretežno belci i gde je samo jedna crnačka banda, idete sa teorijom dva crnca kao izvršioca :D
 
Poslednja izmena:
U pravu si generalno. Ali to stavi ****te u spoiler.
 
SoA Clay
Ja sam se nadao da to s Clay neće biti toliko razvučeno, ali eto. U svakom slučaju ima dobrih stvari u seriji. I uprkos glupostima ima neki šmek.
 
Nemam ja fazon. Gledam sve sto me zainteresuje makar bilo trash.
Pitam je l bas bas dobar, jer sam zapostavio 50% serija, gledam samo ultra interesantne sada
 
Pa to baš nećeš da čuješ od mene. To retko kažem.
Po meni nije.
 
Trejler me nije odusevio, nista od pretplate netflixu. Dobice moje pare tek kad izadje HoC.
 
Marco Polo sasvim korektan za sad - odgledao sam prve dve epizode.
 
Korektna, lagana serija. Nista posebno stvarno. Podosta nedovrsenog "istocnjackog" mudrovanja :)

Ostala mi je jos jedna epizoda, cisto da vidim da li ce biti velike bitke u njoj ili ne... ali ne zuri mi se da je pogledam :)
 
SoA Clay
Ja sam se nadao da to s Clay neće biti toliko razvučeno, ali eto. U svakom slučaju ima dobrih stvari u seriji. I uprkos glupostima ima neki šmek.
Meni je Klej vremenom postao i gotivan lik, za razliku od Dzeme. Jeste olos, ali dosledan svojim nacelima. I kad voli, voli brate, nema foliranja.
Mucim se sa zadnjom sezonom, nikako da se nakanim da je odgledam.
 
Mogli bi da se dogovore ovi u produkciji serije Marco Polo hoce li dijalozi biti na Italijanskom ili Engleskom a ne ovako Marco malo italijanski malo engleski sa ocem i ostalima....
 
Nema italijanski... takav snimak si nasao, verovatno je sinhronizovan taj deo, nema sanse da su dva puta glumili. Meni je sve na engleskom, osim poneke reci na mongolskom, cije znacenje je nebitno u celoj prici.
 
I ja Marco Polo prvu epizodu odgledao i pola radnje u Italiji je bilo na italijanskom.
 
Kao da ima mnogo radnje u Italiji u prvoj epizodi...
U prevodu nema, i tu su brljali jezik. I isto je u Mongoliji. Čisto da ne bude samo engleski. Autentičnost nula.

Što Sonic neće ni da vidi, jer ne voli moje negativne komentare.
 
Zavisi koji ste snimak nasli, ja uopste italijanskog nisam imao u snimcima, svi razgovori izmedju Marka i oca su bili na engleskom.

Eventualno, pogledajte da nema dual track. Autenticnost my a**, engleski nije ni postojao tada, a i Marko nije bio Kublajev sluga uopste :D
 
Donno, ali nije imala ni trun italijanskog nijedna od 10 epizoda. Upravo zavrsavam desetu... ovo sa istorijom nema veze vise od 1%. (barem poredjenje sa onim sto vidim na Wikipediji, posto se ne secam istorije Mongolije dalje od sitnica oko Gingis Kana).

Zasto mi inace kazemo Gingis Kan, kada se na mongolskom kaze Chingis Ha'an?:) (Чингис хаан)
 
Ali ovo izgleda kao smo koristili engleski za prevod njegovog imena i titule:)

I kolika je Mongolija bila tada kada je mogla Kinu da pokori:)
 
Završio sam originalni The Office, prvo mi nije legao, ali tokom druge sezone sam se primio na imbecilizam glavnog lika.
I od tada mi je veoma dobra. A SD rezolucija mi je još bolje definicije od yify na 42".
 
Ali ovo izgleda kao smo koristili engleski za prevod njegovog imena i titule:)

I kolika je Mongolija bila tada kada je mogla Kinu da pokori:)

Verovatno i jesmo, kao i za dosta toga drugog (tipa vampir).

Mongolija je bila veca od Japana, koji bi isto pokorili Kinu tokom ww2, da nisu napali pola sveta istovremeno :p.
 
Vampir je rec srpskog porekla valjda?
Mongolija je imala 2, a Kina i Koreja oko 112 miliona ljudi:)
 
Vidis toga sam se i ja setio ali (bas sam proverio pre pisanja posta) wiki kaze drugacije.. mada se nisam udubljivao sad u pola 4 :p
 
Odlgedah prvu sezonu serije Marco Polo i moram reci da sam ocekivao mnogo vise tako da serija ima od mene 7/10 i ocenu 7 smatram kao nisku jer ipak je ovo ozbiljna produkcija i mnogo je novca ulozeno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno