Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Sad videh da ni skype više ne radi u pozadini, isto kao i viber. Samo ako si u aplikaciji vidis da te neko zove
 
Sad videh da ni skype više ne radi u pozadini, isto kao i viber. Samo ako si u aplikaciji vidis da te neko zove





Daj bre nije moguce :(


Primao sam ja poziv sa skypea i kad nisam u app..



5399ed2cd4ebfdd3e54cbee76e00699c.png




Ne siri dezinformaciju :D
Lepo radi skype, bolje nego viber.
 
Poslednja izmena:
Doduse ponekad ume da propusti notifikaciju, npr kada ti neko posalje poruku a na fonu nemas internetbpristup, twk kad udjes u Skype vidis poruku.
 
Updejtovao mi se extras+info i sad mi tamo stoji da imam cyan iako se isti nije instalirao na fon, do nedavno mi je stajalo da imam black. Imam lumiu 525 i win 8.1 PfD. Sto je to tako?
 
Updejtovao mi se extras+info i sad mi tamo stoji da imam cyan iako se isti nije instalirao na fon, do nedavno mi je stajalo da imam black. Imam lumiu 525 i win 8.1 PfD. Sto je to tako?


Odradi restart, to je bug do tog programa, ne zavisi od njega koji imas fw.
 
JUJUJU nista onda ocekuj uskoro Cyan :) mnogo kasne za pojedine modele
 
Hteo bih da updejtujem telefon lumiu 520 na njoj je dp 8.1, e sad ima neki novi updejt al ne smem da updejtujem ne znam dal ce da mi se obrishu nivoi i skorovi u igricama subway surfer i ostale?
 
Ako radiš OTA update nemaš brige mislim, uvek postoji rizik da na kraju moraš da odradiš hard reset ili flešovanje a tu već nemaš načina da sačuvaš games data. Backup pokriva podešavanja, aplikacije, poruke i listu poziva, ništa više od toga
 
Imam problem. Lumia 520. Od pre nekoliko dana kameri treba nekoliko sekundi dok bude spremna za rad. Tj. pokrene se odmah ali ne prikazuje sliku nekoliko sekundi, možda čak i 5, a pre je pokazivala sliku za sekundu. Da li se još nekom desilo?
 
A treća je proshot
 
HITNO : Da li promobi i dalje prodaje maske za lumia telefone (konkretno Nis ) posto vidim da na njihovom sajtu ne mogu vise da se nadju maske i cene ?
 
HITNO : Da li promobi i dalje prodaje maske za lumia telefone (konkretno Nis ) posto vidim da na njihovom sajtu ne mogu vise da se nadju maske i cene ?

Bio pre par nedelja u tu radnju u Nišu i reče mi lik da možeš naručiti, pitao sam konkretnio za l630 i rekao je da ima , samo treba da se naruči.
 
dfbae5c6d41b0937f905b26658b70196.png

Imao par apdejta aplikacija ( ne sistema) između ostalog extras and info i eto...?!?
 
Ne znam da li je bilo price o ovome ranije,koja je najbolja app slicna AirDroidu?
 
Upravo sam pročitao, update na Denim nije pravi, samo se tako prikazuje zbog updatea extras and info :D
 
Nazad
Vrh Dno