Šta je novo?

Huawei Ascend P1/P1 S

А баш мора да буде на српском?
 
Pa šta je tu toliko čudno? Gomili ljudi treba srpski...
 
Hvala svima na info... :)))
 
Koji ROM se pokazao kao najbolji za ovaj mobilni?
 
Stock rom, nov fon, ja sam odusevlje :)
Prebacivao sam neku muziku, posle toga par foldera, nije dopunjen vise od 6-7%...
Haos :) 2/3G wifi, sync

Smorili me veliki ekrani...
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1375819190782.jpg
    uploadfromtaptalk1375819190782.jpg
    41.5 KB · Pregleda: 135
  • uploadfromtaptalk1375819216211.jpg
    uploadfromtaptalk1375819216211.jpg
    29.2 KB · Pregleda: 137
  • uploadfromtaptalk1375819248129.jpg
    uploadfromtaptalk1375819248129.jpg
    26.8 KB · Pregleda: 143
Da da, extra mu je batt na stock.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1375842427718.jpg
    uploadfromtaptalk1375842427718.jpg
    48.3 KB · Pregleda: 190
  • uploadfromtaptalk1375842452889.jpg
    uploadfromtaptalk1375842452889.jpg
    39.6 KB · Pregleda: 181
Ma da vi ko da imate note2 i njegovu bateriju. Bas me zanima kako dobiste ove rezultate?
 
Osvetljenje na minimumu uz citanje knjige.
 
Kod mene je na svakom fonu izmedju 40 i 50% osvetljenje, 2g/3g, wifi ako sam kuci i to je to...

Ne znam sta je cudno, fabricki ICS je nahvaljen zbog ovoga, a i ima 3 moda za battery setup, normalan telefon, kakav bi trebao da bude. :)
 
Ma da vi ko da imate note2 i njegovu bateriju. Bas me zanima kako dobiste ove rezultate?

Ovaj ss sto sam postavio mi je rekord, ali i tada je tel normalno koriscen sto se vidi po grafu, nocu je u sleepu a period slabog koriscenja je i kada sam na poslu, znaci neka normalna upotreba u mom slucaju, ali vise u zatvorenom prostoru pa je osvetljenje manje.
A inace mi se screen on time krece od 4 do 6 sati, vikendom ako ga bas njakam napolju po suncu bude i 3.

E da, i ovo mi je ukljuceno:

ju7ujeta.jpg


ujy4yrun.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam stavio balanced, zelim sync dok je u mirovanju, tako da je stalno aktivna konekcija...

I da je 4h SON, ja bih bio zadovoljan, ovih 5 i kusur sati je premija....

Skeptic sam za Huawei, ali ipak je ovo u jednom momentu bio premium model, i stvarno radi za sve pare, neverovatno kompaktani lagan fon. Kamera mu takodje extra, SAMOLED PLUS slag na tortu...

Prodao sam Nexus 4, jer su ga ukakili sa apdejtovima i glitchevima na stock romu, a i flesovao sam fon svakih 3h....

Ovako laganica, nemam sta da flesujem / vise vremena za porodicu i mene. :)
 

Kako plus oznaka kada je pentile? :) Tu oznaku imaju rgb samoledi..

Inace probao sam odavno, odlican fon i za mene Huawei nikako nije proizvodjac koji treba da se poredi sa alcatelom, zte itd.
 
Jbm ga, meni je PLUS :d

Flagship modeli Huaweia nikada nisu ni bili za poredjenje sa premium alkatelima, zte i slicnim....
 
Izadje li ta stabilna verzija JB-a, neko napisa da je na ovoj prvoj bila slabija baterija i nije radio HDMI port valjda, vredi li uzeti ga... ?
 
Imam ponudu za ovaj telefon s tim da mu kamera ne radi, kaze, da je to zbog problema oko rootovanja. Kolika je verovatnoca da kamera proradi ako se vrati na stock ROM?
 
Pa ako je iskren taj sto ti ga prodaje,bice sve ok. Ako nije onda te izmuzao. Najbolje da vratite na Stock rom zajedno i onda pare na Sunce. To ti je poslic od 30min
 
Imam ponudu za ovaj telefon s tim da mu kamera ne radi, kaze, da je to zbog problema oko rootovanja. Kolika je verovatnoca da kamera proradi ako se vrati na stock ROM?

Pazi meni se desilo da mi je isapo fon i zveknuo i ostao citav i nije mi radila kamera(Stock ROM). I skontam da posto sve kamere su na flat kablu da je ispala iz lezista (javljao je da je hardwerski nema) kucnem ga sa kornje strane blago o i reset telefona i ona proradi
 
Pozdrav!Kupio sam ovaj fon za 135e jako lepo ocuvan,mislim da je ok cifra.Zanima me po vasem misljenju koji je najstabilnjiji stock rom?Trenutno mi je verzija B105 i nekako mi bateriju bas malo brze trosi...
 
Znaci sad sam kupio kineza i nikad vise.Pa ovo je neverovatno koliki amateri su neke kompanije koje ne mogu da izbace update androida dvesta godina.Isti slucaj i dok sam imao lg optimus black.Ekstra fon a update sowtware-a NIKAD a mozda ni tad.Sramota.
 
Skontao sam kako da instaliram na SD karticu, ne moram da root-ujem telefon sve ima u opcijama, a hvala i vama na pomoci :) Pozdrav!

Može li kratko uputstvo kako si podesio da ti aplikacije instalira na eksternu sd karticu. Već duže vremena tražim po forumima kako da to postavim i ne uspevam nikako. Kada u podešavanjima telefona (Settings) pokušam da postavim da je podrazumevana lokacija memorije sd kartica pokušava to da izvrši ali nikako ne završava vraća na unutrašnju komandu.
 
Drugari, prelistah temu i vidim da je dobar deo vas ICS zamenio sa JB.. Moj telefon je uzet u telenoru u novembru 2012. Online update vidim da ne postoji kada ga pokrenem u telefonu. E sad, vidim da pominjete neki stock rom, koji sam izguglovao i shvatio o cemu se tu radi.. Da li i na koji nacin ja mogu licno da updejtujem telefon na noviju verziju androida? vidim da u opcijama setup/storage/sdcardupgrade postoji neki upgreade ali nisam siguran da je to vezano za operativni sistem...
 
Drugari, prelistah temu i vidim da je dobar deo vas ICS zamenio sa JB.. Moj telefon je uzet u telenoru u novembru 2012. Online update vidim da ne postoji kada ga pokrenem u telefonu. E sad, vidim da pominjete neki stock rom, koji sam izguglovao i shvatio o cemu se tu radi.. Da li i na koji nacin ja mogu licno da updejtujem telefon na noviju verziju androida? vidim da u opcijama setup/storage/sdcardupgrade postoji neki upgreade ali nisam siguran da je to vezano za operativni sistem...
Ovde imas uputstva:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=37554849
Download:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=40901091#post40901091
Koristio sam Shev_t cm 10.1 radi extra, trosi vise bateriju nego oficijelni 4.0, sada koristim niisp cm11 odlicno radi bolja baterija nego cm10.1 ima povremeno seckanje kod animacije kada zoves ili prekidas vezu, bluetooth ne koristim.
Glavna fora je da instaliras TWRP recovery, kada to zavrsis ostalo je zezanje.
 
Ljudi pomagajte, imam problem sa p1 pri razgovoru telefon zabaguje i dok se ne odmakne od lica i ne upali displej ništa a onda nastavi kao da se ništa nije desilo. Radio sam f.reset i prođe malo vremena i problemi se nastave. Bukvalno nema pravila neki razgovor mi traje 5min i nešta, a neki razgovor počne da baguje po više puta. Pomagajte
 
Nazad
Vrh Dno