Šta je novo?

HTC Desire X

Hocu reci nije vredno brisanja svega za mozda par nedelja boljeg rada :) A vidim i ovaj Desire X je dobar telefon, sto ce reci, nema konkretnog Androida ispod Nexusa :)
 
Ima, ali to nije HTC ;)
 
Pa telefon je osudjen na takvu sudbinu :) low end od HTC-a, Samsunga, LG-a, Sony-a uvek ima losu podrsku. Tek od mid range se moze nesto ocekivati.
 
Pa One V baš i nije bio low end kad se pojavio. Po ceni nikako ali ni po specifikacijama. Wildfire i Galaxy Ace npr imaju mnogo bolju podršku na xda, a i incredible s, koji se verovatno prodao u manje primeraka nego one v a i stariji je godinu dana, ali ima fantastičan community. Problem kod tog telefona je mozda disproporcija cene i hardvera.
 
Nema on aplikacije na WP-u :D On ima L 520.
 
Sta pricas ti, sad imam vise konkretnih i kvalitetnih aplikacija nego na Androidu :)

@ creative X

Ako si pitao za burazerov telefon, da, koristi Blic i B92, sto?
 
Pa kada si imao divlju vatru, to kao i da nisi imao android, sve sto je moguce propustiti ti si sa tim telefonom propustio.
 
Da li je TimServis mesto koje treba izbegavati? U Begramu je 11000 dinara, a u navedenom je 8000 dinara.

Meni su svi kao trazili valjda 60 eura i i kad bi mi stavili taj ekran on nebi imao nikakav odaziv, znaci regovao bi kao oni prvi osetljivi ekrani

60€ nije 80€. Da li pokušavaš da kažeš da je i taj ekran od 80€ loš?
Dakle, da li je cena od 8200 dinara neka garancija da će mi biti ugrađen originalni ekran?

P.S. Zaista mi je potreban savet nekoga ko je imao slična iskustva. Ekran mi je u paramparčićima a potreban mi je telefon. Hvala.
 
Poslednja izmena:
Sta pricas ti, sad imam vise konkretnih i kvalitetnih aplikacija nego na Androidu :)

@ creative X

Ako si pitao za burazerov telefon, da, koristi Blic i B92, sto?

Pa ja sam imao situaciju od silnih news aplikacija generise hiljade malih fajlova na sd kartici samo koristi neki File Manager da ih pronadjes. Mislio da to nema veze ali nakon brisanja istih telefon se preporodio. Verovatno da gubi dosta resursa prilikom skeniranja svih fajlova i usporava se. Meni su generalno Flipboard i Currency pravili taj ogromni broj kesiranih fajlova
 
Hvala ti, videcu da mu to pobrisem..
 
E pa dragi moji prijatelji duznost mi je da vas obavestim da je moj desire x preminuo. Jednostavno se ugasio i nikad se vise nije ukljucio. Bio na servisu, kazu probali sve, to mu je kraj. Ne znam, nekako sam bas razocaran, jer je dobar telefon, bas mi se svideo po vise osnova, al dzaba brate kad je crko za manje od godinu dana. :( Sto je najgore, kupio bih ponovo isti, al mi se bas ne bacaju pare da na godinu dana pucam po 150e na jedva prosecan telefon. Iako ne spadam u ljude koji bi dali vise od 200e za telefon, mislim da cu se prebaciti na nesto kvalitetnije (pouzdanije). :/
 
Bedak zesci..
Ne znam koliko ti se isplati da kupis slican fon, mozda je bolje da ides na neki sa 1Gb rama kada si vec prinudjen ponovo da kupujes.. znaci da povecas budzet na 200e. S2/S2+ npr ako ti ne smeta plastika..

A sto se tice crkavanja iz nepoznatog razloga.. to uvek moze da se desi, sa telefonom bilo kog proizvodjaca.

Ali neki lik napisa na susednom forumu ovo o desire x, tj nadovezao se na pricu :

Ja sam ih imao bar 6-7 mrtvih na servisu koje nisam uspeo da resim.

Da li je to neka falicna serija telefona ili je uopste desire x problematican ne znam, mozda se i javi lik koji je ovo napisao..
 
Poslednja izmena:
mislim da cu se prebaciti na nesto kvalitetnije (pouzdanije). :/

Nemoj da mislis ni kad budes platio nesto skuplje da ti nece crci i da nece imati problem. Najbolje je da uzmes telefon koji je najpopularniji na forumu i to je to. Trenutno mislim da su N4 i LG OG najpopularniji i best buy telefoni.
 
Da li je to neka falicna serija telefona ili je uopste desire x problematican ne znam, mozda se i javi lik koji je ovo napisao..

Kolko sam mogao da vidim na netu masa ljudi se zali na isti problem sa DX tako da kontam da je nesto do telefona. Nisam dovoljno strucan, ali kontam da neka od kljucnih komponenti ne moze da isprati ono sto su spakovali od softvera i ostalih komponenti.

@ Djilkosh

Vec sam vozio N4 neko vreme i telefon me odusevio, samo jos da ubedim sebe da to nije mnogo para i da mi je bas to potrebno. :)
 
Imas i za manje pare LG Optimus 4X, dosta ljudi sa foruma ima taj fon pa mozes da prelistas temu. Mada bolji je N4 ali ja bih za 290-300e isao na LG Optimus G :)
 
Nemoj da mislis ni kad budes platio nesto skuplje da ti nece crci i da nece imati problem. Najbolje je da uzmes telefon koji je najpopularniji na forumu i to je to. Trenutno mislim da su N4 i LG OG najpopularniji i best buy telefoni.

Taj optimus je popularan samo u preporukama :D imaju ga 3 coveka na forumu :D
 
Pa ljudi beze od LG-a, a onima koji nije bas bitan update uzmu OG, a kojima jeste N4 :D
 
Izasao novi update za grcki jezik, kome treba. :D
 
Zanima me : ima li neko da mi sibne na PP neki program neso kako otkljucati telefon,odnosno da koristi bilo koju karticu a ne samo Telenor.... ?? Hvala
 
Jel ovo ok telefon za nekog ko prelazi sa One V? Ima li konkretnog poboljsanja u radu, i kakav je ovako bez ikakvog cackanja, sa fabrickim sistemom i Sense-om, jer burazer vise nema strpljenja za zabadanje i bagovanje na One V..
 
Jel ovo ok telefon za nekog ko prelazi sa One V? Ima li konkretnog poboljsanja u radu, i kakav je ovako bez ikakvog cackanja, sa fabrickim sistemom i Sense-om, jer burazer vise nema strpljenja za zabadanje i bagovanje na One V..

Brži jeste, bez dileme. Moj brat ga koristi oko 6 meseci, potpuno stock, i sasvim lepo radi. Međutim, kvalitet izrade nije ni blizu nivoa One V-a, tu pre svega mislim na izostanak gorilla glass-a, pa se staklo užasno grebe. Za kameru ne znam. Ja bih ipak prešao na One S npr, ako razlika u ceni nije nepremostiva
 
Jel ovo ok telefon za nekog ko prelazi sa One V? Ima li konkretnog poboljsanja u radu, i kakav je ovako bez ikakvog cackanja, sa fabrickim sistemom i Sense-om, jer burazer vise nema strpljenja za zabadanje i bagovanje na One V..

Skroz je OK telefon. Ja za mesec dana koriscenja nisam imao nikakav problem i nije se ogrebao, iako je nosen sa kljucevima
 
Brži jeste, bez dileme. Moj brat ga koristi oko 6 meseci, potpuno stock, i sasvim lepo radi. Međutim, kvalitet izrade nije ni blizu nivoa One V-a, tu pre svega mislim na izostanak gorilla glass-a, pa se staklo užasno grebe. Za kameru ne znam. Ja bih ipak prešao na One S npr, ako razlika u ceni nije nepremostiva

Da izrada je stvarno sjajna na V, samo je telefon maksimalno nezgodan kad ga uzimas sa stola recimo, ivice su mu bas neprijatne za hvatanje.. Ta brzina manje vise, i ovaj je ok, kad radi, ali svaki dan barem 2, 3 puta mu zabodu kontakti, poruke, po desetine sekundi se ceka za otvaranje, Viber i ostalo takodje.. Ako ce i ovde tako da mu bude posle par meseci onda je uzaludno..
 
768 RAMA-a? To je nista u odnosu na 512... Plus ce sense da ga gusi, jedino ako nece sa ROM-ovima da se igra? Znajuci situaciju, nece :)
 
Ja ne znam, ali ja nijedan telefon sa sense-om nisam video sve do HTC One-a da nije imao problem sa gusenjem...
 
Ja ne koristim mnogo aplikacija, mozda zato. Za mesec dana koliko sam ga imao stvarno nisam imao primedbe na tel.
 
Moze biti i to, ali stavi viber, whatsapp, hangouts, facebook, messenger, pa jos kad se doda ostale stvari itekako kuburis sa RAM-om + sense i njegove stvari koje se vrte u background-u.
 
Nazad
Vrh Dno