Šta je novo?

Televizori iz Madjarske?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ga LG42LM660S u EDigitalu u Segedinu 240000 forinti,a uz njega ide gratis 3d kamera.Ne vidim na kp da bilo ko nudi ovaj "paket"?Ako neko naleti,neka ostavi kontakt na pp.
 
Ako se već oftopičari... aktivni i pasivni 3D maltene ne mogu da se porede. Slika jeste malo tamnija na aktivnom 3D-u, ali doživljaj je neuporedivo bolji. Glava boli možda prvih nekoliko gledanja... ubrzo se čovek navikne i uživa bez glavobolje...

Ja lično nikad u životu ne bih kupio TV sa pasivnim 3D-om...
 
Pozdrav imam par pitanja pa ako nekoga ne mrzi da mi odgovori bio bi mu zahvalan.
Hocu da kupim tv lg led i provozao bi se do madjarske da kupim posto sam citao da je dosta jeftinije.
Zanima me neki sajt gde mogu da pogledam model i gde se ta radja nalazi(predpostavljam u segedinu?)
Jel se vraca njihov pdv i na kraju sta se desava sa tim televizorom kad hocu da ga uvezem kod nas u Srbiju,sta placam i koliko?
Hvala unapred
 
ajde listanje zadnjih 15 strana i sve ce ti biti jasno
 
Sto je najgore citao sam sve i na kraju mi miilion informacija u glavi :)
Ukratko ako moze ako ne opet hvala....
 
Poslednja izmena:
Pročitaj ponovo i vadi beleške onda... :d

Koristi search ukoliko ne nađeš ono što te konkretno zanima, jer je sigurno pisano o tome već mali milion puta u ovoj temi.
 
kapiram sve oko kupovine ali mi samo nije jasno za nasu carinu i pdv sta se desava?
 
Poslednja izmena:
Ponavljam, koristi "search thread" opciju i kucaj "carina", pisano je već 16 puta o njoj...
 
@ Madjija
Carinu plaćaš na cenu bez afe. Znači cena koju vidiš u Mađarskoj u nekom katalogu -21,26% pa na tu cenu carina +10% i na tako dobijenu cifru još +20%pdv i tako dobiješ pravu cifru.
Primer:
tv 635€-21,26%=500€
500€+10%=550€
550€+20%=660€
tako da tv koji vidiš tamo od 635€ kad dobiješ povrćaj afe i platiš na carini dadžbine će te koštati 660€

Evo ako nisi uspeo da nadjes..
edit:Samo sto je sad carina 3% na televizore
 
Poslednja izmena:
I kad sve to sracunas, plus troskovi puta, plus neki neplanirani trosak, jeftinije ti je da uzmes od nekog sa KP sajta i da ti tv dodje na vrata.
 
Ima li ikoga da ima OPEN IPTV uz LG-a?Zanima me kvalitet slike i zanima me koji daljinski koristi(open ili lg-jev ili se mogu oba koristiti)?Trenutno na obicnom(starom)tv-u(samsung),koristimo samo open daljinski.E,sad verujem da na novim modelima lg-a,tj.na njihovim daljincima,postoji neko dugme za prebacivanje na 3d ili neka slicna dugmad koja ne postoje na open daljincima.Kakva su iskustva?Ako moze samo open daljinac,ima li smisla uzimati magic remote?Hvala
 
I kad sve to sracunas, plus troskovi puta, plus neki neplanirani trosak, jeftinije ti je da uzmes od nekog sa KP sajta i da ti tv dodje na vrata.

Da ali imas realnu mogucnost da prosvercujes tv. Ja sam sinoc dosao iz Madjarske carinik nije ni izasao iz kucice. Isto tako i prosli put kad sam bio.
 
Oko nove je isto stanje bilo. ;) Da sam znao i da mi je trebao tv eto...
 
ja planiram da idem ovih dana valjda cu dobro proci :) dajte jos neki sajt gde moze da se pogleda.
 
Kako stoje stvari sa prenosnim racunarima jesu i oni jeftiniji i da li se isplati kupovati tamo
 
I sta bi na kraju? Priznaje li LG garanciju kod nas ili ne? :trust:
 
Od nekog lika sam cuo da LG priznaje garanciju ali ne na panele vec na ostalo. :trust:
 
I sta bi na kraju? Priznaje li LG garanciju kod nas ili ne? :trust:

To je izgleda nedokučiva dilema, jedni kažu da, drugi kažu ne i ajde budi pametan

Od nekog lika sam cuo da LG priznaje garanciju ali ne na panele vec na ostalo. :trust:

I ovde se već pisalo da ako crkne panel mora da se šalje za Madjarsku da bi ti zamenili ceo TV a ostale kvarove mogu da reše. I tu je bilo nekih dilema pa jedino neko ko je imao nesreću da mu se to desi da napiše utiske
 
Ne znam procenat na tehniku ali visina povrata ti zavisi i od mesta podizanja, radnja u kojoj si kupio, granica ili Srbija.
 
Afa ti je 27% Sto bi znacilo: Uzmeš cenu tv-a podeliš sa 290(to ti je otprilike neki kurs forinte) i podeliš 1,27(povraćaj poreza) i dodaš recimo 3-4 eura(to ti uzmu u radnji, za šta ne zamam ali otprilke toliko) i to je to to ti je cena u eurima.
Ali afu isključivo uzimaš u radnji sledeći put kada budeš išao, nikako na granici!
Sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno