Šta je novo?

Koji TV kupiti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Seraph
Sad sam trazio ovaj model ali ne mogu da ga nadjem nigde po radnjama. Pitao sam onog lika iz Subotice da li moze da ga donese pa cekam odgovor. Da li znas mozda gde bi mogao da se nadje ?
 
Šta mislite o sony bravia 32BX420 full hd ima ga kod tog lika za 330e, zašto je mala cena tom modelu?

ne znam kakvo mu je osvežavanje, ali ako nije 100hz preskočio bi ga.

Koji model mi preporučujete 32" ne treba mi veći ali da je full hd i da je na 100hz ali refresh rate ne ono cmr što je izmislio samsung....
 
Предлог: Ко поручи (купи) тв од ових што доносе из Мађарске, нека каже и цену. Чисто да ми заинтересовани можемо боље да пратимо...
 
Ama cena je ako naručiš iz madjarske da ti naši dovezu na kućnu adresu. A ova od 65k din je cena u prodavnici kod nas. Suma sumarum, mnogo povoljnije da kupiš u madjarskoj.
 
Stvarno su neverovatni, gledao sam sinoć u Big Bangu u Ušću, TV koji ovi "Mađari" prodaju za 720e tamo košta više od 1000. I onda neko zdrav u mozak njima da da tolike pare?
 
Onaj ko ne zna koliko kosta u madjarskoj i gde po toj ceni moze kod nas da se kupi. A takvih je jako puno.
 
Uzimam prekosutra 46D6100, tačnije stiže mi :) Platio sam 820e kod ovog Žarka.

Imam dve god garancije, a vidim da mnogi daju samo 1g...

Samo jedno vrlo bitno pitanje....

DA OVO NISU REPARIRANI TV-ovi??? :trust:
 
I ja planiram da od tih ljudi kupim tv. Nego me interesuje da li neko ima informacije o seriji Samsung televizora za 2012 godinu? Predpostavljam da ce to biti E serija. Predpostavljam da se na trzistu nece pojaviti pre aprila. Bilo bi dobro kupiti ih pre olimpijade,:) Mislio sam da mozda sacekam njihovu prodaju. Nemogu nigde da nadjem neke informacije o njima.
 
Alo ljudi lepo pitam. Da nisu TVovi reparirani?!!
 
Molim nekog da mi posalje na PM kontakt najpouzdanijel lika koji donosi televizore iz Madjarske.
Kako mogu da proverim sta sve nudi, ili donosi ono sto mu ja zatrazim?
Hvala
 
Stigao TV. 46D6100 3D za 820e od Žarka sa prethodnih strana + 2 para naočara.

3D je super, TV gledam sa neka 4m :) I one priče 50" za 3D minimum padaju u vodu. Hteo bih i ja veću dijagonalu, ali daleko od toga da je neupotrebljivo za 3D.
 

Prilozi

  • 431366_3085348127936_1090869748_3181715_1503384844_n.jpg
    431366_3085348127936_1090869748_3181715_1503384844_n.jpg
    59.1 KB · Pregleda: 176
Poslednja izmena:
Kiselo je grozdje :d

3D bez ~60" je truba i to je "fix" ;)
Da ne pricamo ako se gleda sa 4 metra...
 
Za full HD materijal tek to donosi pravi bioskopski ekran (i to mnogo kvalitetniji) u sobu :,,:


p.s. Kucni projektori ne mogu da pariraju plazma i/ili LED ekranima...
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da nista bez 102'' za 3d i da se gleda sa 30cm razdaljine jerbo tako cameron i lucas kazu ;)

Consume and obey!!! a od 2015-te 4k pa onda 7k pa onda xxxxk i tako u krug dok svercerima punimo "garazice" bembarama :)

A na tim xxxxk uredjajima cemo uzivati uz avatar 3 i slicne "watch (hardly :d) once and forget" filmske "klasike" :) (da ne zaboravim f*cking star wars 7k 4d "remaster" koji ce sigurno biti "cooming soon..." cisto da isprati tehnologiju)

Pomodarstvo stvarno nema cenu...

p.s. Uzivaj villy i ne obaziri se na "filozofiju from da net" ;)
 
Moje misljenje o 3D (u ovom trenutku) se oslikava u tome sto mi na polici stoji 50 G30 :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno