Šta je novo?

Starcraft 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
KAMAN! :D

( nije guest pass,'ona' verzija je :p )

1680x1050,sve na Ultra podeseno.
 

Prilozi

  • SC2 2010-07-27 05-04-28-57.jpg
    SC2 2010-07-27 05-04-28-57.jpg
    202 KB · Pregleda: 80
  • SC2 2010-07-27 05-05-09-74.jpg
    SC2 2010-07-27 05-05-09-74.jpg
    133.5 KB · Pregleda: 86
  • SC2 2010-07-27 05-05-44-58.jpg
    SC2 2010-07-27 05-05-44-58.jpg
    122.5 KB · Pregleda: 78
  • SC2 2010-07-27 05-06-05-37.jpg
    SC2 2010-07-27 05-06-05-37.jpg
    84.6 KB · Pregleda: 71
  • SC2 2010-07-27 05-06-11-30.jpg
    SC2 2010-07-27 05-06-11-30.jpg
    99.9 KB · Pregleda: 60
Poslednja izmena:
krenuo sam kampanju,atmosfera i osecaj su mi... uf! za ovo ostalo cemo tek da vidimo :D

jos par shotova i sam pocetak kampanje.
 

Prilozi

  • SC2 2010-07-27 05-06-16-10.jpg
    SC2 2010-07-27 05-06-16-10.jpg
    115.5 KB · Pregleda: 51
  • SC2 2010-07-27 05-06-20-14.jpg
    SC2 2010-07-27 05-06-20-14.jpg
    139.2 KB · Pregleda: 57
  • SC2 2010-07-27 05-06-47-66.jpg
    SC2 2010-07-27 05-06-47-66.jpg
    222 KB · Pregleda: 59
  • SC2 2010-07-27 05-07-10-86.jpg
    SC2 2010-07-27 05-07-10-86.jpg
    127.7 KB · Pregleda: 70
  • SC2 2010-07-27 05-08-24-12.jpg
    SC2 2010-07-27 05-08-24-12.jpg
    243.8 KB · Pregleda: 103
Poslednja izmena:
Ljudi, samo da vam kazem da je single player fantastican. Presao sam 3 misije do sad, trenutno pravim pauzu necu da predjem sve od jednom :)

Ono sto me je odusevilo (zapravo to sam i ocekivao), je cinjenica da ima novih jedinica u odnosu na betu. Konkretno medic i bacaci plamena, ali ne mislim na hellion, vec ove sto se prave u barracks. To su za sada novi, bice verovatno jos jer sam tek do trece misije stigao.

Grafika izgleda fenomenalno, izmenjene su neke sitnice samo. Sve u svemu, igra je fenomenalna, odusevljen sam.
Ima gomila jedinica koje nisu dostupne u multiju...Igrao sam od ponoći do sada, prešao 9 misija na hard težini. Deluje mi da je daleko izazovnija od standardnih igara. Ovde u gomili misija važi pravilo jedna greška i zdravo, nema popravnog, ili eventualno ima da se oteliš dok ispraviš tu grešku. Na primer, u trećoj misiji StarCrafta 1 kada treba izdržati do evakuacije, ja za 10-12 minuta pobijem celu mapu. Ovde u trećoj misiji, kada treba izdržati to isto, nema teoretske šanse da pobijem dušmane, mogu samo da se branim i to jedva. Ima da se apgrejduje svašta, građevine, vozila, jedinice, pa plus generalni apgrejdi kako se prikupljaju bonus poeni u misijama za protos ili zerg istraživanja, gde biraš ili-ili...Da odžonjam malo, pa da se bacim na multi, pa opet na singl...

Kida :)
 
Poslednja izmena:
opet ja,jos par komada :D
 

Prilozi

  • SC2 2010-07-27 05-24-08-93.jpg
    SC2 2010-07-27 05-24-08-93.jpg
    251.8 KB · Pregleda: 122
  • SC2 2010-07-27 05-26-03-79.jpg
    SC2 2010-07-27 05-26-03-79.jpg
    273 KB · Pregleda: 116
  • SC2 2010-07-27 05-28-09-79.jpg
    SC2 2010-07-27 05-28-09-79.jpg
    148.6 KB · Pregleda: 79
  • SC2 2010-07-27 05-29-30-12.jpg
    SC2 2010-07-27 05-29-30-12.jpg
    208.9 KB · Pregleda: 81
  • SC2 2010-07-27 05-30-17-99.jpg
    SC2 2010-07-27 05-30-17-99.jpg
    214.3 KB · Pregleda: 81
Ima gomila jedinica koje nisu dostupne u multiju...Igrao sam od ponoći do sada, prešao 9 misija na hard težini. Deluje mi da je daleko izazovnija od standardnih igara. Ovde u gomili misija važi pravilo jedna greška i zdravo, nema popravnog, ili eventualno ima da se oteliš dok ispraviš tu grešku. Na primer, u trećoj misiji StarCrafta 1 kada treba izdržati do evakuacije, ja za 10-12 minuta pobijem celu mapu. Ovde u trećoj misiji, kada treba izdržati to isto, nema teoretske šanse da pobijem dušmane, mogu samo da se branim i to jedva. Ima da se apgrejduje svašta, građevine, vozila, jedinice, pa plus generalni apgrejdi kako se prikupljaju bonus poeni u misijama za protos ili zerg istraživanja, gde biraš ili-ili...Da odžonjam malo, pa da se bacim na multi, pa opet na singl...

Kida :)


sto se tice tezine, tesko mi je da procenim, jer dosta dugo igram starcraft. Na hard tezini, osnovne zadatke predjem kao od sale, znaci meni je ono easy. Konkretno taj treci nivo, kad trebam da izdrzim, sam presao onako... nisam ih tukao kao u starcraft 1 sto ti kazes, gde pobijes celu mapu, ali nije mi bas bilo preterano tesko.

Medjutim... ako hoces bonus pojene da dobijes, e onda je malo frka. Jer to znaci da imas najmanju gresku, bum nema bonusa. Konkretno, sada sam stigao do 4tog nivoa i 2 puta sam ponavljao, jer mi uvek unista onaj glupavi bunker!!! Znaci iznervirao sam se u P M.

Mogu ja da predjem ovako nivo, i to kao od sale, ali bez greske "na perfect", to je vec malo izazovno. Ali uspecu... ne idem dalje dok ne dobijem maksimalne pojene. I one prethodne cu opet da se vratim da igram, da dobijem maximum.
 
Ono sto me je odusevilo (zapravo to sam i ocekivao), je cinjenica da ima novih jedinica u odnosu na betu. Konkretno medic i bacaci plamena, ali ne mislim na hellion, vec ove sto se prave u barracks. To su za sada novi, bice verovatno jos jer sam tek do trece misije stigao.

Update:


Samo da dopunim, da nove jedinice vaze samo za single player kampanju. Takodje ima dosta novih stvarcica, nevezano za jedinice, vec za samu tehnologiju kao sto su
mozete da uradite upgrade da ne morate SCV da vam skuplja gas, vec se gas sam skuplja cim napravite rafineriju, ili da uradite upgrade da spojite tech lab i reactor, tako da ne morate da birate vise izmedju jednog ili drugog itd...
Znaci dosta dosta novina u single player-u.

Ali ponavljam, multiplayer je identican kao beta, barem koliko sam ja mogao da primetim (izuzev nekih sitnica, tipa ikonica za pravljenje nuklearke je drugacija, i slicno, ali to nije ni vredno pominjanja)
 
sto se tice tezine, tesko mi je da procenim, jer dosta dugo igram starcraft. Na hard tezini, osnovne zadatke predjem kao od sale, znaci meni je ono easy. Konkretno taj treci nivo, kad trebam da izdrzim, sam presao onako... nisam ih tukao kao u starcraft 1 sto ti kazes, gde pobijes celu mapu, ali nije mi bas bilo preterano tesko.

Medjutim... ako hoces bonus pojene da dobijes, e onda je malo frka. Jer to znaci da imas najmanju gresku, bum nema bonusa. Konkretno, sada sam stigao do 4tog nivoa i 2 puta sam ponavljao, jer mi uvek unista onaj glupavi bunker!!! Znaci iznervirao sam se u P M.

Mogu ja da predjem ovako nivo, i to kao od sale, ali bez greske "na perfect", to je vec malo izazovno. Ali uspecu... ne idem dalje dok ne dobijem maksimalne pojene. I one prethodne cu opet da se vratim da igram, da dobijem maximum.

Hm, videćeš posle jasnije na šta mislim...:) Do sada su se maltene svi zadaci po misijama odnosili na "nešto", da nešto uradiš na mapi. Presretneš vozove, zarobiš nešto pre neprijatelja, nešto da uradiš, sem da uništiš konkretno ljutog rivala :) Jako malo misija, ako ih je i bilo uopšte, ti kažu "pobij neprijatelja i gotovo". Dovoljno je samo malo nepažnje da se desi, da ti neka jedinica malo odluta što će da navuče vojsku neprijatelja iz baze pre vremena, i da ti napravi nemogućom misijom da ciljeve ostvariš na vreme. To ne mora da znači da će da te unište, ali jednostavno da te onemoguće da odradiš sve. Čak se nekada jednostavno ne oporaviš. Šta znam, i ja sam SC1 u singlu prelazio na hard kao od šale, ovde su misije strašno raznovrsne, nikad ne znaš tačno šta te čeka. U SC1 sam retko kada učitavao misije ponovo, ovde se malo zaletiš, ili rešiš da malo ispitaš neprijatelja, on obriše patos sa tvojim jedinicama i mora učitavanje :)
 
Poslednja izmena:
Ja ne znam cemu tolika frka za igricom i kupovinom u ponoc?
Jutros sam ustao u 8 i otisao do nove De*kove radnje na platou i kupio igru za 5999,00, bez ikakavog cekanja i rezervisanja.
 
Ja ne znam cemu tolika frka za igricom i kupovinom u ponoc?
Jutros sam ustao u 8 i otisao do nove De*kove radnje na platou i kupio igru za 5999,00, bez ikakavog cekanja i rezervisanja.

Nisi dobio majcu i poster :p
 
Ali nisi dobio poster i majicu. :d

Edit: E ****s ga sad. :rupa:
 
Poslednja izmena:
Covek bi ocekivao da ce digitalno biti jeftinije, nema DVD-a, manuala, transporta, marze prodavnica, ekoloskije... kad ono...
 
Ima gomila jedinica koje nisu dostupne u multiju...Igrao sam od ponoći do sada, prešao 9 misija na hard težini. Deluje mi da je daleko izazovnija od standardnih igara. Ovde u gomili misija važi pravilo jedna greška i zdravo, nema popravnog, ili eventualno ima da se oteliš dok ispraviš tu grešku. Na primer, u trećoj misiji StarCrafta 1 kada treba izdržati do evakuacije, ja za 10-12 minuta pobijem celu mapu. Ovde u trećoj misiji, kada treba izdržati to isto, nema teoretske šanse da pobijem dušmane, mogu samo da se branim i to jedva. Ima da se apgrejduje svašta, građevine, vozila, jedinice, pa plus generalni apgrejdi kako se prikupljaju bonus poeni u misijama za protos ili zerg istraživanja, gde biraš ili-ili...Da odžonjam malo, pa da se bacim na multi, pa opet na singl...

Kida :)

Da. Ovde ni ja nisam stigao da spasim one marince na bonus checkpointu. Samo sam se branio kao tele :)
 
Ja ne znam cemu tolika frka za igricom i kupovinom u ponoc?
Jutros sam ustao u 8 i otisao do nove De*kove radnje na platou i kupio igru za 5999,00, bez ikakavog cekanja i rezervisanja.

Eeee ali neki ludaci (kao ja) nisu mogli da docekaju sutradan ujutru. Zasto kasnije kad mozes ranije? :D

Hm, videćeš posle jasnije na šta mislim...:) Do sada su se maltene svi zadaci po misijama odnosili na "nešto", da nešto uradiš na mapi. Presretneš vozove, zarobiš nešto pre neprijatelja, nešto da uradiš, sem da uništiš konkretno ljutog rivala :) Jako malo misija, ako ih je i bilo uopšte, ti kažu "pobij neprijatelja i gotovo".

Ovo se slazem. Mada, ima koliko znam 30 nivoa. Valjda ce kasnije biti i "killem all" misija.

Šta znam, i ja sam SC1 u singlu prelazio na hard kao od šale

Kako to mislis "na hard" u starcraftu 1? :D Starcraft 1 nema tezine :D

ovde su misije strašno raznovrsne, nikad ne znaš tačno šta te čeka. U SC1 sam retko kada učitavao misije ponovo, ovde se malo zaletiš, ili rešiš da malo ispitaš neprijatelja, on obriše patos sa tvojim jedinicama i mora učitavanje :)

nervira me ne znam bonus pojene za sta dobijam, tek kad zavrsim misiju (barem ja nisam video nigde). I onda u stvari kad predjem normalno misiju, vidim sta mi je zafalilo da ispunim bonus, pa onda restart....
 
Ja ne znam cemu tolika frka za igricom i kupovinom u ponoc?
Jutros sam ustao u 8 i otisao do nove De*kove radnje na platou i kupio igru za 5999,00, bez ikakavog cekanja i rezervisanja.

Potpisujem 100%. Stvarno ne mogu da skapiram ljude koji idu u 00:00 da je kupe. Jbt. 1999. sam krenuo da igram Starcraft i, kao i svako drugi, od tada još iželjkujem nastavak i opet nisam čekao ponoć. Ustaneš lepo, upališ kola, kupiš i uživaš. Makar si naspavan :D
 
Da li jos nekom igra sporo ucitava? Ja imam 2gb ram memorije, ok to nije mnogo, ali meni ram memorija nikada nije ispunjena dok igram. Pogledao sam, bude oko 1,6gb, nije cak ni knap.

Kada se ucitava misija cekam tipa 3 - 4 minuta. Dosta je kilavo nekako, to je jedino sto me nervira.
 
Potpisujem 100%. Stvarno ne mogu da skapiram ljude koji idu u 00:00 da je kupe. Jbt. 1999. sam krenuo da igram Starcraft i, kao i svako drugi, od tada još iželjkujem nastavak i opet nisam čekao ponoć. Ustaneš lepo, upališ kola, kupiš i uživaš. Makar si naspavan :D


Mada, moram da vam kazem da je super bilo ici u ponoc u radnju da kupim igru. Grad prazan, parkiras gde hoces, nema guzve, nema cekanja. Ja sam otisao i vratio se u roku od pola sata, bez preterivanja.
 
Potpisujem 100%. Stvarno ne mogu da skapiram ljude koji idu u 00:00 da je kupe. Jbt. 1999. sam krenuo da igram Starcraft i, kao i svako drugi, od tada još iželjkujem nastavak i opet nisam čekao ponoć. Ustaneš lepo, upališ kola, kupiš i uživaš. Makar si naspavan :D

Moze i bolje, meni malopre doneo postar. I jos platio 300 din manje od MP :smoke:
 
Bas ste anti socialni, pa sve to cekanje u redu, free lewt lepo da zaokruzi hype.
Ja od svih tih eventova za wow i slicno upoznao gomilu ljudi i fanova uglavnom je ista hard kor ekipa
meni to bash kul. Dobro ne kazem, mozesh ti i sa postarom da pikash rakiu ali nije to to.
 
Jel neko zna koliko se placa postarina preko shopto-a? Ako nije previse, ja bih preko njih narucio. 6K dindzixa mi je ipak previse.
 
Ljudi ima li negde da se pazari CE verzija?! U NS nema nigde sad zovem radnje po BG-u ali se slabo javljaju na telefon,ako neko ima neki info pls javite.. pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno