Šta je novo?

Gde nestadose EPOX ploce?

Epox je propao mislim prošle godine i firma više ne radi.
 
Negde prošle godine Epox je prestao sa proizvodnjom matičnih ploča. Osnovana je nova kompanija SuPox koja je nastavila u tradiciji Epox-a.
http://www.supox.com.tw/home.php
Da li će tih ploča biti kod nas i kada...pitanje za Tarabiće
 
tako ce biti situacija i sa ABIT plocama za godinu-dve-tri
 
Auh,jeste SuPox.Cak se i atx konektor nalazi na istom mestu kao i na starom epoxu,na sred srede....:smash:
 
EPOX su ok ploce samo sto imaju slabe kondenzatore, imam jednu KT266 radi vec 6god 24/7 jedino sam zamenio sve elektrolite naduli su se.
Sta se desava sa SOLTEK i SOYO plocama?
 
A sta se desava sa Aopen plocama, nikako ne mogu da zaboravim one njihove lampe u adio sekciji!
 
Soyo se sada bavi sasvim drugim proizvodima:

http://www.soyo.com/

A soltek je nestao čak i sa interneta, nikakva pretraga ih nije našla.Mislim na kompaniju.
 
Po mojoj evidenciji servisiranih plocha kod kojih su problem bili elektroliti, EPOX je ubedljivo na prvom mestu po broju intervencija...
 
Soltek je nestao, upravo sam oziveo Soltek Sl75-KAV plocu promenio sam joj sve elektrolite.
Soltek SL75 + Diron 900 + 256sdram + 3DFX VOODOO3 3000 AGP, malo nostalgije jurim neko stari hard iz tog vremena pa da insaliram Win98.
 
Chaintech je takodje prestao da proizvodi ploce.
 
eh imao sam lepih trenutaka sa EPOXom:)
 
pa bilo je vise clanaka na netu o tome da bi abit mogao ispasti iz igre
 
Ne znam da li postoji i jedna 8RDA+ koje je izdrzala posle garantnog roka.
 
Imaju samo X38 QUAD GT, mozda uznem nju ipak ABIT je legenda, imam KV7 hocu jos neku za kolekciju.
 
Nema ni Fast Fame ploča... ako neko zna šta je to :D Ja ih imao 12 :D...

Svi će se oni vrate kod Biostar :p
 
Nisam odavno video ni vrhunske zida tomato ploce. :d
 
Uhh, bas mi je zao sto nema vise tako dobrog brand-a.:d

Ako smo tako krenuli treba reci da nema vise ni LuckyStar ploca. PC veterani ce ih se valjda setiti.:)

LuckyStar, PC Chips, PowerColor...

Jel radi cuveni proizvodjac grafickih kartica EAGLE ili INNO 3D?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno