Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Kad vidiim ''PejPal'' i neku godinu u istoj rečenici... znam da neko laže. :)

Mislim da se prvi put takav sastav rečenice pojavio neke 2008-e i svake godine pričaju jedno te isto. A ovo za sniženje cena internet paketa se verovatno odnosi na Telekom i nenormalno skupe pakete (1.5mbps oko 1600 din).
 
Da, da ne poveruješ. Ili ih neko sistematski secka ili neko kopajući ošteti optiku...
 
2177178015.png


Povecanje neko ili bag? paket od 6mbita, onaj 1400din...
 
kod mene sve po starom

 
a to znas na osnovu... ?
 
Pa idi na forum pa ces videti da je boban admin potvrdio to za speedtest.
 
kopernikus ima forum? :d

edit. izgleda da ima. kaze da je to samo jedno od iznenadjenja. jel se ne zbori sta se jos sprema od iznenadjenja (osim eventualno vece cene)?
 
Poslednja izmena:
Pa vidis da cute ko zaliveni :D Ne mozes izvuci nista od njih.
 
Planiram da predjem sa Telekomovog IPTV-a na Kopernikus kablovsku televiziju i internet, pa sam hteo da pitam nekog ko je iz PARACINA a koristi njihove usluge da li ima problema i kakva su iskustva?
 
Hajde ljudi javljajte da li su i vama povecane brzine i na kojim paketima. Kako stvari stoje paket 6/640 je povecan na 8/896 a sta je sa ostalim paketima ? Uzgred, mogli su bar sada da se izjednace sa SBB-om i podignu najslabiji paket na 10/1 a ovako ce i dalje kaskati za konkurencijom ali sta je tu je.
 
Gledajuci proslo povecanje, paketi ce verovatno biti: 8Mbps/768Kbps, 16/1 Mbps i 20/1.1 (1152 Kbps ili malo vise). :)
 
Slabo je to u odnosu na ostale.

Apsolutno si u pravu i to ne samo da su slabiji od konkurencije po brzinama vec i u svim ostalim segmentima. Meni za koji dan istice ugovorna obaveza kod lelekoma i razmisljao sam da predjem na Kopernikus ali bih onda morao da kupujem wi-fi ruter jer gospoda iz Kopernikusa daju kablovske modeme bez wi-fi i to im je ogroman minus (daju wi-fi rutere ali samo u profi pakete koji su preskupi i ne zanimaju ogromnu vecinu korisnika). Pored ovoga, kablovska TV im je uzasna a digitalnu jos uvek nemaju a pri tom su i najskuplji jer je pretplata za analognu TV od 1050 dinara previse.

Dobio sam neku informaciju da bi SBB trebao da krene u Jagodini i da su vec sklopili ugovor sa EPS-om za zakup bandera po ceni od 3 evra po banderi ali kada ce to zaziveti nisam siguran, tako da ne znam sta da radim jer mi ugovor uskoro istice.
 
Poslednja izmena:
Pazi internet im je super, 4 godine koristim i nisam imao vecih problema.Izmedju lelekoma i kopernikusa definitivno kopernikus, ali tv pretplata...Ja sam kod njih ostao samo zbog neta, tv im je skup ali kad nemas izbora sta ces.
Vidim sad da se nisu nesto potresli povodom targa sta da im radim. Meni je super imam veci izbor :D
 
Danas mi u poslovnici rekose da ce povecanje i zvanicno startovati od 01.10. te da paket od 6mbit ide na 8mbit a za ovaj od 12mbit samo pretpostavljaju da ce ici na 16mbit. Videcemo vec za koji dan ali i dalje je to daleko najslabija ponuda od svih kablovskih operatera.
 
Niko od najvecih cable operatera im nije konkurencija, pa zbog toga i ne jure njihove brzine neta. :)
 
Blago tebi. Ko zna kad ce u Smederevo da stigne Targo. :(
 
Nisam siguran u ovo, ali mislim da nisu na teritoriji tih operatera. :) Narocito u BG-u, tamo gde imaju mrezu, samo su oni prisutni i mozda jos neki sitni operater kao ptt i slicna boranija. :)
 
Evo Jagodina treba da dobije SBB...Nova i Stara Pazova Targo Telekom...U Nisu je i SBB samo ne znam dal su podeljeni po delovima ili su konkurencija?
 
Ко од вас је са леве обале Дунава? Интересујем се да напустим Телеком и за исте или мало веће паре узмем нешто доста јаче код Коперникуса. Ако раде добро, урадио бих то већ од следећег месеца.

допуна:

Звао сам их управо, немају уопште техничких могућности за овај део Београда, штета...
 
Poslednja izmena:
Stiglo ubrzanje do mene. :)



Izgleda da modem ne moze da izgura kako treba ovu brzinu, pa nekad speedtest padne i na 14Mbps.
 
Stiglo ubrzanje do mene. :)



Izgleda da modem ne moze da izgura kako treba ovu brzinu, pa nekad speedtest padne i na 14Mbps.


Da li je ovo paket 12Mbit ubrzan na 16mbit ?

Sta je sa starim paketom od 16Mbit, na koliko je on ubrzan ? Ima li koga da je do sada bio na paketu 16Mbit a da mu je ubrzano ?
 
Da, ovo je Flat Turbo paket, koji je bio 12Mbps/896Kbps. :)
 
Nazad
Vrh Dno