Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Kada istekne 50%, ide pun račun odmah sledećeg meseca. Provereno na ličnoj koži.
 
pokusavaju da sve podvuku pod crtu 1. u mesecu i zato je tek za sledeci mesec vazio popust.
Što je logično i jednostavnije i za njih i za korisnike. Niko se neće zbuniti. Kad se kod Telenora promeni tarifa na pola meseca, hajd' sračunaj koliko je saobraćaja proporcionalno potrošeno i dobijeno na staroj i novoj tarifi i da li je pravilno obračunato (smaranje).
owim - sigurno moze i u sred meseca, tako mi je poceo ovaj ugovor. Proverio sam stanje i racun kada je poceo paket/stigao racun, slazu se, tj/. odmah je pocelo 50% popusta.
Njihova politika je da sada sve što može bude od 1. narednog meseca. Verujem da može, možda u aplikaciji imaju opciju "forsiraj promenu odmah za zahtevnog klijenta". ;)
iskoristio sam ono povecanje cena da raskinem ranije ugovore bez penala, i da potpisem nove na 24 meseca.
Igraš se s vatrom. Korisnike koji raskinu ugovor zbog povećanja cene stavljaju na "crnu listu" i kasnije im uskraćuju usluge; naravno, ovo nije zvanično, ali se sprovodi u praksi. Zapravo, sa starim ugovorom na 2 god uz telefon, mogao bi da rakineš ugovor zbog promene uslova tarife i da zadržiš telefon. Probaće da se nagode, da dobiješ recimo i 50% popusta (dobio moj poznanik), ako ne, ugovor se raskida, zadržavaš telefon, ali sledi "crna lista".
E sad, kolike su sanse da mi odobre da jedan ugovor produzim 3 meseca i nedelju dana ranije?:)
Zvanično, nema nikakve šanse, ali bi možda dobio ako "šarmiraš" šeficu ili šefa poslovnice. :smoke:
Najbitniji ugovor je potpisan 7.7.'11.
Potpisali smo ugovor istog dana. :D
 
Njihova politika je da sada sve što može bude od 1. narednog meseca. Verujem da može, možda u aplikaciji imaju opciju "forsiraj promenu odmah za zahtevnog klijenta". ;)
Ma imaju, nego ih mrzi da to cekiraju :) A ja kad sam bio, nije bilo zive duse, pa sam mogao da trazim sta hocu, samo da se "lagano radi" ;)

Igraš se s vatrom. Korisnike koji raskinu ugovor zbog povećanja cene stavljaju na "crnu listu" i kasnije im uskraćuju usluge;
Sporazumno je bilo raskidanje. Naravno, prvi racun je dosao sa penalima jer sistem nije stigao da proknjizi :D Ali otisli u poslovnicu, kazu sacekajte ispravku, ne treba da se placa do tada.
E sad sta bi uopste bila crna lista? :D

Zvanično, nema nikakve šanse, ali bi možda dobio ako "šarmiraš" šeficu ili šefa poslovnice. :smoke:
Ti ljudi su toliko ambivalentne flegme (i sefovi i sefice), mislim da ih ni <zenski idol> i <muski idol> ne bi sarmirali :)

Potpisali smo ugovor istog dana. :D
Great minds think alike :D Cim se ukazala prilika, znali smo sta vredi ;)
 
Eto dođe taj 11. mart, pa da vidimo šta će biti.
 
^ Kao da je D-day kad Apple izbacuje novi iUređaj. :) Planeta staje.
 
Da li ima nekih naznaka da ce biti produzena promocija 50% niza pretplata bez telefona? Meni tek 11. aprila 3 meseca do isteka starog, a plinirao sam uzeti 50%.
 
Realno ako Mts ne nastavi ovih 50% ugasili su... Jedino na to su vatali korisnike koji neće telefon, a pošto im ponuda i nije baš nešto + su najskuplji u paketu telefoni, crno im se piše :)
 
Kada istekne 50%, ide pun račun odmah sledećeg meseca. Provereno na ličnoj koži.
I kod moje supruge isto, nazalost... Na stranu sto su smradovi, pa su joj, iako je produzila (obnovila) ugovor sa popustom par dana nakon isteka prvog ugovora, deo meseca nakon isteka prvog ugovora racunali po punoj ceni :-/
Meni sad istice moj ugovor, i mislim se da cisto iz principa predjem na prepaid, i odmah se vratim na postpaid, bas da vidim da li moze ugovor od sredine meseca :D

Btw, da li i dalje postoje one grupe (segmentiranje) zavisno od potrosnje, na osnovu kojih mogu da dobijem povoljniji telefon?
 
Ne moras da budes 3 meseca na prepaid-u kao sto kaze MagicMaster, inace to vazi samo ako prenosis broj iz druge mreze!
 
Moze i od sredine meseca, pisao sam na nekoj od ranijih strana.
Segmentiranje i dalje postoji ali ga ne reklamiraju na sva vrata i licno nista korisno ne bih ocekivao bez vecih racuna.
 
Realno ako Mts ne nastavi ovih 50% ugasili su... Jedino na to su vatali korisnike koji neće telefon, a pošto im ponuda i nije baš nešto + su najskuplji u paketu telefoni, crno im se piše :)

Ma, idemo svi odma' kod Djilkosha na Vip! :D:D:D


2 darkos:
Segmentacija je aktivna i dalje... a sto se tice samih telefona, tj. visine racuna - tja, sve zavisi kako ti se potrefi.
Generalno je sad potreban dosta visi racun (prosek) da bi se izvukao neki iole bolji telefon... mada, sa druge strane, drugar pre mesec i po uzeo onaj OT-992D, sasvim korektan telefon, a nije mu bio previsok prosek, nesto ispod 2 soma. Sve kako te ubode, kao sto rekoh, i kako se dogovoris tamo.
 
Jel ima neko info o novoj turi ot-992 i 997, vidim da ih vise nema na sajtu?
 
Hoce cale postpaid pa treba da ga prebacim sa telenora na mts da bi uzeo 50%,posto mi se cini da telenor nema nikakvu povoljnost u slucaju da se ne uzima telefon.E sad,da li se jos uvek cuje ono "broj je prenet na tu i tu mrezu" ili su to ugasili?
 
Ugaseno je po defaultu, a aktivira ga (pozivaoc!) na zahtev.
 
Jedno pitanje vezano za onu famoznu 3G pretplatu. Za nekim mesec dana istice mi dvogodisnji ugovor kod koga sam zbog uzetog telefona morao placati i ovu uslugu naredne dve godine. Interesuje me da li nakon isteka ugovora mogu da otkazem tu uslugu i da li ce se to otkazivanje odraziti na kvalitet inteneta koji cu moci nadalje da koristim? Konkretno mislim na to da li cu i dalje moci da hvatam 3G signal ili cu samim gasenjem te usluge izgubiti mogucnost koriscenja istog i vratiti se na edge?
 
Ne brini nista, slobodno otkazi! Ja sam se konacno pre 2 meseca otsrasio glupe 3G pretplate posle 6 godina... I naravno, nema ta pretplata nikakve veze sa kvalitetom interneta, i dalje ces posle imati najnormalnije net ako im to budes otkazao.
 
Bio danas u poslovnici, cisto u prolazu na brzaka da proverim sta mi nude posto mi istice ugovor ovog meseca... a i dobio sam ono pisamce da mogu da uzmem neki mob za dinar ili popust. Neki napominju ovde da ta akcija vezana za popust na pretplatu traje do kraja marta a meni u pismu pise da mogu do kraja aprila da iskoristim tu ponudu.

Ako sto se telefona tice, mogu da dobijem HTC Desire X za 1 dinar... prosecna potrosnja mi je 2000... a tarifa mi je MixNet L.

Videcu jos sta cu... :)
 
Mislim da je neko u nekoj temi pomenuo da su produzili akciju do kraja godine, ali nemoj me bas drzati za rec, ipak proveri. U svakom slucaju, ako ti ugovor istice ovog meseca, nema razloga da cekas April ;)
 
Zvanicno promocija 50% popusta na pretplatu traje do kraja ovog meseca. Mogu da je produze par dana ranije ili 1. aprila ili tek za nekoliko meseci, kako su vec jednom uradili. Ili nikad, naravno.
 
Meni je receno u poslovnici na terazijama da ce akcija 50% biti produzena do kraja godine
 
Planiram danas da se prebacim sa KT na neki mixnet uz 50% popusta. Istekla mi je ugovorna obaveza,pa kontam da nece biti problema. Mene zanima kakva je procedura? Da li mi menjaju karticu,naplacuju nesto, da li je kartica odmah aktivna? Koliko sam skontao dobicu pretplatu proporcionalno broju dana,a kompletan saobracaj?
Sestra isto ima KT i ona hoce da predje na mixnet,ali ma ugov obavezu jos nekih 6,7 mes. Da li ce to biti problem,s obzirom da prelazi na postpaid a ima tih 50%. Kontam da nece biti problema.

E,sad... sto se tice kredita koji prelazi u avans. Da li se dobija neka potvrda kao dokaz za avans ili kako to ide? Ili jednostavno nema potrebe za tim?
 
KT->Postpaid moze uvek da predje, bez obzira na ugovor. KT pretplata (sa popustom ili bez) se uvek placa u celosti nazalost, tako da gledaj da obavezno do kraja meseca to zavrsis, inace ti dolazi jos jedan ceo racun za KT, i skoro ceo racun za Mix/MixNet (ako se predje 1. maltene oba cela racuna - sa ili bez popusta, zavisi da li imas ugovor).
Prelazak se placa valjda 200 ili 250 (zamena kartice). Ne znam za avans licno, javice se iskusni po tom pitanju :)
 
Nazad
Vrh Dno