Šta je novo?

[MTS] Postpaid paketi i promocije

Moguće.imao sam mts nokia c5 sim free , kao i nekoliko mojih drugova u to vreme. Pre 2—3 godine.
 
Како кад, последњи телефон који сам узео је симфри (мали Хавајац Y210D) док је Alcatel 992D био пола-пола. Пре тога Хавајац U8500 закључан а U8110 откључан. Најстарија Nokia 6120 од пре ~7 година откључана.
 
Tada da bi uzeo telefon na ugovor, morao si po par sati da cekas u redu i da se molis da se ne razdele dok ne stignes na red...
 
U svakom slucaju ih je bilo. Ja sam N95 kupio cim je izasao kod nas (negde 2007.), mada je mozda VIP vec bio kod nas tada, a pre toga E52.
To je bilo vreme kada se u MTSu itekako isplatilo uzeti telefon ;)
 
To za 2007. znam da je bilo, ali 2003. se stvarno ne sećam. Sećam se redova za običan prepaid broj u to doba... (ili koju godinu ranije kad su preko oglasa i na zelenjaku prodavali mobtel kartice za 75-100 maraka, a telekomove za 30-40 maraka)
 
Poslednja izmena:
Ja se nešto ne sećam 2003 redova, ... ali zato 99-2001, haos ... dopuna od 200 se plaćala 500 ... što za mobiklik što za MTS. kod ans i MTS bio 100 "marke"
 
To za 2007. znam da je bilo, ali 2003. se stvarno ne sećam. Sećam se redova za običan prepaid broj u to doba... (ili koju godinu ranije kad su preko oglasa i na zelenjaku prodavali mobtel kartice za 75-100 maraka, a telekomove za 30-40 maraka)

2001./2. sam na trafici uzeo prepaid broj, nisam ni LK dao. 2004. sam prvi put uzeo sebi postpaid, 2 minuta posla u MTSu. Ne znam o kakvim redovima pricas...
Pre toga su cale i sestra imali prepaid (da, ja u to vreme nisam ni mobilni imao :D), za caleta se ne secam, on je medju prvima u Srbiji imao mobilni, a sestra ima 064-1xxxxxx broj, znaci prilicno rano uzela... ne secam se ikakve guzve i za nju :)

BTW, mislio sam da sam E52 uzeo pre N95... kad ono, N95 je stariji telefon :D
 
Jesam malo pomešao godine; davno je bilo. Inače, 2000-te i 2001. (barem prva polovina 2001.) definitivno su bili podugački (višesatni) redovi za kartice. Nekoliko komada sam kupio i prodao preko oglasa za cene koje sam napisao. Ali dobro, nije bitno za ovu temu.
 
Poslednja izmena:
Ја сам у мт:с или како се тада звао узео Сименс С60 пре отприлике 10 година. Могао бих да нађем и тачан датум али ми није битно. Иначе и ја имам 064-111-хххх број и то је био један од првих припејд бројева (тада мобтел још није имао припејд) али нисам угасио 063 постпејд јер нису ишле поруке између мрежа а већина је имала 063 ... касније је и мобтел увео припејд и обе картице су ми остале.
 
Imao je mobtel pripejd tada (mobiklik) a i ranije od 2003/2004.
Ja sam za sebe u drugoj polovini 2001. kupio prvi put mts prepaid karticu; mobtelova mi je bila skupa.
 
Poslednja izmena:
Не, мислим на време пре мобиклика, негде 1999. или 2000. година. Први GSM мобилни је био Мобтел само са постпејдом и то наравно без икаквог кредита, плаћала се претплата и после све што се потроши. Онда се појавио Телеком са припејд картицама (не сећам се како је било са Телком постпејд) и тек после тога је и Мобтел понудио припејд. Мислим да сам користио постпејд 2-3 године и чим је могло, прешао сам на припејд.
 
Ne znam da li je neko pomenuo do sada, ali kod u W..W.. potpise ugovor sa MTS, dobija od njih vaucer od 2000din za kupovinu kod njih.
 
Ja sam u novembru 2000. uzeo mobtel prepaid karticu za 95 maraka u kiosku sa 1000 ili 1100 dinara kredita, veza bez obaveza, i onda sam otišao na operaciju. Sledeće godine kartice su dostigle cenu od 160 maraka. Mobtel je kasnije ponudio motorolu c200 uz postpaid karticu. Ne znam da li je to prvi telefon u Mobtelu.
 
Poslednja izmena:
Drzite se teme.
Ako neko zeli da nastavi neka otvori novu temu i postovi ce biti tamo prebaceni. U suprotnom bice obrisani.
 
Je l zna neko ima li u mix net paketima posle potrosenih nacionalnih i neki min u mts mrezi ili ??? :) po sajtu bih rekao da ne al eto bio bi zahvalan da to neko i potvrdi ;)

I pitanje No.2.
Je l bi postojala neka dodatna povoljnost tipa besplatni medjusobni razgovori ili sl ako bih uzeo 3 broja :D ?
 
Poslednja izmena:
Ne.

Ne.

MTS je ovo, nema nista sto nije zvanicno. Sem ne-tuzenja za neplacanje ako imas veze :)
 
Pa dobro sta je tu je ,sa 50% ...nije losa ponuda :) nadam se da se necu pokajati ,hvala na odgovoru ;))
 
Danas sam u win winu produzio ugovor i uzeo vaucer 2000 din, ima i u emmiju danas su mi nudili. Kevi sam prebacio broj na mix 750 sa 50% tako da sam dobio 4 soma a ispada sa tim novcem samo 3 meseca da platim ove racune od 450. Vauceri ne mogu da se spajaju.
 
Jos da imaju mog misonju, sreci nema kraja :)

BTW, jel' probao neko skoro da uzme Alcatel 2005D/1060 uz KT50%? Tj. jel' provereno vise nema te akcije?
 
Da li neko zna mozda da li ce se produzavati akcija za poklon vaucer u ww-u prilikom sklapanja ili produzenja ugovora za mts? Trenutno na njihovom sajtu stoji da ponuda vazi do kraja septembra.
 
Pizdjec.... a ja bi 2. oktobra mogao da produzim!
 
Mislim da ne treba da brinete I da ce nastaviti akciju ...tako je I kad Sam ja prelazio u mts u maju mesecu pisalo samo do kraja maja a evo traje jos uvek.
 
Nazad
Vrh Dno