Šta je novo?

God of War III

Borba je jos bolja nego ranije, to je definitivno, ima jako dobrih fazona, L1 + krug sto rece Boris je moj mozda omiljeni potez, razara.
 
U svakoj borbi sam uživao, ali me čudi kako Boris picajzla nije primetio da u ovom delu nije ubačen stil sečiva kao pre :) U prošla dva dela, sečiva su za neprimetan ali jako bitan trenutak se zaustavljala u neprijateljima i imao si osećaj da se zariva u njihovo meso i prolazi dalje, a ovde se sečiva ponašaju "mlatarački" kao da rendam papir
 
U svakoj borbi sam uživao, ali me čudi kako Boris picajzla nije primetio da u ovom delu nije ubačen stil sečiva kao pre :) U prošla dva dela, sečiva su za neprimetan ali jako bitan trenutak se zaustavljala u neprijateljima i imao si osećaj da se zariva u njihovo meso i prolazi dalje, a ovde se sečiva ponašaju "mlatarački" kao da rendam papir

Hm :) pazi kad stvarno ne primecujem razliku, sasd kad si pomenuo, mozda je sada malo zvuk kao da ih uvek preko bloka udaras, jel na to mozda mislis? :)
 
Meni se čini da neki put zvuk izostane.
Takođe, nije li Kratos malo manji na ekranu nego u prethodnim delovima?
(kamera malo udaljenija)
 
Jbm li ga, ni to nisam primetio :) opcinjen sam svime sto se desava na ekranu pa nisam obracao paznju na te razlike..
Meni se zvuk zbunio tamo kad one tri sudije pricaju.. ali na 2 sekunde bukvalno, kao da mu je neko sasekao recenicu.. i onda je nastavilo normalno.
 
Poslednja izmena:
Sta kazete na Hades-ov glas ? Ko iz hot line-a ? :D :d
 
Onaj "making of" stvarno traje 2 i po sata, jako je zanimljivo gledati kako je krenulo i razvijalo se. Zbog toga sam i propustio dobar deo vecerasnjeg puskaranja u bc2 hehe.

I ja sam primetio da ponekad nije bas dobar osecaj sa blejdovima, mozda ste u pravu za ono da je pre bio malo ostriji zvuk kad sece kroz gruntove.
 
Da li još nekom vrišti konzola dok igra GOW3?
U roku od 5 minuta ubrza ventilator i ne obara brzinu dok se ne izađe iz igre.
Za 6h rokanja u BC2 ventilator ne ubza ni jednom, ovde odmah. Biće da se Cell malo više eksploatiše u GOW3. Optimizacija na delu :)
 
Da li još nekom vrišti konzola dok igra GOW3?
U roku od 5 minuta ubrza ventilator i ne obara brzinu dok se ne izađe iz igre.
Za 6h rokanja u BC2 ventilator ne ubza ni jednom, ovde odmah. Biće da se Cell malo više eksploatiše u GOW3. Optimizacija na delu :)

I treba da vrišti kučka:d
 
Pa verovatno si igrao 7,8h bez prestanka.
Meni i dalje ponekad zabode PS3 dok igram BC2.
 
Da li još nekom vrišti konzola dok igra GOW3?
U roku od 5 minuta ubrza ventilator i ne obara brzinu dok se ne izađe iz igre.
Za 6h rokanja u BC2 ventilator ne ubza ni jednom, ovde odmah. Biće da se Cell malo više eksploatiše u GOW3. Optimizacija na delu :)

Ne da vrišti, nego ne mogu da čujem TV od ventilatora.
 
Da li još nekom vrišti konzola dok igra GOW3?
U roku od 5 minuta ubrza ventilator i ne obara brzinu dok se ne izađe iz igre.
Za 6h rokanja u BC2 ventilator ne ubza ni jednom, ovde odmah. Biće da se Cell malo više eksploatiše u GOW3. Optimizacija na delu :)

Aha :) i to sam primetio da se desava na samom pocetku igre. Bas sam se zacudio sto konzola bruji kao avion posle mnogo, mnogo vremena.
 
Koje vi to konzole imate, moja 60-ica se ne ponasha nishta drugachije nego sa drugim igrama...
 
Meni se nije cula za sad, a negde na pola sam ja mislim... (40gb verzija)
 
Sad bas razmisljam o igri, Kratos stvarno daje novo znacenje izrazu "bitchslap" U sustini je to uradio svima koji su mu stali na put, lik je verovatno najveci anti-heroj u igrama.
 
Sad bas razmisljam o igri, Kratos stvarno daje novo znacenje izrazu "bitchslap" U sustini je to uradio svima koji su mu stali na put, lik je verovatno najveci anti-heroj u igrama.

Covek je najveci badass ikada u igrama, to je bila i orginalna ideja Jaffe-a.
 
Ni meni ne bruji dok ubijam bogove, ne znam što se to vama dešava :)

I treba da Kratos bude najveći badass, nema nikog boljeg za tu ulogu od njega :) Nije džabe on Krejtos Krimos koji drži šolju čaja Mulan :D
 
Da li je neko cuo neke nove traceve ili informacije povodom moguceg snimanja filma God Of War, prosle godine su kruzile price da ce snimanje krenuti 2010, ali sada to vise niko ne pominje.
Usput koga bi ste voleli videti u ulozi Kratosa ? :d
 
Pa jedino bi Dzerard Batler to mogao da odglumi, jer je u 300 bio nadrkan do yaya!
 
Jos samo da Gerard Butler lici na Kratosa :)
 
Ha ha ha, niko od tih seka persi ne bi mogao da bude Kratos, bolje da ga kompletno naprave u CGI nego da tu glumata neko od tih Holivudskih zvezdica.
 
Chuck Norrisa da ocelave? :)
 
Pa otkud znate na sta bi licio Batler da je celav i da mu narokaj sminke, ako treba i efekata.
Videcemo kako izgleda Clash of Titans za koji dan. Valjda od 2.4 pocinju projekcije i kod nas.
 
Jedino ovaj iz Troje lici malo na Kratosa.
 
Nazad
Vrh Dno