Šta je novo?

omiljene igrice sa automata : ))

soccer kid.
 
Jeste! Svaka cast.

5022_0.png


Trazim jos jednu igru koju sam igrao na automatu ko klinac. Platforma, sibacina u glavnoj ulozi je Hulk Hogan (ili neko ko mnogo lici na njega). Na trecem nivou se pojavljuju gejevi koji vas spopadaju, a na sedmom se pojavljuju psi, doge ili sta vec, koji cine to isto. Je l' poznato nekom?
 
Covece kad se samo setim vecinu igrica sam prelazio samo sa jednim zetonom-npr predjem Cadilllacs and Dinosaurs i onda mi klinja koji me je gledao svo vreme da pet zetona samo da se potpise :Dhehe:D.Cudno je to imam na DVD-ovima bar 200 igara,a na kompu mi stoje samo WOW CS i mame,Crysis i Assasins Creed sam odigrao i obrisao-razumete o cemu ;)govorim;)
 
Meni je naj igra sa automata bila Final Fantasy. Koliko sam samo para bacio zbog nje.
 
New Zealand Story, to je ono malo pile, extra igra, nemam screenshot :(
 
1942, Track & Field, After Burner, G-Loc R360, NBA Hangtime, Final Fight, Street Fighter 2, 720 Degrees aka. Skate or Die, Bubble Bobble, Chase HQ, Operation Wolf...
 
Eye
Pooyan
Phoenix

Stariji igraci ce se setiti ovih hitova.
 
Donkey Kong, i igra koju sam obozavao Moon Patrol :type:
 
Meni je naj igra sa automata bila Final Fantasy. Koliko sam samo para bacio zbog nje.

Sjajan lapsus :) Možda misliš na Fighting Fantasy (Hippodrome)?

Trazim jos jednu igru koju sam igrao na automatu ko klinac. Platforma, sibacina u glavnoj ulozi je Hulk Hogan (ili neko ko mnogo lici na njega). Na trecem nivou se pojavljuju gejevi koji vas spopadaju, a na sedmom se pojavljuju psi, doge ili sta vec, koji cine to isto. Je l' poznato nekom?

Vendetta.
 
Poslednja izmena:
Trazim jos jednu igru koju sam igrao na automatu ko klinac. Platforma, sibacina u glavnoj ulozi je Hulk Hogan (ili neko ko mnogo lici na njega). Na trecem nivou se pojavljuju gejevi koji vas spopadaju, a na sedmom se pojavljuju psi, doge ili sta vec, koji cine to isto. Je l' poznato nekom?

Boles' ... evo, FD je odgovorio, ali sva sreca pa ja nisam naleteo na to u detinjstvu, i feel sorry for you :p
 
Jedan i jedini Final Fight.

Ljudi jel moze mala pomoc,igrao sam na automatu fudbal gde biras Barsu,Milan,Inter,Real ali ne mogu da se setim kako se zvala.Znam da su se golovi davali uvek na istu foru.
 
Neko tražio humanoidne krave?

Wild West C.O.W. - Boys of Moo Mesa :)

3165_1.png


Igra je praktično ista kao i Sunset Riders. Ako volite takve igre, probajte i ninja verziju Sunset Ridersa:

Mystic Warriors

1051197860.jpg


Vidim da je neko spomenuo i Hippodrome - kako je mene ko klinca zbunila ta igra - igrao sam je na nekom automatu gde kad te čarobnjak udari gromovima bude neka vibracija - po tome sam je upamtio i pre par godina uzeo da odigram do kraja - šteta što nije bila češća.

A New Zealand sam igrao na Atariju baš kao klinac (5-6 god) i iz nekog razloga se plašio ovog prokletog morža :D

the-new-zealand-story-20080618044525129_640w.jpg
 
Poslednja izmena:
U to vreme sam najvise cepao Cadillac And Dinosaurus,Street Fighter 2 i Mortal Kombat-eh srece i radosti tada,a bio sam 5-6 osnovne nisam izbivao iz salona :d
 
1. SCRAMBLE
2. PHOENIX
3. Onaj u piramidi
4. Dragon's Lair <<kako se ovo bese zvalo, na Atariju?
 
Jel se seca neko igre NARC ili tako nesto,neka akcija-pucacina koliko se secam,jedino nisam siguran da li je to bilo na automatu ili kompu,znam samo da se masa lozila na to,a i ja:d
 
Black Tiger
Golden Axe
Cadilacs and Dinosaurus
Punisher
Bubbles Bubbles
 
Samo jos da dodam Carnov Revenge-odlicna tabacina u fazonu Street Fightera,samo jos bolje,a igrao sam i Carrier Air Wing,Final Fight,Double Dragon kao i Eswat :)
 
Predivna igra, sećam se da su svi birali Elfa i exploitovali sa daljine sa strelama :D
 
Carnov
mastovita igra, nema sta, ali u isto vreme teska, jel neko mozda presao do krja
 
1.Valtric strasna pucacina koja na kraju nivoa ima izazove u vidu nekih utvrdjenja sa bunkerima a na kraju igre je cini mi se bio mozak da se unisti
2.mega force sa rundama koje pocinju sa grckim slovima alfabeta (ja sam stizao do tete)
3.moon patrol,svi znamo sta je
4.kungfu master Cini mi se da je nastao po onom zadnjem filmu Bruce Lee-a (nisam mogao da predjem onog carobnjaka na 4 nivou)
5.rastan (Konan fazon)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno