Nove poruke na profilima

Pozdrav, jesi li uspeo da sredis onaj dell ssd od 800GB, jesi li ubacio firmware nekako, sa kojim op.sistemom!? HVALA
thelad
thelad
Pozdrav, nisam, prodao sam ga na limundu jos pre koju godinu kao neispravnog. Nemam pojma sta mu je tacno bilo.
ako ti nesto znaci..ima torrent za seriju Rusku..skinuo sam sinoc..idu i Hrvatski titlovi...

Prilozi

• Screen Shot 2021-04-05 at 17.58.57.png
    Screen Shot 2021-04-05 at 17.58.57.png
    1.2 MB · Pregleda: 20
  • Screen Shot 2021-04-05 at 17.59.06.png
    Screen Shot 2021-04-05 at 17.59.06.png
    972 KB · Pregleda: 20
L
levca501
Hvala, vec sam je odgledao preko Elementuma, ali hvala u svakom slucaju
Pozdrav drug,samo da te pitam znas li neku dibru stranicu zs skidanje igara..hvala ti
Imotep95
Imotep95
Poslacu ti dm, zbog pravila o pirateriji.
pozdrav,posto mislim da mi mozes pripomoci iz tvojih postova sam to zakljucio da ne bi smarao po raznoraznim temama.
Brat od strica je presao sa Telenor kucnog neta na MTS.Isao je do poslovnice da vrati modem ,ali su mu rekli da ga zadrzi.
Sad pitanje,imamo vikendicu blizu nas Telenor ima svoju antenu,da li mozemo da uzmemo pripejd karticu i pustimo net klincima?
Pozdrav Marko, da li mogu nesto da te pitam ovako na privatnom u vezi Binance-launchpad (nov sam pa mi nije najjasnije)
  • Like
Reagovanja: marko1970
M
marko1970
Naravno.
Z
zo30bi
Super
Nedavno sam napravio nalog na Binance-u i stavio probe radi 50 eur e sad vidim da se pise o tom launchpad i Launchpool pa me zanima kako to ide , sta treba uraditi?
M
marko1970
Poslao sam ti detaljan opis u privatnoj poruci.
Postovani,

Da li znate ko radi hosting rigova ili gde mogu da rentiram prostor sa mernom grupom?
Hvala vam.

Nikola
0600639042
Predao sam zahtev za njihovu VISA karticu, ocekujem je za desetak dana, pa me zanimaju Vasa Iskustva (prakticna) sa ovom karticom u Srbiji. Interesuje me nacin podizanja novca u Srbiji (bankomati iskljucivo RSD ili moze i EUR?) i kupovina po prodavnicama, pumpama funkcionise bez problema? Malo smaram ali me zanimaju Vasa iskustva sa Crypterium bankom.
Hvala unapred i svako dobro
Boban
p3dJ4
p3dJ4
Dinari na bankomatima,mozes i da placas u radnjama.Do sada je ok funkcionisala.
  • Like
Reagovanja: outlaw
B
boban064
Hvala(y)
Pozdrav Mancha,nesto se bas i ne snalazim na forumu sada.No dobro,htedoh da te upitam,gde nam nestade tema vezano za Hisense tv?Predpostavljam da nije prebacena pa se pitam da li da otvaramo novu,ovako je bas haoticno.Pozdrav Igor
[Mancha]
[Mancha]
Ćao Igore,
Nisam siguran, pretpostavljam da je do novog foruma, pošto je prelazak trajao, pa su se neke teme pojavljivale naknadno ili bile premeštene u drugu sekciju.
Pozdrav, negde na Bench-u u nekoj temi, vidim da si pitao za CPU hladnjak, izgleda da imamo jako slican build. Naveo si da si uzeo kuciste TT C32 i ja takodje imam isto, samo je jos u kutiji, posto tek sklapam build. Imam i R5 3600 i sve to ide na plocu MSI B550 Gaming Edge. Da li mozes da mi posaljes slike negde kako ti izgleda case? I cime hladis CPU?
sekspir019
sekspir019
Trenutno koristim kuler LC CC 120 a evo ti i par slika

Prilozi

• IMG_20201210_150853.jpg
    IMG_20201210_150853.jpg
    229.4 KB · Pregleda: 17
  • IMG_20201210_151445.jpg
    IMG_20201210_151445.jpg
    205.9 KB · Pregleda: 17
  • IMG_20201210_151459.jpg
    IMG_20201210_151459.jpg
    325.6 KB · Pregleda: 16
Jel mi ti reče beše da imaš Amazon fire stick?
Šta koristiš na njemu za IPTV?
Ćao, tek sad vidim da si mi postavio neku poruku na profil 😂😂😂
Ako treba broj, reci pa šaljem
Pozz
Laptop je rezervisan za sutra. U slučaju da potencijalni kupac odustane, da li Vam odgovara da Vam javim?

Inače cena je 300€.

Pozdrav,

Milan
Cao jel i dalje aktuelan 14" Lenovo ThinkPad T440p i7-4700MQ/8GB/GT 730M/256GB SSD? I koja je cena?

Pozdrav
Bojan
Izvini ali ne znam kako sam propustio ovu poruku. Veliko ti hvala. Potvrdjujem da radi kod 421 za LG TV.
Poštovani PROFILER, registrovao sam se na bBenchmarku (holo) ali ne mogu da učestvijem u diskusijama tj. pišem objave. Dobijam obaveštenje da nemam tu privilegiju. Molim da mi pomogneš da rešim situaciju i uputiš me pošto pretpostavljam znaš o čemu je reč.
Pozdrav holo!
i suvise ozbiljan, uvod u dijalog mi je uzasan znam... ali evo ukratko, uzeh skoro Asus Strix 3080 Oc, i kada sam prvi put na default probao superposition sa i9 10900k, bio sam bas razocaran.. imao sam score od oko 10800pts, 11898 pts sam dobio tek kada sam uspeo da odradim test uz oc od +225gpu a 1300mem.. kapiram da toliki oc mora da DA veci rezultat..Jesam li u pravu? Da li na score i temperaturu karte utice to sto 2x 8 pin vucem sa jedne grane a 1x8 pin sa drtuge, da li bi dobio bolji score ako bih napajao grafu sa 3 zasebne grane..? tj. da li bi mi termalna disipacija bila manja..? izvini ako davim.. hvala unapred.. p.s. vidim da ti na profilu pise bg-to.. jel topola pored Arandjelovca? :)
Ne znam dal me ozbiljno pitas, al evo da ti odgovrima ako vec nisi nisi isprato GeForce RTX 3000 Thread :p
Ako je sa 24/7 overklokom onda je odlican, bolje ne moze... Sve izmadju 11~12k za 3080 je dobar rez na vazduhu, nesto malo jaci moze da bude na vidi.
Како могу помоћи? Извини нисам видео ову поруку док се нисам улоговао на лаптопу.
ja sam u decembru presao sa sbb na mts
sve sam telefonom zavrsio sa ovom zenom
preporucujem ti
mira 064 8160 903
Izvini sto ti ovako pisem ali ne nadjoh odgovor na temi. Nov sam sa Stremio aplikacijom. Instalirao sam je na TV ali nigde ne nalazim podesavanja za buffer kako si ti napisao. Problem koji imam je sto ni jedan 4K video koji sam pustao mi ne daje sliku. Ucita kao i krene ali slike nema. Ne znam do cega moze da bude problem, 1080p i nize mi radi normalno.
Hvala!
Pozdrav!
Vrh Dno