Šta je novo?

Zona sumraka

-SH-

Cenjen
Učlanjen(a)
01.11.2009
Poruke
8
Poena
152
Kako je ovo moguće? Pošalje mi koleginica neki tekst kao file preko vibera, docx. Ja otvorim u LibreOffice, krenem da sređujem i posle nekog vremena poželim da vidim original. Skinem opet fajl, ali kad ga otvorim samo me prebaci na moj već otvoren prozor u kome su već urađene izmene. Ja ga skinem i preimenujem, premestim u drugi folder, uplodujem ga u google docs, šta god da uradim (a svaki put daunloduem original sa vibera ispočetka), prikazuje mi se samo već editovana verzija. Forvardujem sebi na drugi viber nalog, otvorim, ONO ISTO!!! KAKO? Kao da je izmenom teksta u LibreOffice promenjen fajl na Viber serveru, što je tehnički nemoguće. Inicijalno sam primio na mac-u, ali kao što rekoh kada pogledam fajl na android telefonu opet vidim samo izmenjenu verziju.
 
Ne postoji Viber server. Ako si izmenio fajl koji ti je poznat i sacuvao izmene, original vise ne posedujes.
 
Ne postoji Viber server. Ako si izmenio fajl koji ti je poznat i sacuvao izmene, original vise ne posedujes.
Ali to ne objašnjava kako kada forvardujem tu poruku na drugi nalog i otvorim sa drugog naloga taj takodje vidi tu izmenjenu verziju
 
Gresis, bas objasnjava. Ta poruka u viberu referencira fajl na tvom telefonu(uredjaju). Ti si taj fajl izmenio. Ti onda forward-ujes poruku i poruka forwarduje fajl koji referencira, tj izmenjeni fajl. Originalni fajl ne postoji vise jer si ga izmenio.
 
Nazad
Vrh Dno