Šta je novo?

Zoltrix Cyber Cam (SVGA)...???

  • Začetnik teme Začetnik teme mmarky
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

mmarky

Čuven
Učlanjen(a)
28.10.2000
Poruke
260
Poena
619
Jel' probao neko ovo malo cudo.
Trebalo bi da bude web kamera koja moze da se "skine" i koristi kao digitalni aparat sa 8MB RAM-a itd...

Treba mom drugaru, ali ne bih mu savetovao kupovinu dok je ne vidi. Dakle kako se ponasa u zatvorenom, pri sobnom osvetljenju, koliko njen interni softver "usere" sliku. Da li su boje prezasicene ili obrnuto, ostrina...

Dakle trazim ikustva vlasnika...

PS: Kamerica mu treba da slika klinca kojeg je upravo dobio 🙂 zato je kvalitet bitan - ma koliko to bilo moguce za 200DM 🙁

Pozdrav...
 
Nazad
Vrh Dno