Šta je novo?

Zenfone 11 Ultra

nitro5

Poštovan
Učlanjen(a)
29.06.2022
Poruke
561
Poena
95
Oko 1100e za verziju 16/512GB nije previse, steta sto su pozadi ove kamere bas blago receno ruzne.
 
Nadam se da Asus neće ostati na ovom modelu i da će izaći i "normalna" verzija jedanaestice u dimenzijama kakve su imali 9 i 10.
 
Ja navikao na 6.7" i na ravan ekran🙂 Nisam nikada koristio Asus telefone ali Rog Phone 8 je zaista nesto sto bih uzeo u razmisljanje.
 
Ja koristim Zenfone 9, obožavam ga i zapravo još ni nemam razloga da prelazim na 11, a ako ostane samo u ovoj velikoj verziji ni neću. Asusov softver je meni savršen, ali da ne zamaram dalje, pisao sam već sve to na ZF9 temi.
 
Zenfone 10 sad košta 850 evra, za telefon bez telefoto kamere koji će dobiti još jednu Android nadogradnju. Lično mislim da je to previše novca za to što nudi i plus ga je posle jako teško prodati dalje ako hoćeš da zameniš. Ovaj 11 ultra ništa bolje ne nudi a isto je preko 1000 evra. Ja bar ne vidim neki razlog za kupovinu
 
Ako je info tacna, imace 2 velike nadogradnje i 4 godine sigurnosnih zakrpa.
 
Zenfone 10 sad košta 850 evra, za telefon bez telefoto kamere koji će dobiti još jednu Android nadogradnju. Lično mislim da je to previše novca za to što nudi i plus ga je posle jako teško prodati dalje ako hoćeš da zameniš. Ovaj 11 ultra ništa bolje ne nudi a isto je preko 1000 evra. Ja bar ne vidim neki razlog za kupovinu

Mene kamere ne zanimaju mnogo, neuporedivo mi je bitniji softver telefona koji je na Asusu savršen.

Telefone nikada ne prodajem, samo ih stavim u fioku kada kupim novi.
 
Sve jasno, samo ja mislim da je mnogo para za to što nude jer ih konkurencija šije solidno i za manje pare
 
Meni je ZF9 savršen telefon, zato ga i koristim. Primera radi, mam i S23, nije mu ni prineti, iPhone ne dolazi u obzir sa svojim ograničenjima itd.

Svaka roba ima svog kupca, a ja sam Asusov. :)
 
Jeftiniji je od konkurencije, X14U, HM6P, S24U su svi skuplji. Po meni ROG 8 je lepsi i telefon a malo je skuplji.
 
Vrh Dno