Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2021

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
fff6.png

1G4PB
 
Naravno da takva tablica može da postoji, pošto u Engleskoj prvi karakteri moraju biti slova, zatim broj (bar jednocifren), pa slova. Dakle, slovo I u ovom slučaju predstavlja broj 1. Iz tog razloga napisano je SRBIA (SRB1A) umesto SRBIJA ili SERBIA. Tablica sa tim natpisom je nekome izdata što se može proveriti OVDE, e sad da li je tu tablicu zaista kupio Terrance Aubrey "Boycie" Boyce, to je pitanje. Ja lično nemam razloga da sumnjam u verodostojnost ove slike.
"moze da postoji" ali ne postoji.
Ovde u UK kao i svuda u svetu mozes kupiti personolizovane tablice..
Sto se tice generalnih brojki i slova, one se izdaju kada vozilo izadje na trziste i sastoje se od (uglavnom) dva slova, dva broja i tri slova. slova su random u seriji, a brojevi oznacavaju godiste automobila. Primera, tablice koje imaju prvi od brojeva 5 ili 0 (51,52,53,54, - 01,02,03,04 etc) su 2001,2002,2003,2004 godiste... broj 6 ili 1 (61,62,63,64, 11,12,13,14) su 2011,2012,2013 godiste.. 7 i 2 su tako 2020+ godiste...
Tablice su permanentno vezane za vozilo, ne moras ih vratiti ako uradis scrap vozila ili prodajes.
Ako je vozilo ikada bilo registrovano i uradjen tehnicki, mozes proveriti na vladinom sajtu ceo istorijat tehnickog pregleda i pre nego sto kupujes vozilo vidis kakve je sve probleme prodavac imao sa istim.
OVDE
 
Koliko sam ja shvatio, on se slikao pored tih kola ispred ambasade Srbije. Nije njegov, ali nije ni fejk. Verovatno pripada nekom službeniku ambasade.
 
1502270206161426431.jpg
 
Remaster
 

Prilozi

  • Terazije početkom XX veka.jpg
    Terazije početkom XX veka.jpg
    348.3 KB · Pregleda: 100
  • Зграда поште крај (некадашње) железничке станице, оваква је била после рата а пре реконструкције.jpg
    Зграда поште крај (некадашње) железничке станице, оваква је била после рата а пре реконструкције.jpg
    351 KB · Pregleda: 94
  •  улица на раскрсници са Херцеговачком (лево је кућа трговца Ђорђа Вуча (арх.Димитрије Т.Леко, ...jpg
    улица на раскрсници са Херцеговачком (лево је кућа трговца Ђорђа Вуча (арх.Димитрије Т.Леко, ...jpg
    163.9 KB · Pregleda: 125
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno