Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2020

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
d3rDGjo.gif
 
SEMI.jpg
Odgovor iz ministarstva na zadatak koji im je poslat na pregled.
 
@outlaw

Ovo je apsolutno tačno. Kod nas je i izraženije. Da li znate da Mađari namerno podižu cene za FB i postave kao popust taj i taj procenat. Najbolje je kupovati u februaru kada se svi ispucaju.

@beyondtime

Moja žena i ćerkica (16) obožavaju Xiaomi. Razliku u ceni volimo da koristimo za putovanja. Inače daca u srednjoj školi kod moje ćerkice vole Samsung i iPhone. Najjače mi je kada im kupe mobilni od 700-800€ a ne uplate im neku pretplatu, pa se redovno grebu od moje ćerkice za minute i Spotify.
 
^ Public affairs [emoji2]

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Kad je frka - frka je [emoji854]
 
@vladat1

To sam bas primetio ove godine i sam jer pre nisam imao neke narocite planove za kupovinu za Black Friday.
Ove godine sam se spremio da trazim standing desk i ergonomsku stolicu i aktivirao sam alarme na idealo.at i keepa.com (amazon tracker) (narucujem u AT)

Evo jedan primer cene koja je skocila za 100e pre 3 dana da bi za par dana spustili: (crna linija je kada sam ja poceo da pratim cenu)
keepa_desk.png

A evo i primer za stolicu jednu:
idealo_chair.png
Vec je pala za 100e, ali cekam jos jer gledajuci istoriju bice za ispod 300.

Sreca pa ima ovih tool-ova za pracenje istorije cena pa trebas biti bas lud da se zaebes.
 
Upravo, sajtovi za praćenje cena su sjajni, odaberem par proizvoda koji su aktuelni za kupovinu, uključim alarm, i čekam ih na penal. Za black friday uvek bude odličnih akcija.
159ec80ec2dfc15d4261ac7cf1a21b2e.jpg
 
ne znam bas da li je prevara... ja sam uzeo macbook pro za 950 evra, model koji je tad u srbiji bio snizen sa 250000 na 220000 dinara :D

i sad sam spremio hiljadarku za komponente za novu konfiguraciju. znam tacno sta hocu, i znam tacno koliko sta kosta. ako spuste cene na neku od komponenti spuste, ako ne, uzecu po ceni koja jeste i to je to. ne gubim nista, a mogu da dobijem.

u us je to big deal, ljudi kupuju televizore od 80" za 500 dolara. reci da ti ne bi voleo da to mozes da uradis u srbiji...
 
Poslednja izmena:
eponuda, shopmanija imaju pracenje cena.
 
@beyondtime

Moja žena i ćerkica (16) obožavaju Xiaomi. Razliku u ceni volimo da koristimo za putovanja. Inače daca u srednjoj školi kod moje ćerkice vole Samsung i iPhone. Najjače mi je kada im kupe mobilni od 700-800€ a ne uplate im neku pretplatu, pa se redovno grebu od moje ćerkice za minute i Spotify.

Bas pre neki dan u avionu vidim svi nose Xiaomi, uplatili daleke destinacije i uzivaju. Ovi sa Samzunzima i Ajfonima peske ili bajsem, peasants sto bi reko Flossy. Ja sam se tu zatekao bez telefona, necu da me pljackaju Samsung i Epl, cekam da Mi 25 Ultra spadne na 88 evra kad bude bio best buy.

morao sam da se nasalim jer ne mogu da verujem da ljudi odma nasedaju na foru. ocigledno da je pogodila srz jer 95% android podforuma lici na tu sliku.
ot:


f6eaca3e95cfe8d5c766f34b2aa3efbd.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam se pitao šta si hteo sa tom slikom, pošto nije nešto smešna, a ni zanimljiva, a nema ni puno veze sa 2020 godinom. Dobar Samsung je odavno oko 1000 evra, a dobar Xioami odavno preko 500 evra.
 
Ta ''slika'' je pun pogodak, objasnjenje situacije sa prosecnim ''smartfon bajom'' u SRB.

tenor.gif
 
Pa ono jeste, sećam se kad su neki ubeđivali ljude da je Samsung sa onim njihovim operativnim sistemom Bada odličan telefon. Tipa, koristilo ga 5 ljudi u svetu. :D
 
Glavni sastojak za podvarak(dobro,može i nešto drugo...) nudi se i ulazi u auto,oni izbacuju napolje!Što bi rek'o Kesić-"Budale"!
 
Kanadska guska je opasnija od lava i slona zajedno, cuj sastojak za podvarak...pa smotala bi te ko orlusina kvocku :d
 
^Proradio je Brus Li u meni.

2020Gyno.jpg
 
Ta ''slika'' je pun pogodak, objasnjenje situacije sa prosecnim ''smartfon bajom'' u SRB.

Nažalost, da. Siromašna smo zemlja, pa se traži "isplativost" u svemu. Samim tim ljudi koji kupuju nova kola i skuplje mobilne bivaju etiketirani kao budale.
 
pa i jesu ako kupuju ono sto ne mogu finansijski da podnesu...a dosta ih je bas takvih
 
Kanadska guska je opasnija od lava i slona zajedno, cuj sastojak za podvarak...pa smotala bi te ko orlusina kvocku :d

Pa sad "kvočku" od 105 kg...namučila bi se,jadni ljudi tamo u Kanadi, urnišu ih tamo neke guske podivljale.Sreća što nema lavova i slonova-bili bi istrebljeni(mislim na lavove i slonove).
 
Da, mnogo su pametniji oni koji kažu "shut up and take my money", nego oni koji gledaju odnos dobijeno/cena.

I jeste, siromašna smo zemlja, zato je važno biti baja i pokazati telefon od 1000€.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno